0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından

Kızlar salon çiçeği diktim bi hevesle ama hiç anlamıyorum bakmak da istiyorum bilgisi olan bilgi verebilir mi Kagucugum vardı sadece 1.5 senedir 2 3 yaprak cıkardı anca ben anlamıyorum ki ya

image

image

image

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kauçuğum don yedi balkonda öldü malesef çok güzeldi kocaman olmuştu:-(
(34 puan) tarafından
Benim içerde ya büyümüyor
tarafından
Büyür canım merak etme
-Reklam-
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Bende sadece 2. Olan var yaprak güzeli adı terasımda duruyor aydinlik yer sever güneşe maruz kalmıcak birde onun tepesinde uzun cicek büyürse koparman gerekir yoksa ölüyorlar
(1,335 puan) tarafından
Canim birde sularına kuru maya koy erit oyle dök cicekleri besliyor büyümesine yardim ediyor vitamin gibi birde haşladığın yumurtanın kabuklarını atma onları kırıntı çeklinde ez toprağina koy
(34 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından

Kaucugu sula su sever o. Kırmızılı yapraklı olan güneş sever topargi kuruyunca su ver. Yapraklari aşağı doğru inince belli ki şu istiyor.Diğer parlak yeşil yapraklı olanda aynı su sever ama kurudukca ver. Hepsi bende var ordan bilmiyorum

image

(34 puan) tarafından
Kagucunuz çok güzel maşallah
tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
tarafından
Bu da güzel birde para çiçeği güzel bende ondan diktim uzuyo melik olarak gidiyo
0 oy
tarafından
Nasl büyütüldüğünğ bilmiyorm kuzum , ama çok güzelmiş çiçeklerin
(34 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ekstra bişi yapmam gerekiyor mu falan bilmiyorum öyle büyüyorlar çok seviyorum hepsini
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Akşamdan kalan çayı dökme sabah 1 caybardagi kadar dok güneş bazen görsun ben bazen balkona çıkarırsın ama akşam güneşi vuracak şekilde rüzgaraaruz bırakma hemen kırılır bu kadar canim
0 oy
(176 puan) tarafından
Çiçekler yapraklarının silğnmesini. Çok severler marketlere fısfıslar gelir onlardan alıp sıkabilirisiniz yapraklarına, yapraklarını da ılık sade su ile ile silin :) 
(34 puan) tarafından
Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 79 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
+8 oy
29 cevap 789 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Se1in (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 590 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤☀️Güneş'im ☀️ ❤ (1,964 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,273 cevap

34,941 kullanıcı

...