0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Güvenli nezih olarak nereler var fiyat cok uçuk olmasın tabiki sitede olabilir ama  makul fiyatlı olsun yakınında ihtiyaç olan herseyin bulunduğu VS 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Uygun fiyatlı ev arıyorsan Sincan ve yenikente bakıcaksın canım Keçiören etlik Çankaya tarafları çok çok pahalı 
-Reklam-
0 oy
(417 puan) tarafından
Çankaya çok temiz bir muhit ama fiyatları bilmiyorum ben istanbul da oturuyorum Ankara yı gezdim Çankaya kadar beğenmedim diğer yerleri
0 oy
(27,154 puan) tarafından

Yenikent.

Ankara'da tek yasayabilecegim bir yer diğer yerleri gezdim ama doğal hava sadece Yenikent

0 oy
tarafından

Ankaralılar toplaşın :)

0 oy
(1,301 puan) tarafından
Gölbaşı'nda oturdum güzeldi
0 oy
tarafından
Demette evler çok çok eski yukseltepe guventepe cigdemtepe buralar çok güzel bence 
0 oy
(366 puan) tarafından
Etimesgutta oturuyorum gayet güzel ve sakin bı yer tabi mahalle mahalle değişiyor benimki en sakin ve sessiz olanı.

Evler biraz uçuk burda .
(15,820 puan) tarafından
Hayırlısı olsun insallahh ne kadarlık ki Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
(366 puan) tarafından
Amin inşallah canım 6hafta 6 günlük ❤️olmadan öncede gidiyordm ben Berna hocaya
(1,571 puan) tarafından
İlerleyen vakitlerde toplaşırız belki:D
(15,820 puan) tarafından
Neden olmasın :))
(366 puan) tarafından
İnşallah canım :)
0 oy
(634 puan) tarafından
Hasköy yıldız 

Turan Güneş bulvarı Çankaya 

Etlik aşağı eğlence 

Gazi Osman paşa 

Karapürçek 

Hüseyin gazi göbek 

İncirli 

Seyran bağları 

Ama eğer durumun varsa Hasköy çok gelişti
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Valla her yer aynı artık nezih dediğiniz yerlerde de pislik var. Pislik denilen yerlerde de temiz insanlar var. Onu seçemiyorsun. Evvela ev alma komşu al sözü o kadar doğru ki. Güzel bi binadan ev aldık ama komşu alamadık biz mesela bu çok üzücü benim için. Mamaktayım bende. Natoyolunda güzel temiz siteler var bakarsanız. Fiyatlar hep uçuk ucuza ev imkansız. 
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Satınmı alacaksınız canım benim oturduğum mahalle çok sakin okadar güzelki binamda öyle çok sakin herşeye ulaşım çok kolay hatta üst katım satlık gel komşu olalım kız☺
(634 puan) tarafından
Semt neresi acaba
(1,886 puan) tarafından
Aktepe canım yeşiltepe mahallesi ulaşım felan hep ayağının altında gerçekten düşünürsen bak üst katımı 550 ye satıyolar 4+1 binada 8 daire kimse yok yeni bina üstelik
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Etimesgut Emirlerdeyim 14 senedir aynı mahalledim bana göre sakın huzurlu 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Makul fiyat derken limitiniz nedir ona göre önerebilirim ben Çankaya'da oturuyorum.
0 oy
(520 puan) tarafından
Canım bn keciörende oturuyorum dogdum dogalı cok güzel buralar burdan alabilirsin 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Cankaya cok iyi bnce canim tunalida iyi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 90 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (635 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 351 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde tugcegncer (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,594 soru

11,203,700 cevap

34,506 kullanıcı