0 oy
408 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Eşimin gözlerine bazen öyle bir ağrı vuruyor ki ağrısından uyuyamıyor bu ağrı başına vuruyor bazen mide bulantısı bile yapıyor ve gözüne kan oturuyor neden olabilir

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım eşin bir beyin cerrahine mi  gitse
-Reklam-
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Ne işte çalışıyor benim eşim de bilgisayar işinde gözleri kızarıyor bazen çok bakmaktan 
0 oy
(454 puan) tarafından

Bas agrisi varmi canım ondan olabilir. Adını unuttum neydi o salyangoz gezdiriyorlar ya ağrıyan yere basına ondan yaptırsın hem sunnet olan bisey :)

(454 puan) tarafından
Kız hacamat iste :D ne blm yazdm anlarsın diye
(1,028 puan) tarafından
Arkadaş un aklına gelmedi ondan ben yazdım sülük diye :)
(454 puan) tarafından
Saol aşko :D
(410 puan) tarafından
Ben de salyangozu görünce şaşırdım bi sülük değilmiydi diye:))
(454 puan) tarafından
Ya kibarlaşmış oldum ndjdjdjd şaka şaka
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Doktora gözüksün bence göz önemli . Lens falan kullanıyor mu ? 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Göz tansiyonu olabilir doktora gozuksun geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
goz tansiyonu olabilir diye dusunuyorum
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Astigmat olabilir eşin göz doktoruna gitsin bendede aynıları vardı göz ve baş ağrısı kan oturması uzağı bulanık görüyorum diye oluyormuş gözlük takana kadar bulanık gördüğümü kabullenmedim bile.. 
0 oy
(262 puan) tarafından
Canm tansiyonunu ölçün birde migreni olabilir mi yada sinizüt
0 oy
tarafından
Tansiyon olabilir doktora görünsün canım 
0 oy
(774 puan) tarafından
Acaba baş ağrısı mi gözlerine vuruyor benim migrenim var ayni sekilde baş ağrısı göz ağrısı mide bulantısı yapıyor 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Migren olabilir midesi de bulanıyosa veya göz tansiyonu bşy sorcam kuzum gözünü kapatınca böyle şimşek çakıyo gbi ışıklar yanıp sönüyo mu hiç öyle bşy olmuş mu sor bakalım 
tarafından
Kaç yıldır hiç görme kaybın oldu mu
(5,376 puan) tarafından
Benim başım ve gözüm ağrıyodu sürekli o yüzden gitmiştim rastgele ortaya çıktı ama retinam da kalınmış kimisi diyo o yüzden yüksek çıkıyo tansiyon görme kaybı oluyo mu diye sinirleri kontrol ediyolar 6 ayda 1 fln ama buara çok ihmal ettim gidemedim randevu bulamadım ya öyle benim farketceğim şekilde yok şükür görmemde bi sıkıntı eğer sinirlerde gerileme görürse ilaç vercek zaten 1 kez vermişti çok kötü oldu gözüm o yüzden ilacı kesti dr
(5,376 puan) tarafından
Göz tansiyonu sıkıntılı ama Allah korusun bi anda yükselip kör bile yapabiliyomuş Allahım korusun hepimizi ya şifa versin herkese
tarafından
Çok geçmiş olsun kornean kalın büyük ihtimal retina başka bir şey gözün arkasında olur o kornea kalın olunca göz tansiyonu da yüksek çıkar ama bu yalancı bir yüksekliktir ve başka testler de yapılıp tanı konulur belki göz tansiyonunuz hiç yoktur bile
(5,376 puan) tarafından
Heh kornea kız pardon e sen benden iyi biliyon başka ne test yapması lazım acaba niye bilemiyolar ya benmkini
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Benim eşimde aynıydı mr sonucunda başının büyük bir kısmını sinuzit kaplamış olduğunu söyledi doktor bir sürü ilaç verdi ama hala çözülmedi herhalde son çare ameliyat
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım migren olabilir benimde migrenim tutunca başım gözlerim ağrıyor ve midem bulanıyor ama tansiyon da olabilir
0 oy
(213 puan) tarafından
Aynısı bende de oluyor canım stres yorgunluk ve uykusuzluktan 
0 oy
(272 puan) tarafından
Canım bence bi doktora gidin 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 133 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde poyrazlina22 (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde .mmmm. (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yalandunya34 (497 puan) tarafından soruldu

380,332 soru

11,387,698 cevap

34,890 kullanıcı

...