0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
kizlaf gece uyurken sanki nefes alamyor zorla alyor gibi hırıltı horlama gibi sesler ckaryor  ne yapmam gerekli burnu mu tıkanms genizde mi bisey var

5 Cevaplar

0 oy
(2,261 puan) tarafından
Mevsimdendir canim serum fizyolojik sık burun aspiratoru ile cek. Oldugu odaya da kaynar suya nane yagi damlat birak 
tarafından
tamam tesekkrler canm
-Reklam-
0 oy
(2,561 puan) tarafından
Bnm kızımda öyle alerjisi var mevsimsel alerji alerji ilaçlarını kullanıyorum kalolüfer peteklerine su koyuyorum havlu ıslatıp koyuyorum yatak odasının kPısını açıp yatırıyorum evin sobalıysa bile aynı işlemi yap odanın nemli olması lazım
tarafından
tamam canm tezekkrler
0 oy
(2,079 puan) tarafından
Ben bir damla zeytin yağı kullanıyorum bire birdir.
0 oy
(1 puan) tarafından
Aynısını bizde yaşıyoruz. Serum fizyolojik damla kullandık geçmedi, buhar ile ventol verdik geçmedi doktor macrol 125 mg antibiyotik yazmış balgam vardır diye onu bugün deneyecem bakalım. Geçmiş olsun size de 
0 oy
(4,686 puan) tarafından
Horlama var ise geniz eti olabilir disaridan belli olmayabilir akinti olmaya bilir ama ice dogru akiyordur kbb yr cocuk doktorunuzuza goturmenizi tavsiye ederim geniz eti var ise serum fizyolojikde kullansaniz tam anlamiyla rahatlamayacaktir biz 2 ay cektik 2 antibiyotik kullanmamiza ragmen

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
0 oy
4 cevap 106 göst.
0 oy
12 cevap 207 göst.

396,987 soru

11,873,786 cevap