0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Eşimle aramız bı haftadır kötü ama o yumuşatmaya calisiyo genede soguguz bugün sabahtan beride sol göğsümde bı ağrı acı gibi bişey var girince dayanamıyorum kalp sıkışması gibi değil bebeğim 5 buçuk aylık mamasını yediroyodu bende uzandım çünkü ağrıya dayanamıyorum mamayı yedirdi çocuğa bakiver mutfağa gidicem dedi bend ekucagina al az hem gazını çıkar iki dk uzancam dayanamıyorum dedim bende bir bardak çay icemedim çayım soğudu dedi bana bakar mısın ya gogsum sıkışıyo ve adam çay derdinde geçende bebeğimle egzersiz yapıyorum etkinlik gibi yüz üstü yattık benim dikişin öyle bı acıdı kesin açıldı dedim fırladım bağırarak oylebi acı yok yani elinde telefon ve asla yüzüme bakmadı bn bu adamı napiyim ya doğru dürüst zaten çocuğa yardımı yok artık çok yoruldum herşey Bitsin istiyorum değer görmemek ne kadar agirmis 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bos ver sende onu umursama
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah yardm etsin canm 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
O sana değer vermiyorsa sen kendine değer ver. Her gün kendine iyi bak. Kendine vakit ayır depresyona girme.
(2,746 puan) tarafından
Her kadının içinde kendine yetecek büyük bir güç var. Ayrıca bu güç çevresini de etkiliyor önemli olan nasıl kullandığınızı bilmek. Tercih bizde yani
... Çakılıp kalacak mıyız yoksa çabalayıp parlayacak mıyız... Ben şahsen parlamayı terci ediyorum... :)) Benim de burada arkadaşım yokyeni atandım kimseyi tanımıyorum ama kendime yetmeyi biliyorum. Eşim bana yetiyor. 2 haftaya doğumda yapıcam Allah nasip ederse. Benim hayatım hep programıdır. ve ne yaparsam kendim için yapıyorum bilinciyle yapıyorum. Örneğin sporu kendim için yapıyorum kilo vericem kocam beni sevsin diye değil gibi
(1,018 puan) tarafından
Çok iyi anladım ve çok hayran kaldım gerçekten tebrik ediyorum seni benim ise hayatım ona kosayim buna cabaliyim onun derdine gideyim o açılmasın bu üşümesin diye kendimi mahvederk bitiyo herşeyden önce artık bebgim var ve onun için ben iyi olmalıyım bunlar benimde hayat felsfem artık teşekkür ederim
(2,746 puan) tarafından
İnşallah sizde istikrarlı ilerler ve hayatınızın kontrolünü elinize alırsınız... :)) İnanın çok iyi gelecek siz değiştikçe çevrenizde değişecek ... :))
(1,018 puan) tarafından
Denemekten ne çıkar değil mi yapicam basaricam çoooook minnettarim teşekkür ederim
(2,746 puan) tarafından
:)) sizin adınıza çok sevindim rica ederim....
0 oy
(45 puan) tarafından
Ayni durum tipa tip aynisi bebeklerimzn ayida ayni aksama kadar barinmiyor huysuz bi cocuk aksami zor ediyoruz isten geliyor iki seviyor daha yok ne gecee agladini duyar ne acikdini bilir konusdum kackere anlamadi bende simdi onu gormezden geliyorum o yokmus gibi davraniyorum bana boyle davranma biseymi oldu diyor ne olabilir yanliz birakirsan insani yanliz kalirsin oyle degilmi yani
(1,018 puan) tarafından
Umrumda değil aslında zaten bayadir kotuyuz aama değer görmediğini bilmek delirtiyo beni boşanmak istedim geçen ama evladım ya işte o var şimdilik susuyorum ama bundan sonra ne karı koca hayati ne de bir güler yüz hiç biri yok ona iki yabancı olcam
(45 puan) tarafından
Ah her yanliz hisettigimde soylediklerm bunlarda benim :)  balim ben evlendigimden beri yanlizim gercekden ne aksamlari sohbetimz oluyo uzun uzuna ne hafta sonu bi aktivitemiz aksama kadar 2 kere falan ariyor dedim yanliz birakiyosun beni istemiyorum ayrilalim dedim duzeldi geri ayni sorumlulugum artti masraflari goruyosunndiyor bende bisey diyemiyorm ama basindan beri oyleydi yani alis sende seviyosan neden bosanasin bazi insanlar gercekden boyleler sen alisirsin degistiremezsin
(1,018 puan) tarafından
