0 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar yeni alındı koltuklar bugün oğlum hemen şu döktü esim sermemi istemiyor koltuk örtüsü ama yinede oturduğumuz yere alt kısmına serdim örtüyü siz seriyor musunuz saçma mi sizce

46 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından

Hiç sermedim oğlum bebekken de sermezdim kirlenince silerim yada yikatirim aman benimle bir mezarami gelicek napiyim eskisin:D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır seviyorum benimde yeni bir yıl olmadı 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sermiyorum iki 2 büyüklerin üstüne çarşaf serdim yıksyıp yıksyp kullanıyom biri gelcekse kaldırıveriyorum ayrıca koltuk örtüsü bi ara kullandım gına geldi habire düzelt düzelt. Zsten koltuklarım da füme rengi
0 oy
tarafından
Hiç sevmezdim ama kızım büyüdü ya duvara parkeye her şeye örtü cekesim geldi mahvoldu halılarım hep leke çok zor gitmiyorda zamaninda beyaz halı almışım zaten pişmanım koltuğa da örtü sermisim vala yoksa ayy ayy cikolata mandalina her şey olurdu inatla kendi yemek istiyor ve geze geze yiyor bende diyorum yeterki yesin
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ben ne hali örtüsü kullanıyorum ne de koltuk sevmiyorum hoşuma gitmiyor tercih meselesi tabiki temizlik yaparken hafta bir siliveriyorum yeni çıkan koltuklar leke tutmuyor zaten genelde 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Oturma odama sermiyorun su an. Küçük kizin odasını ayırınca salonda oturmayı düşünüyorum oraya kesin sererim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 513 göst.
0 oy
2 cevap 127 göst.
3 Mart 2024 Moda kategorisinde 29.07.2018 (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 304 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 538 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu