0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
Kizlar dun.gece esim iwde nobetdeydi.kapiyi kilitler uyurum. Sabaha karsi saat 6i filan olurdu. Ruya diyildi aslinda sanki yasadim o ani. Esimin simasinda seytandi. Kapi kilitliyken acdi girdi iceri. Bende o an esim olmadigini anladm. Ben.acarm esime kapiyi. Neyse. Girdi oturma odasina. Kapiyi kapatti. Bende pesinden girdim. Basladin namazin sozlerin soylemeye. Ve oda kotu oluyordu eriyormus gibi. Son kelmeyi soylersen her gun seninlw birlikde olurum dedi esinle birlikde olursun sonra bende senle.olurum dedi.anladiniz umarm kizlar ne manada.Korktum  bende tamam soylemiyorum dedim. Neyse bi seyler yiyordu. Bana dedi ki esine anlatrsan o zamanda seninle beraber olucam haberin bile olmuyucak. Uyandim ruyadan. Kocama soyleyemedim. 

6 Cevaplar

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Töbe bismillah o neydi gız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kabus görmüşsün işte etkilenmen Normal
0 oy
tarafından
Rüya görmüşsün kuzum
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Hayırdır inşallah birseyin etkisinde kalmışsınız belli ki
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Eşini anneni babanı veya başka birini aynı kişiden 2 tane görüyorsan biri şeytan onun cnm dua et oku bende annemi görmüştüm kız karşedeşim aynı senin gibi kocasını görmüş iki tane şeytan olan onunla birlikte oluyormuş 
0 oy
tarafından
Canım kültür yağını kimseye anlatma sol tarafına 3 kere tükürüp hayra yorman gerekirmiş

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,882 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde .Leman. (74 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı