0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Günaydın kızlar günümüz Aydın güzel olsun hep dert yanacak değilim ya birazda sizlere iltifat edim nasılsınız Iyimisiniz iyiki varsınız azicikda olsa dert yanim kayinvalidem hala benimle konuşmuyor bilmeyenler 23 kasimda olan postuma baksn ama esimde sen küçüksün senin araman lazim diyor bende kendimi haklı görüp aramiyorum önce dedim buraya geldiğinde büyüklük yapıp evime gelsin bende küçüklük yapıp içeri buyur edeyim ama o asla gelmez gerekirse aylarca küs kalir ben ayağına gidene kadar eşim de bu durumdan rahatsiz küs olmamızdan lütfen postuma bakip yazarmsnz siz olsanız ararmiydnz Annem ve Ablam sakin arama o hatalı diyorlar..

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bırak kussun ya 

Herkes hatasının bedelini odemeli
(886 puan) tarafından
gercekten haklı olduğum yerler var
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kiz iltifat ediyim diyosun ardindan dert tasa olmuyo olmuyo

Hay kaynananı kaynar kazana atsinlar gari

Bosver yaa amaaaan
(886 puan) tarafından
Ahhh canim benim acemiyim kusura bakma olur muu bilmeden arada dert yanıyorum:))) ama hakli olduğum için konuşamıyorum işte
0 oy
tarafından
Annen ablan geçinmiyor ben kimsenin lafına bakmazdım o.anki hissine bağlı gidip konusu alirdim küslük çok iyi birsey değil..
(886 puan) tarafından
Ama hatali olduğu kisimlarda var onlar diyorki ekmeğini suyunu onlar vermiyor
tarafından
Herkesin hatasinoluyir sende ona hatalarını yüzüne söyle birdahikine oda ona dikkat eder barışın gitsin ölümlü dünya zaten
(886 puan) tarafından
Iste bi türlü kendime yediremiyorum gidipte ozur dilemeyi
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Günaydın canım 
(13,021 puan) tarafından
Çözümü yok boşver bacım haklı değil misin
(886 puan) tarafından
Bi postumu okusana sana zahmet
(13,021 puan) tarafından
23 kasimdaki postunu hatırladım canım bence arama sen doğru olanı yapmışsın. Evet küçüksün ama düşünmeleri lazım kocanla kavga ettireceklerine kız doğru yapmış demeleri lazımdı
(886 puan) tarafından
Ahhh canim yaa inan esimle birbirimize girdik oda diyor sen küçüksün sen ara sor bende dedim o  büyüklüğünü yapıp gelsin bende küçüklüğümu yaparm
(13,021 puan) tarafından
Doğru demişsin bırak boşver hep bana hep bana olmuyor
0 oy
(366 puan) tarafından
Günaydın canım :)
0 oy
(4,492 puan) tarafından

Hep dert yanacak degilim ya bitmeden dert yanman sabah sabah beni guldurdun rabbimde seni guldursun insallah 

Gunaydin kuzucum <3

(886 puan) tarafından
Günaydın canimin iciii:))
0 oy
tarafından
Haklısın okudum kavga postunuzu. Ama o büyük ayağına sen gidicen mecbur hiç bişey olmamış gibi normal git. Hizmetini et güler yüzlü ol. Esin de yanında olmasigindan maalesef güçlü olma durjmun yok. En azından eşinle aran bozulmasin 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 351 göst.
0 oy
22 cevap 501 göst.
+1 oy
26 cevap 386 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,127 soru

11,379,632 cevap

34,867 kullanıcı

...