0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Kızlar oğlum az çok yiyordu birşeyler ama bu bir haftadır hiç bir şey yemiyor resmen aç geziyor ne yapicam şaşırdım sürekli farklı şeyler indiriyorum önüne sevdiği şeyleri yapıyorum yok yemiyor :( 19 aylık oğlum neden olmuş olabilir ? Dışte falanda sıkıntısı yok şükür suanlik 

6 Cevaplar

0 oy
(7,765 puan) tarafından
Emiyor mu bide abur cubur vermeyin eger abur cubur yiyorsa karnını onla doğuruyordur
(743 puan) tarafından
Abur cubur bu aralar evet , balık kreker kek Kinder falan yiyor kesicem bugün itibariyle. Emmiyor kuzum
(7,765 puan) tarafından
Yemeklerden sonra verebilirsin tabi vermesen daha iyi olur
(743 puan) tarafından
Evet canım normalde vermiyordum ama balık kraker ve Kinder yiyor sadece zaten o da dediğim gibi bir şey yemiyor diye ara ara veriyorum onu da dagita saça bir iki lokma yiyor önceden olsa bitirirdi ne verdiysem bir anda iştahı neden kapandı anlam veremedim cidden
-Reklam-
0 oy
(9,657 puan) tarafından
Al işte bizimki de 18 aylık hiç yemiyor abur cunur bile yemiyor yani aç geziyor üzülüyorum annelik işte şükür bu aya kadar geldik
(743 puan) tarafından
Çok sinir bozucu evet bir şey yemiyor diye kreker falan veriyorum ama onu da dagita saça bı iki lokma atıyor ağzına neden bir anda iştahı tamamı ile gitti anlamıyorum
0 oy
(3,285 puan) tarafından
Benim oğlum da 18 aylık oldum olası yemiyor ben asla abur cubur cici bebe dalan vermedim ama yine de yemiyor. Bi arkadaş YouTube de bi doktorun canlı yayını tavsiye etti orada sordum adam sigara tiryakisi gibi bağımlı sütten kesilmediği sürece yemek yemez dedi
(743 puan) tarafından
Canım benim oğlumda iştahsız bir bebek ama en azından her öğünde az da olsa bir iki lokma yerdi şuan hiç yemiyor sabah kahvaltisi öğle yemeği yemeden uyudu . Meme de emiyor zaten kestim   . Abur cubur zararlı seyler vermiyorum ara sıra Kinder ve balık veriyorum o kadar .onu da severek yemesine rağmen şuan hepsini dagisio oynuyor
(3,285 puan) tarafından
Belki bi süreçtir bilemedim ki ya inşallah düzelir
(743 puan) tarafından
İnşallah canım sağolasın
0 oy
tarafından
Kizim 22 aylik olacak bu yazdan beri iştahı gitti yediği seyleri artik yemiyor. Enistem gider süt dilimi alirdi hergun verirdi bazen 2 tane veriyordu yedirmemeye calisiyordum alip sakliyordum atıyordum çöpe. Oyle seyler yediginde iştahı gidiyor. Onu alana kadr gidin muz alin üzüm alin diyordum. Abur cubur ozellikle şekerli şeyler cok kesiyor iştahını.
(743 puan) tarafından
Benim oğlumda iştahsız bir bebek ama hiç olmasa bile öğünlerde biraz da olsa yiyordu şuan aç kaliyoe şükür öyle meyve saati yemek saati var severek tuketirdu ara sıra olmak şartıyla Kinder ve balık kraker veriyordum . Şuan onlari bile yemiyor asla döke saça oynuyor kendine neden bir anda istah kesildi anlamadım .
tarafından
Grip oldumu bu aralar? Bnmki gecen grip oldu 2 kere
öyle ağır da geçirmedi hafif atlatti ama ikisinde de yine iştahı kesildi. Smdi daha yeni yeni yemeğe basliyor. Belki dişten de yapiyor olabilir. Benm kiz parmaklarını cigniyordu
(743 puan) tarafından
Oldu ama bir ay oldu canım daha sonra iştahı yerine geldi bu son bir haftadır yine aynı nedense
0 oy
(704 puan) tarafından
Sen diş yok sanarsın ama belirtileri başlamş olabilir 
(743 puan) tarafından
Olabilir de canım suanlik bir şey göremedim . Umarım hemen düzelir
(704 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından

Bilemiyorum ama ara ara bütün çocuklar öyle değişiyolar kuzum

(743 puan) tarafından
Umarım hemen toplar sağolasın canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 129 göst.
0 oy
5 cevap 78 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu

381,228 soru

11,412,646 cevap

34,956 kullanıcı

...