0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (788 puan) tarafından
Kızlar kendimi bildim bileli zayıf insandım arada bi kaç kilo alırdım sonra yemez içmez çok kısa sürede verirdim ama bildiğin kendimi aç bırakarak. Sonra hamile kaldım baya kilo aldım ama doğum yapınca verdim çoğunu. Havaya girdim demek ki ben kilo almıyorum alsamda veriyorum hemen hiç dikkat etmedim afedersiniz ****** gibi yedim. Bide bilmiyorum bahane mi ama emzirirken çok acıkıyorum sürekli açım midem de genişledi sanırım artık yiye yiye. Şuanda hiç çıkmadığım kilolara çıktım her gören kilo almışsın diyor acayip kafama takıyorum ama zayıflamak için bişey yapamıyorum normalde olsa iki haftada kendimi tutar asla yemem veririm ama şuan emzirdigim için bunu yapamam sağlıklı yollardan vermem gerek ama oda uzun iş olduğu için işime gelmiyor. Her gece yarın diyete giricem diyip sabah aç uyanıyorum ne bulursam yiyorum artık kendimi hiç beğenmiyorum giyinmek istemiyorum. Kendimi nasıl motive edebilirim kızlar ya bide evde sürekli sağlıklı yemek yapamıyorum bebekle birlikte aslında beni en çok engelleyen şey bu ne bulursam onu yiyorum hergun düzenli sağlıklı şeyler yapmaya vakit bulamıyorum

6 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından
Bende öyleyim kız birbirimizi gaza getirelim 
(788 puan) tarafından
Bende kararlıyım bu sefer ya hatta bu gece abur cubur saati yapmicam :D
(2,052 puan) tarafından
Ay Allah razi olsun bu gece abur cubur saati olmicak miş:)))
(2,052 puan) tarafından
Ben aralıklı orucu var onu uygulamaya çalışıyor,bir araştırın isterseniz,ben 10 11 gibi kahvalti yapiyorum 4 saat sonra öğlen atıştırmalığimi yiyorum akşam yemeğimide 6 ya kadar yapmış oluyorum  ve ondan sonra sabah kahvaltisina kadar yiyecek hiç birsey yemiyorum cay şu kahve filan serbest ben emziriyorum diye tam buğday ekmeği yiyorum kahvalti da 2 dilim  siz yemeye bilirsiniz
(788 puan) tarafından
Peki sütünde azalma falan olmuyor dimi
(2,052 puan) tarafından
Benim sütüm eşim yüzünden kilomu çok taktım kafaya stres yaptim diye biraz azaldı maalesef ama yediklerimden kaynaklı değil stres yaptığımdan
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından

Kelin ilacı olsa başına sürermiş:'(

(932 puan) tarafından
Ilaci bulursanız bana da deyin:((((
(788 puan) tarafından
Banadaa :((
(2,803 puan) tarafından
Amanın boşverin kızlar biz böyle güzeliz :))) Boşuna dememişler Yemeğin salçalısı kadının kalçalısi :)))
0 oy
(213 puan) tarafından
Aynı ben hayat şeklimiz aynı bende aynı kafadaydm şuan hep bir önceki kilomu özlüyorum devamlı alıyorum verme yok valla
(788 puan) tarafından
Bende böyle gidersem ne olcak bilmiyorum hem kafama çok takıyorum hem hiç bişey yapmıyorum
(213 puan) tarafından
Hajajja bende öyleyim valla ama daha rejim denilen şeye tenezzül edip baslayamadim :)) şimdi diyorum çocuk yapım de milletin gözüne batmasın :)))
0 oy
(1,243 puan) tarafından

Canim bende oyleydim 168 boyum 81 kilo oldum cok aldim sonra esim dediki en az bi 10 kilo ver sana istesigin elbiseyi falan alcam dedi bende.oyle gaza getirdim kendimi her yemek istegi tutunca elbiseyi düşünüyorum :Dilk birkac gun zor geciyo acikiyosun ama azicik disini sık sonra geciyor alisiyosun cayin yanina abur cubburu cok gomerd8m onu kesince bile farketti inan

(788 puan) tarafından
Gece yemeyi bırakmam lazım benimde bebek uyuyunca kendime zaman ayırma bahanesiyle her gün abur cubur yiyip yatıyorumm :((
(1,243 puan) tarafından
Cok haklisn canim bende oyleydim iki uc gun yeme form biskuvi falan ye yersende bi zaman sonra senin canın istemez leblebi de  cok bastiriyor mideyi
(1,243 puan) tarafından
He bide canim günduz firsat buldukca YouTube dan leslie mi neydi o kadini acip spor yapiyom :)) 10 dk yapsak kârdir
0 oy
(444 puan) tarafından
Sadece boğazımı tutarak 3 ayda 17 kilo verdim canım. Hızlı alıp yavaş vermeme rağmen. Emzirmenin etkisi çok. Hareket ve bol su da içmek önemli. Böyle yap verirsin. Ben bebeğim ek gıdaya geçmeden hamilelik kilolarımı vermeyi kafaya koymuştum. Bebeğim ek gıdaya yeni geçti ve sadece 3 kilo kaldı vermem gereken. 
(788 puan) tarafından
Peki sütün falan azalmadi değil mi
(444 puan) tarafından
Azalmadı canım çok şükür. Suyu arttırdım sütüm de arttı. Su çok önemli.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 307 göst.
0 oy
5 cevap 218 göst.
0 oy
12 cevap 301 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
+2 oy
48 cevap 1,041 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu

380,441 soru