Valla sende kendimi görüyorum kuzum ama bu sefer tek fark sağlığımı hiçe saydı bir bardak caya hemde bugün kızımı Dr götürdüm gecede kötü bişey olur kan alçaklar cani yanacak derken bir dk uyuyamadım o işten gekdi uyudu kızımı uyutup bende uzancaktim oda on dk anca uyudu enson dedim az bak artık ben uyumak istiyorum iki saat bı naz bı niyaz çocuk beşikte agliyo uzakyltan kızım diyonbende bağırdım ondan sonra kucağına. Aliyo elinde telofon sürekli sabrım kalmadı valla aslan gibi ailem arkamda ama şu sabiye kıyamıyorum çok küçük aile nedir bilmeden büyümesin istiyorum
(45 puan) tarafından
Esini en iyi sen bilirsin kuzum sensiz yapamazsa git bi korku ver o zaman cocugunu bile hatirla aliyosun de yardimci olmuyosun tekmi yapdim ben de yani belki seninki o dilden anliyordur ailende kizarsa belki kendine gelir beyfendi
(1,018 puan) tarafından
İki gün üstüme duser sonra aynı bir haftadır ayrı yatıyoruz şimdide gelip arada binyokluyo cayini içti düşünü aldı rahat etti arada aklına geliyo gibi yapiyo bu bebek uyucak. Ve ben daha çamaşır asicam mutfağı toplicam. Mama saati geliyo mama yedircem saat olmuş kaç bir duşa giremedim hastaneden geldim de çok yoruldum ya hasta olmaya bile fırsat vermiyo valla açıdan olcem
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(1,018 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun
0 oy
(643 puan) tarafından
Erkekler böyle işte maalesef ya onu olduğu gibi kabul edeceksin yada bitirmeye değer sorunlar ise bitrireceksin benimde öyle yeni yeni anladım bende bebende durmuyor o yüzden bu kadar kafaya takiyorsun bu günler geçecek emin ol o bebek büyüyecek zaman su misali sen adamini adan etmeye bak 
(1,018 puan) tarafından
Çok değişti canım çok kötü biri değil yani bir kere bana bağırmadi haklı olsa bile ama bana artık zerre değer vermiyo sıfır ben ağlayınca usulünce sirnasiyo gönlümü almaya calisiyo da ne fayda Allah kahretsin git dedim iç çayını bu kadar mı olur ben sana napiyorum sen bu ara bana çok korusun diyonbide utanmadan
(643 puan) tarafından
Canım onlarda çalışıyor yoruluyor haklısın yardım etse sana iyi olur ama onuda anlamaya çalış gün icinde binbir sorun yaşıyorlar is yerinde eve gelince huzur bulmak istiyor dinlenmek istiyor sen ona anlayış göster oda saja anlayış gosterecektir emin ol sen ne yaparsan oda karşılığını verir bak ne güzel kalbini kirmazmis bagirmazmus bunlar çok büyük nimet aslında biliyor musun onca kadın var senin yerinde olmak isteyen birde bu açıdan düşün mesela :)
(1,018 puan) tarafından
Düşünmez olur muyum ben hep en iyisini değil en kötüsünü örnek alırım bu hyatta sukretmek için bır sebep ama okadar doldum ki iki kolumda romatizma var parmaklarım kitleniyo çok canım yaniyo kasigimi zor tutuyorum ve bebeğimi kucağıma alırken en büyük acıları yasiyorum gece uyu sen diyip ona seslenmiyorum sadece yine parmaklarım hareketsiz kalınca acamayinca uyandiriyorum mama için ama o bile off püf uyuyamadım oluyo işten gelince yatar hep çit çıkarmam rahat uyusun diye kayinvaldem üste gürültü yaparlar ararım hemen yapmayın uyancak diye ben çok değer veriyorum bı kolumda bebeğim valla bı elimle yemek yapmaya çalışıyorum okadar fedakarlığa bir bardak çay için bir tutulmuyorum
0 oy
tarafından
Sennbence ilgi istiyorsun o yüzden rahatsizlaniyorsun..

Seni sevgisiz bırakmış bu adam
(1,018 puan) tarafından
Heh aynen valla azıcık ilgi istiyorum çünkü hep yalnız bırakıldım hamileykende öyleydi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 210 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 250 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Fatmaylmz (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Azizeak (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 248 göst.