0 oy
86 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar bebek odası için şifonyer falan yaptırcam  varmı İstanbul Avrupa yakasında bildiğiniz marangoz yada mobilyacı cünkü mağazalarda cok pahalı 

4 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından
Eşim mobilyacı ama  istanbulda değiliz canım. Ki magazalardakinden pek de farkı yok  nerdeyse yaptirmanin da..

mdf 'den tut da vidaya kadar 2 3 katı zam geldi malzemelere.
(72 puan) tarafından
Evet şuan herşey cok phallı :/
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Marangozlar daha kazık. Biz kızıma dolap yaptircaktik eşimin esnistesi 3 bine yaparım dedi biz vivenseden çokta güzel dolap 1200 e almıştık.
(72 puan) tarafından
Nezaman yaptırdınız suan o fiyatlara yok cünkü :)
(1,403 puan) tarafından
2 sene oldu :) dogrudur canım bayağı bir fiyat artışı olmus baktım aldığımız dolap şimdi 2500 olmus
0 oy
(417 puan) tarafından
Özel üretim daha pahalı oluyor şuan mağazalar daha uygun fiyattan satıyorlar
(72 puan) tarafından
Yok kuzum mağazalar cok phllı şuan yani tek şifonyerle bitmiyorki dolabı var beşiği var perdesi var var da var:)
(417 puan) tarafından
Geçen burada görmüştüm balım bir hanımefendi internetten çocuk odası takımı almıştı sanırım 2 bin tl di internetten güvenilir yerlerden araştır istersen diğer türlü pahalı gerçekten :) ben beşikleri aldım geriye şifonyer perde halılar kaldı aslında oğulumun odası var ama parlement mavisi halısı perdesi ee nasipse kızım olacak griye çeviricem ortak renk olsun diye
0 oy
(201 puan) tarafından
Eşimin abisi yapıyor ama Anadolu'da oturuyor Ataşehir'de ama Avrupa yakasına da iş yapıyor.
(72 puan) tarafından
Instagram adresi vs varmı bişyi
(201 puan) tarafından
Darin mobilya  Instagram ismi  canım modeller var kızımın odasını da eşimin abisi yapmıştı bakabilirsin ordan
(72 puan) tarafından
Tamam bakım bi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gozdeh (6,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 246 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu