0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Küçük tuvaletimi yaparken acıdan bagırasım var. Dayanamıyorum. Sanki dikişlerim patlayacakmış gibi. Neden böğle  oluyor bi bilginiz varmı  

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 ay öyle ağrıdı ve hala ağrıyor bacim
tarafından
Yok sormadım canım
tarafından
Ya cidden 2 tane üst üste sezeryan oldum hemde 2. Corona ile oldum hiç öyle aman aman bir ağrım olmadı hatta ilkinde eve geçer geçmez işlerimi yaptım bakın kızlar ne kadar çok yatarsaniz o kadar çok agriniz olur demişti ilk doktorum kendisi sezeryanda muhteşem bir doktor bulunduğum yerde kadın doğumda ilk sırada. Dediğim gibi ağrı ne kadar aşırı olursa olun sürekli ayakta dolanin iş yapmayın ama gezin ki sezeryanin dikişleri pişsin
tarafından
Tam tersi ben asla yatamadım zaten doğum yaptım kızım satılık oldu hep hastanede geçti günlerim sonra bayram günü özele yatırdım çıktık bayram sonra işte kontroller felan sonra eşimle boşanma seysi oldu derken ben dinlenemedim hastanede ki o 2 günde ilk sezeeyan olduğum gün kabir azabı gbiydi uyumuşum uykumda bile çok ağlamışım tamam harekette önemli ama her bünye kaldiramiyor birde ben uyusmadim öyle oldum aceleyle alındım sezeryana
tarafından
Doktorun elinin hafif olması etkiliyor bünyenin acıyı kaldırma oranı değişiyor tabikide ama hareket şart her konuda. Vallaha kuzularım buradaki doktor kimi ameliyat ederse 2. Gün temizlik yapıyor kendi gözlerimle gördüm çoğu akrabami o yaptı
(3,551 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra 7 gün hiç uzanamadım hiç uyuyamadım narkoz agrısı dan sürekli deli gibi gezindim durdum. Bu birde spinal oldu çok çektim narkoz dan ne zaman uzanarak yatmaya başladım o zaman iyileştim. İlk iki kızım genel anestezi oldu onlarda bu kadar narkoz agrısı çekmedim.
-Reklam-
0 oy
(4,493 puan) tarafından

Sondanin marifeti gecer korkmayin<3

(4,493 puan) tarafından
Gecer canim benim sadece idrarimi yaparken degil durduk yere bile battigi oluyordu zamanla toparliyor
(199 puan) tarafından
üzülüyorum
(4,493 puan) tarafından
Neden
(199 puan) tarafından
İlkim normal doğumdu bu sezeryan oldu
(4,493 puan) tarafından
Olsun canim sezaryan oldum diye mi uzuluyorsun
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Büyük ihtimalle üşüttün birde soğuk bişeyler içmiş olmalısın çünkü ben 3 sezeryan geçirdim hiç böyle ağrım olmadı ama herkesin bünyesi farklı tabi 

(4,493 puan) tarafından
Sondanin mariferi kiz
(2,698 puan) tarafından
Bana sonda takmadılar
(4,493 puan) tarafından
O yuzden acimaz iste sonda acitiyor
0 oy
(247 puan) tarafından
Benim 1 ay sürmüştü afedersiniz ayakta küçük tuvaletimi yapıyordum tuvalete gidince sanki bir heyecan bi tuhaf his vardı yaparken de ama ilk 1 ay altıma kaciriyordum sürekli 
(199 puan) tarafından
Niye böğle oluyor  doktorunuza sordunuzmu
(247 puan) tarafından
Sordum canim bana gün içinde 10 20 defa çişini yapar gibi yap sık vajinani dedi uzan otur sürekli öyle yap dedi 3 günde geçti gitti keşke baştan sorsaydım dedim rahim toparlanmaya çalıştığı için öyle oluyor demişti
0 oy
(7,935 puan) tarafından
parol kullanabilirsin süte geçmez
0 oy
tarafından
Benim ilk gün oldu o ağrı ilk tuvaleti yaparken ondan sonra o kadar büyük bir ağrım olmadı cnm. İlaçlarını saatinde iç birde tuvaletini tutma ağrıtacak diye o yüzden olabilir soğuk şeyler içme yeme 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bağırsaklar ameliyat esnasında soguk ameliyat odasında üşüyor canım. Birde sonda falan takıyorlar ister sştemez zedeleniyor. Daracık yer.. Sıcak tut kendini. Baktın geçmiyor görün bir doktora. 
0 oy
tarafından
15 gün sürdü benimki
0 oy
tarafından
Alla Allah benım ilk gün bıle bağıracak kadar agrım  olmadı bır doktora görünseniz 
0 oy
tarafından
Ben 2ay çektim canım yeni doğum yaptım kalcamdan kalkamıyodum geçer zamanla
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Kayısı hoşafı suyu falan iç duplahac şurup iç yumuşatıyor canım rahatlarsın ekmek yeme bol sıvı ye 
0 oy
tarafından
Çokmu tutuyosn idrarını 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
10 cevap 201 göst.
0 oy
5 cevap 102 göst.
0 oy
3 cevap 113 göst.