0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (319 puan) tarafından
Kızlar eşimle şiddetli geçimsizlik yaşıyoruz bugün gittim psikiyatrise herkez nasıl gidersin kırmızı reçete alırsın eşim zorladı diye gittim ilaçları bağımlılık yapıyormuş kızlar şuan çok kötü oldum

14 Cevaplar

+3 oy
(4,510 puan) tarafından
Kim uyduruyor bunlr ne kirmizi recetesi allah askina her gidene kirmizi receteli ilac yazilsa zaten adi kirmizi recete olmaz 

Ilaclarida kullanmak istersen kullanirsin ki en hafifinden baslar doktorlar kimseye kulak asma herkez profosor o zaman kalksin doktorlar otursun şu cok bilmis insanlar
(612 puan) tarafından
Aslında o söyleyenler su sebepten demiş olabilir belki. Boşanma gibi bir durum olursa çocukların velayeti için eşi, o zaten hasta psikiyatriye gidiyor ilaç kullanıyor deyip işleri zorlastirir demek istemiş olabilirler
(319 puan) tarafından
Yok efendim siciline işledi eşin seni bilerek yolladı psikoloji şiddet yapan eşin gören sensin eşinin gitmesi lazımdı eşim şimdiden deli muammelesi yapıyor allah beni buna muhtaç edenlere hakkimi bırakmasın
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hangi fakülteden mezun olmuşlar
+1 oy
(2,698 puan) tarafından

İnanma onlara bende yıllar önce tedavi gördüm öyle bir şey yok sadece biraz uyku yapıyo 

+1 oy
tarafından
düzenlendi
Toplumdaki bu cehalet beni benden aliyor gercekten.

Dinleme canim kimseyi, kolun bacagin hasta oldugunda doktora gitmek ne kadar normalse ruhun hasta oldugunda da gitmek o kadar normal.

Doktorun yonlendirdigi sekilde kullanirsan da bagimlilik vs olmuyor, yuksek tip doktoru cevrene soylersin 
0 oy
tarafından
Neden kötü oldun anlamadım 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Psikiyatriste gitmen seni neden kötü yaptı ki o arkadaşlarında çok cahil 
0 oy
tarafından
Nasil bagimlilik yapıyor mus? Kirmizi reçete değil yeşil reçete ile satıliyor sen milletemi inaniyorsun doktoruna mi??
0 oy
(211 puan) tarafından
Canım ilaçlarin dozunu yavaş yavaş artırır doktor bırakırken de yavaş yavaş dozunu dusure düşüre biraktiriyor yani öyle bağımlılık bir durum söz konusu değil ben iki sene tedavi gördüm çok şükür şuan bir sıkıntım yok.
0 oy
tarafından
Ne saçma eşimde gitti kullandı sonra doktor  belli bir zaman sonra dozunu indirerek kesti
0 oy
tarafından
Neden kötü oldun? Doktor onlar ve gerekiyorsa o ilaçları da kullanacaksın. İnsanlardaki bu cehalet ne zaman bitecek acaba..
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Benim annemde ben kuccukken kullanıyordu diyordu çok uyku yapıyor sürekli uyumak istiyorum falan sende de mi öyle acaba
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kız bugün gittin ilaç hemen nasıl bağımlılık yaptı zaten şiddetli geçimsizlige o ilaçlar kar etmez hobi bul kendine 
0 oy
tarafından
Kim sallıyo bunu ya herkez dediğiniz kişi doktorlardan dahamı iyi biliyo canm
0 oy
tarafından
Senin kırmızı reçete alman için ağır şizofreni hastası veya asosyal olman lazım sosyopat olman lazım gençliğimde beş yıl gittim kaygı bozukluğu sebebiyle sınav stresi vs. Gerçekten de ilaçlar bağımlılık yapıyor bu doğru ben beynimde bitirdim işi baktım ilaçlar beni kötü ediyor psikolog dinleye dinleye kendime geldim hamileyim biraz kaygı bozukluğu depresti ama baş ediyorum çok şükür  eşim sağ olsun 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 92 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.
0 oy
2 cevap 89 göst.
29 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Adesseda (262 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,947 kullanıcı

...