0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar bu aralar böyle her şey üst üste geliyor ben de kendimi baya kötü hissediyorum. Zaten bebeğim var yoruyor çok tükenmiş hissediyorum. Bir komşum var hep ben msj atıyorum gel oturalım ya da geleyim diye. Bazen gel diyor bana pek gelmiyor çoğu zaman da görüşelim dediğinde hep isim var diyor çocuk hasta uyduu misafirim gelcek vs. Kaç haftadır ben msj atıyorum hep bir bahanesi oluyor hadi bahanesi doğru öbür birkaç gün içinde yazar insan uygun olduğunda görüşelim diye. Hiç msj atmıyor. Arkadaş grubumuz var hep birinde toplaniriz iki üç haftafa bir. Artık bnm çağırmam lazım geçen hafta çağırdım hepsi işimiz var falan dediler. Tamam o zmn dedim öbür hafta bir güne ayarlayalım. Bugün yazdım yine biri dedi biz gelemeyiz işimiz var. Böyle üzülüyorum ya. Dün sacimi boyattım mesela akşam eltimle görüştük. Eltimi de çok severim o da sık sık saçını değiştirir boyar kestirir. Ben her defasında bayıldım çok güzel olmuş derim. Instagrama atar hep cevap veririm hikayesine saçların çok güzel olmuş diye. Dün ben boyattım Instagrama attım gördü  hiç cevap vermedi aksam yüzyüze görüştük hiç saçımdan bahsetmedi bile. Bu aralar böyle kendimi o kadar özgüvensiz hissediyorum ki ben mi alinganlik duygusallık yapıyorum bilmiyorum içimi dökmek istedim :(

4 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ya kıyamam sen neden böyle şeyleri dert edinyosun ne güzel çevren varmış arada sırada gidip geldiğin eltin varmış iyi gecindigin olumlu yönden bak kimsesi olmayan eltisi düşman olan insanlar var 
(1,685 puan) tarafından
Evet cnm çok şükür öyle kimseyle sorunum yok ya ama ne bilim bazen insanlar bnm onlara yaklastigim gibi yaklasmyorlar sevmiiyorlqr mı beni acaba diyorum bütün özgüvenim gidiyor :(
(2,323 puan) tarafından
Herkes kendi yaptığından sorumlu boşver insanlar sana nasılsa sen de öyle yap gerçekten ben de eskiden sen gibiydim akillandim
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sana senin verdiğin değeri vermeyen insanlarla mesafeli ol nasil değer alıyorsan o kadarını ver karşı tarafa fazlası biraz bi taraflarinin kalkmasına yol açıyor 
(1,685 puan) tarafından
Evet malesef cnm kötü olmak lazım ama insanlar ben iyyken böyle yapıyorlarsa kötüyken neler yaparlar bilmiyorum :(
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Gereğinden fazla değer, soytariyi kral eder....
0 oy
tarafından
Tek derdin insanlar olsun canım boşverrr salla gitsin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.