0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Kaynanam p.tesi doğursan iyi dedi diye strese girmiştim gece 2 de sancılandım çok şükür 9.50 de yavrumu aldım kucağıma p.tesi doğdu hemde :) rabbim herkese kolay doğum nasip etsin inşallah 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözün aydin canm Allah analı babalı büyütsun ablam da şuan doğumda dua edermisin 
(774 puan) tarafından
Rica ederim canım insan yaşadı  mi biliyor o acıyı en kısa zamanda güzel haberlerini alırsınız inşallah buraya yorum olarak yazarsan çok sevinirim merakda kalırim yoksa:)
tarafından
Yazarım canm
tarafından
Canım yaz demiştin ablam gece saat 3 bıçakta normal doğum yaptı prensesimiz oldu
(774 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım rabbime analı babalı büyütsün ❤️
tarafından
Amin canm sagol
0 oy
tarafından
Aaa maşallah . Hayırlı mübarek olsun. Kaynananın söylediği dua yerine geçmiş herhalde
0 oy
(416 puan) tarafından
Gözün aydın analı babalı büyüsün bebeğin bak kaynananın dediği de olmuş :)  rabbim hayırlı evlat eylesin insallah
0 oy
(551 puan) tarafından
Hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah canım :) 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün sağlıkla mutlulukla inşallah :)) 
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Anali babali büyüsün inşallah =) bn kullaklarini tika duyma demiştim ama kaynanan temiz yürekli kadinmiş dedigi oldu. :D

0 oy
(849 puan) tarafından
Ahahah ben demiştim suç sende kaynanan diyorsa pazartesi doğuracaksın diye. Neyse affetmistir seni lafını tuttun diye:D Allah analı babalı büyütsün canım 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Gözün aydın sağlıkla büyüsün bebisin
0 oy
tarafından
Maşallah canım ALLAH bağışlasın 
0 oy
(774 puan) tarafından
Gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah  hoş gelmiş bebiş ❤️
0 oy
tarafından

Banada annemle ablam hep bayramın ilk günü doğuracaksin dediler arife gece 3 buçukta suyum geldi hiç sancim yokken bayramın ilk günü doğurdum:) bazı insanlar hissediyor heralde :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 258 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 404 göst.
0 oy
10 cevap 365 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 529 göst.

379,206 soru