0 oy
337 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Sjdhsjhsiajwjjajsjsjje

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annenle olan ilişkiniz gerçekten çok zor. Bence mesafe koy. 180 gelmiş yazdıysa yorum yapma anladım, az gelmiş de geç. 
tarafından
Kardesin senin yuzunden hasta oldu okulada gtmyor diyor bende yakmiyon dedim
tarafından
Onu okumuştum zaten. O olayda başka bi vukuat. O yüzden mesafe koy biraz bence. Allah yardımcın olsun.
tarafından
Saf gibi arayip soruyorum npynz diye
-Reklam-
0 oy
(7,189 puan) tarafından
Kız sen annenle hiç çatışma . Direkt deseydin ne çok gelmiş anne şikâyetçi olmak lazım diye (≧▽≦)
tarafından
Bana 255 geldi cok geldi dedi
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Nie kocan gibi konusma dedi annen ona takıldım annen herhalde biraz sinirliydi bugün
tarafından
Eşimde diyor hep biraz yakin ev soguk diye
(2,278 puan) tarafından
Anladım canım soğuk sa nie yakmaz ki anlamadığım bide çocuk var ewde yazık çocuğa da bence biraz annenle mesafeli ol bak bakalım o zaman nolucak
tarafından
Aryorum saf gbi kimsem yok benm cok.yalnzim
tarafından
Yalnızlık zor. Ama hayatında negatif insanlar olacağına uzak olsunlar daha iyi. zamanla illaki birileriyle arkadaşlık komşuluk edersin.
tarafından
Blmyormki keske etsem
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun pinti insanla ömür gecmezz arkadaş oburbtarafa mi götürecek çocuğu sogukkta hasta ettiriyor
tarafından
Babam pinti annem ondanda pinti
tarafından
Offf off çok zor
0 oy
tarafından
Durumu ıyıyken yakmayıp cocugunu hasta edıp bana yıkamaz annem bıle olsa lafımı yapıştırır bıdaha muhatap olmam 
tarafından
Ben dedim yakmiyonuz ondan usuyor dedim
tarafından
muhatap olma arama benı boyle yapcaksan gorusmeyelım yazma de
tarafından
Kiz zaten hic aramiyoki beni anca ben aryorum
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Esin demi öyle diyor 
tarafından
Evet yakin biraz demisti 1 kez demisti ama
(12,995 puan) tarafından
E sizde haklısınız bizim babannem de öyle ne yapalım kışın ortasında 35 derece yakar buz gibi ev
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Anne kiz muhabbetin gerekki çok iyi olsun bu ne böyle arakadasla tartisilir gibi

tarafından
Nasil yani
(27,353 puan) tarafından
Muabbetiniz anne kız arası saygı çerçevesi içerinde degil
0 oy
(4,951 puan) tarafından

Bizimkilerde öyle babam emekli ayriyeten ise başladı günlük iş 100 ₺ alıyor. İki erkek kardeşim calisiyor annem evde kizkardesimle beraber mandal işi yapıyor ama petekleri yakmaya izin vermiyorlar sadece soba yanıyor ben artık yatıya kalmıyorum çünkü cidden soğuk oluyor çocuklar hasta oluyor diyorum senin evde uşumustur diyor annem:D takma yani artık yaşlılar idare etmek lazim

tarafından
Yaslida degl 42 yasinda
(4,951 puan) tarafından
Yapacak bir şey yok canım gitme sende bosver valla kafan rahat olur bak ben gitmiyorum eskiden 2 hafta kalırdım evim 20 dk uzak ama onlar böyle yapınca soğudum zaten onlarda pek kalmami istemiyor artık küçük oğlum hiç durmuyor darlaniyor onlarda haklılar kafa kaldirmiyor
tarafından
Haklsn canm en iyisi gitmemek

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 305 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,874 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 726 göst.
0 oy