0 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde (1,186 puan) tarafından

Kızlar smdi ben 17 yasmda ewlendim.suan 24 yasmdayim ewlenieken küçüktüm o yüzden doğru koltuk seçimi yapmamisim şuan köşe koltuk alcmda koltuk alırken neyine dikkat etmeliyim bilgi verirmisinz açık gri düşünüyorum kolay silinen kumaş seçimi olck bide Cok yastikli.dusunmuyorm sizinde.tavsiye.etcgnz.model War mi yardımcı olurmusunuz ben 2 model begndm de 

image

image

26 Cevaplar

+4 oy
(1,718 puan) tarafından
L koltuk aldığıma pişman olan ben bu soruya yardımcı olamayacağım hayatımda ki tek hatam eşya daa..
(1,186 puan) tarafından
Cnm odama malesef koltuk takımı olmuyo köşe koltuk oluyo
(11,217 puan) tarafından
Bende sendenim : D pisman otesi pismanin
(1,718 puan) tarafından
Yani misafir gelince hiç oturulmuyor yani 2 kişi otursun 3üncü nereye otursam diye bakıyor
(1,925 puan) tarafından
+1 L koltuk pismanlıktır :)
(240 puan) tarafından
Evine koltuk takımı sigmiyorsa 2 üçlü koltuk tek al yanina da yer varsa bir berjer tek
-Reklam-
+1 oy
(800 puan) tarafından
1. Köşe koltuk modeli zarif ayaklarinin yüksek olmasi da ekstra avantaj altını silmek kolay olur
+1 oy
(43 puan) tarafından
Canım 2. Modeli asla tercih etme delikli olan koltuktan benimkide o aralarını teker teker temizliyosun gerçekten çok zor usttekini daha çok beğendim ben bide ikinci model artık çok fazla kullanıldı bendekide öyle çok kötü yukaridaki moda oldu simdi
0 oy
(9,572 puan) tarafından
İkea nın köşe koltuğu güzek gri renk
0 oy
(417 puan) tarafından
Attığım resimlerden seçin illa dersen ilki ama biraz daha araştır yeni model çok güzel ürünler bulabilirsin kumaş da kesinlikle ve kesinlikle ipek kadife kumaş tercih etmelisin leke namına birşey tutmuyor parke siler gibi 
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Chesster cok dugmeli bu benim salon takimim bile bu kadar sık dugmesi yok aralarini tektek surpurmek gerek oturma odada daha sıkıntılı olur asiri kirlenir 1 de guzel ama baska secenek yokmu canim kose takimim cok kullanisli ayrica ben koseden memnunum
0 oy
tarafından
L koltuğum var ve çok pişamnım
0 oy
(12,995 puan) tarafından
L iyi değil ki normal koltuk takımı al canım 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Mutlaka sandıklı bir takım bak çünkü sandiksiz olanların altları ince oluyor valla oturmaya korkuyorsun benimki sandiksiz 15 cm ayağı var. Orurmaya korkuyoruz  4 kişi otursa sığar ona rağmen iki kişi oturunca bile karşıdan bakınca ortasinin assagi doğru yuvarlandigini görüyorsun bu arada benim kose koltuğum şu an 12 bin TL 2 sene önce 5 bin TL ye alınmışti. Ona rağmen çok pişmanım. Sandıklı modeller var normal koltuk gibi altı açılıyor içine esya koyulup kapanıyor yatak oluyor. Bidaha alırsam onlardan tercih edeceğim.
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Köşe takımı asla alma canım..ben alıp memnun olan görmedim. Kullanışlı değil. Hevesin gidene kadar 2-3 yıl hoş gelir sonra maalesef pişmanlık
(7,189 puan) tarafından
O zaman bir ilk olayım sana ben bacı (≧▽≦) yorumlara çok şaşırdım valla bir çok kişi memnun değilmis
0 oy
(1,691 puan) tarafından
L pismanliktir normal almani oneririm
0 oy
(1,403 puan) tarafından
İkinci deliklere çok toz girer silmeyle baş edemezsin. Birinci güzel hem spor hem şık
0 oy
(1,207 puan) tarafından
İkinci model çok hoş yastıklar için aynı şeyi diyemicem  de yeni kılıf takarsın olmadı bide köşe  takımı olması şartı canim
0 oy
tarafından

İkiciyi almada ne alırsan al 

O nalet düğmelerin içine olan toz doluyo temizle dur kriz geçirmek için birebir :woot: 

Ayrıca L koltuk kullanışlı değil herkes iç içi oturuyo insan birbirinin yüzünü görmüyor ya ben hiç sevmiyorum abimde var gidince hiç rahat edemiyorum

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Bende L aldım kullanışlı ama keske diyorum almasaydm
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Birinci güzel canım 
0 oy
(426 puan) tarafından
Görüntü olarak 2 daha şık duruyor kullanışlımi bilemem tabi
0 oy
tarafından
1 daha modern ikinin kapitoneleri gozyorucu
0 oy
(690 puan) tarafından
Mobilyada ki en büyük pismanligim L koltuk oldu..biri gelir doğru dürüst oturulmaz sıkıntı çıkar...bir daha tovbeee
0 oy
(7,189 puan) tarafından
L koltuk aşırı derli toplu tutuyor odayı ben çok severek kullanıyorum.  Bir tarafı bazali . Bu çok güzel bir özellik. L kısmı sivri değil o da güzel oluyor odaya tam oturuyor  . Füme almıştım kumaşı dandirik çıktı açık griye döndü tek sıkıntım o . Her leke belli oluyor . Biraz birikim kaliteli kumaştan tekrar füme yaptircagim inşallah

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 454 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gulselen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 296 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 761 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Alya23 (4,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.