0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

• 2 aylık bebişim var pamukçuk vardı geçmesini bekledim geçmedi karbonat olayını duydum neyle nasıl silicem mikostatin diye bir ilaç varmış napmam lazım bilgi verir misiniz

6 Cevaplar

0 oy
(213 puan) tarafından
Karbonali su yap pamuğu o suya hafif batırıp sil canım emiyorsa memenide onunla sil durulamana gerek yok
-Reklam-
0 oy
(603 puan) tarafından
Ben sargı bezi varya hijyenik onla karbonatlınsuyu ıslar. Baş parmağıma dolar silerdim. İlerlerse ilaç al ama sürekli yaparsan ilerlemiyor.az beyazladığı an sil sürekli.
0 oy
tarafından
Karbonatli su yapip gazli bezi batiriyodum parmagima dolayip siliyodum agzinin icini direk ben de
0 oy
(324 puan) tarafından
Mikostatini bende kullandım ama faydasını görmedim canım karbonatlı suyla sildim bi kaç sefer kendiliğinden geçti zaten sonra 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bir çay bardagi önceden kaynatılıp ılitılmış suya bir çay kaşığı karbonat koy karıştır iyice erisin sonra gazlı bez veya temiz bir tülbentle batır suya dilini damaklarini yanaklarını Emzigini göğsünü kısaca ağzına ne alıyorsa biberonu falan o suyla sil canım 
0 oy
(1,278 puan) tarafından

Benimde iki aylık Ken başladı iki ay boyunca geçmedi biz ne özel bıraktik ne devlet hiç biri fayda etmedi karbonatlı su mikostatin serum suyu bos canım çok çok bir iki gün geçiyor gibi duruyor sonra yine aynı. en son üniversite hastanesine gönderdiler bizi orda tahlil istediler bağışıklık sistemi zayıf olan bebeklerde tekrarlayan pamukçuk olur dediler bende tahlillerin çıkmasını bekleyene kadar ben nasıl yaparım bebeğim ne emiyor ne de uyuyor.bir ilaç yazın dedim bu şurubu verdiler verir vermez geçti inanamadim rabbim dert vermiş derman da vermiş ilacı hoca yazdı prof.allah razı olsun ondan.

image

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 37 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
0 oy
4 cevap 55 göst.
13 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
3 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu

380,297 soru

11,386,508 cevap

34,887 kullanıcı

...