0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çok patavatsız her lafı eder sürekli bana kusur bulur ama genede kıyamıyorum .yeni gitmisti gene gelecek geldimi en az bir ay kalıyor.git deneyince gitmiyor ne yapcam ya yarın gene gelecek

10 Cevaplar

+2 oy
(2,699 puan) tarafından

Annene gitmi diyorsun yapma sende annesin yarın Birgün evladında sana aynı hareketi yapsa çok zoruna gider  etme bulma dünyası demişler ne kadar kırıcı olursa olsun söz söyleme annen ölüp gitse çok pişman olursun nice annesiz olan var burda anne sevgisine muhtaç çok kişi var  sakin ol 

-Reklam-
+1 oy
(14,051 puan) tarafından
Hem kiyamayip hemde git diyorsun o nasıl iş bacım anneye git denir mi rahatsız olduğum zaman şöyle anne karışma falan de ama evden kovulur mu hiç 
tarafından
Gitcem diyip duruyor gitmiyordu bende gideceksen git dedim muhtaç değil şu an ve biz 7 kişilik bir aileyiz ikinci evliliğim benim yani dört duvar bide sürekli üvey kızımı cekistiriyor başka yerlere karışıyor kimse kimseyi biktirmasin ya insanların özeline anne bile karışmamali ben evlatlarına öğle davranıyorum en basiti telefon açar ışım var derim ben seni tutmayayim der yarım saat konuşur ogle
0 oy
(13,268 puan) tarafından
Maalesef benim annem de sürekli geleyim ister ha o kadar uzun kalmıyor ama ne yapsam beğenmiyor 
0 oy
(5,921 puan) tarafından
Valla ben kaynanamada annemede söylerim. Bişeye kırılırsam kızarsam hiç çekinmem sende çekinme annen sonuçta 
0 oy
(12,263 puan) tarafından

Ohoooo anamın kusurlarını ortaya çıkarmaya çalışırsak 

Hayırdır sen niye doğurdun bizi dememiz lazım brn annemin kötü yönlerini görmüyorum 

Varsa da görmek istemiyorum 

O benimdir annem 

0 oy
tarafından
Valla cnm benimki de öyle ben kanser verem oldum sinirden kriz geçiriyorum
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Annemdr bazen kırıcı konusuyo elestırıyo. Cok abartmadıgı surece tamam deyıp gecıyorum. Kalbını kırmak ıstemıyorum genede. 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bir insan çocuğuna nasıl kusur bulabilir sürekli anlam veremiyorum. Kendi hayatında mutsuzlukları var size mi sarıyor nedir ? Allah sabır versin alıp karşınıza duygusal bir konuşma yapın belki biraz etki eder.
0 oy
tarafından
Allah korusun Rabbim gecinden versin annesiz kalinca bu dediklerine cok pisman olacaksın bunu unutma
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Anneye git denir mi Allah eksik etmesin benimkide yaptigimi begenmez laf eder eksik bulur hatta hep tartisiriz aglarim ben surekli ama Allahim yoklugunu gostermesin hep gelsin isterim gelirde aylarca kalir benim icin tabiki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
1 cevap 54 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rukiyeasel (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 416 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 267 göst.

384,855 soru