0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanam ve görümcem beni çok kıskanır hatta kendi çocuğumu bile benden kıskanır kıskanmak ile kalmaz alacaz bizde kalır felen derler bana bir sürü sıkıntı yaşattılar bende ekli değil Instagram'da felen kardeşimden baktım canlarım diye kategori açmış eşim oğlum ve annesi kuzenin kızı var tabiki halası sevecek ama benim 1tane bile yok resmim benim zoruma gidiyor benim oğlumun resmini ı kadar paylaşması ileride kandırıp benden uzaklaştıracaklar diye çok korkuyorum hamileyim aynı zamanda ciddi stres ve psikolojik baskı var bana dua edin

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir çocuğu annesinden koparmak okadar kolaymi yaa 

Nekadar bos şeylere kafa yoruyonuz siz böyle 
tarafından
Benim sinsileri bi tanısan canım bana hak verirsin
tarafından
Ahh bu sinsi yılanlar varya topunu denize atacan :))
tarafından
Rabbim başka uğraş versin diyorum hep kendisi aşırı Beddua eder bi görsen geçen eltisinin oğluna tekerin ters dönsün dedi suçlu olsa bile Denmez ama çocuğun suçuda yokt
tarafından
Tekerin tersmi dönsün :)))
tarafından
Arabalarını istemişti onlarda vermedi diye güya kaza yep diyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beni kıskanıyorlar demen bana yanlış geliyor, onlarda belki senin onları kıskandığını düşünüyordur bilemezsin. Oğlun konusuna gelince alacaz felan dediklerinde oğlum bensiz hiçbir yerde kalamaz de konuyu kapat, 2. Doğunca da asla yatılı gönderme alıştırma kendini de yorma böyle konular için
tarafından
Canım zaten kaç kere dedim çok büyük kavgalar ettik asla anlamıyor kıskanıyor derken açık açık söyledi oğlum en çok beni sever bacısına kıyamaz gibi birde bane kolye almıştı eşim açık açık dedimir kıskendk diye neler yaşadım bi bilsen canm anlarsın demek istediğimi bu kitap çıkar yazmaya başlasam
tarafından
Haklısındir canım tabi bilmediğimiz şeyler de vardı burada yazdığın kadar biliriz sadece napacan bırak sende onlara hava at mutlu ol ailenle nispet yap
tarafından
Herşey benim ve kızımın dediği gibi olsun diyor evladını kaybetmiş ben cinsiyetini öğrenir öğrenmez o çocuğun ismini verdim kendileri bile demeden görümcem dediki yanına isim eklicem gene sesimi çıkarmadım şimdi 2.ye ben isim vermek istiyorum deyince tavır laf carpma bi gör vefa sıfır ben böyle mi yaptım size kızı bile benim çocuğuma isim verebiliyor ama benim hakkım yok ne diyor biliyor musun çok çok afadersin döl bizden çocuk bizim diyor
tarafından
Görümcene neden izin veriyorsun ki 2. İsimi katmaasına sen biraz dişli olmalısın tavrını belli et herşeylerine susma, ne diyorlarsa laf vur
tarafından
İlk zamanlar çok alttan aldım tek oğlan heveslerj var diye kaynanam ilk gün el öpmeye gittim keşke kızım gibi gelinim olsaydı dedi sustum evladına kaybetmiş psikolojik sorunları var diye ama artık canıma tak etti en son bebeğin fotosunu kardeşine gönderme dediği gün ipler koptu
0 oy
(213 puan) tarafından
Allah'ın izniyle öyle bişey olmaz inşallah canım bende şunu anlamıyorum gelini biseye tutmuyorlar toruna ölüp bitiyorlar bu ne perhiz bu ne lahana turşusu Allah'tan benim kaynanam ikimizide biseye tutmuyor :))))
tarafından
Eşim biliyor canm bana hak veriyor çok çaresiz kalıyor oda tek oğlan birde çok uğraştı eşime kardeşini önemsesin beni 2.plana atsın diye ama eşim izin vermedi Allah a şükür
(213 puan) tarafından
Çok  güzel sevindim senin adına o zmn boşver o insanları bu şekilde eşinle ve oglunla devam et hayatına hiç bişey yapamazlar Allah'ın izniyle
tarafından
İnşaallah canm dua et benim için
(213 puan) tarafından
Ederim tabi canm sikma canını huzurunu kaçırma
tarafından
Teşekkür ederim canm
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kız taktığın şeye bak cokta tin bisver çocukta senin çocuğun bir halt yiyemezler
tarafından
İnşaallah canm uyanık bunlar Pera ile giyisi ile kandıracaklar diye hep içimde korktu ile yaşıyorum
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım canlarım diye açtığı sayfada zaten ne işin var ki anlaşamıyormuşsunuz sonuçta ama oğlunun resmini paylaşırken tabiki sana sormak zorunda 
tarafından
Ya canm nasıl anlatsam böyle bi hava vermeye çalışıyorlar eşim annesi ve benim oğlum birbirine çok bağlı çok sever gibi beni ve kayınbaba mı katmazler anlatamıyorum ama çok tuhaftelr
0 oy
tarafından
Seni sevmiyor sende ona sevmiyorsun sorun yok.. ayrica halası bende bir hala olarak yegenimin yeri ayrı 
tarafından
Benim bebeğimi benden uzaklaştıramaz onların amacı bu 2.side ben ona karşı hiç kusurum olmadı incitmemek için çok hassas davrandım ama onlar benim ağzıma etti resmen
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Taktiğin şeye bak canım zor uzaklaştırır senden oyle kolay mı 
tarafından
Sinsiler Rabbim fırsat vermez inşaallah
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Evladi annesinden kopartmak kolay degil  eşinde hata bu tavırlara son vericek kisi esiniz  rabbim herseyin hayırlısini versin boyle durumda es onemli
tarafından
Eşim çok kavga etti benimkiler bildiğiniz gibi değil iflah olmazlar
(5,953 puan) tarafından
Canım kavga ile olmz laf soz değil net kararlo diycek gelip gitme olmasin gelmeyin diycek benim kayin valdem tek esi ölmüş kisi bende gecircekdi ogluma cam da surekli pasam nene geliyo beraber kisi gecircez sürekli esime dedim oyle birsey olamaz  ayni evin icinde olmas ve bunu annesine dedi olmaz Özlemle senin huyun zıt gerek yok iyiyken kötü olmaya dedi kesti atti gelemez yani cam acarim torununu gorsun diye ikide bir tasaklarini yerim senin falan sevmedigim kelimeler dedim anne o taraz kelimeler kullanma dedi ufak anlamaz dedim anlasin anlamsin aliskanlik sizde  ben oyle cocuk yetiştirmek istiyorum dedim bakdim kale almadi kapattim aradi ertesi gun acmadim cami esime demis cocugu göstermiyor esim avrupaya gidiyo şoför demis sorayim ozleme esim aradi dedi annem aramis dedim evet uyardim surekli tassaklarini yerim diyo dedim  ya bu kadin beji öldürecek dedi kapatti annesine kizmis simdi cam yollar acarim sever bakar  uyucak derim kapatirim ben ist da yaşıyorum Kayinvaldem ıgdirda
tarafından
Onu eşime dedim sen keskin konuşmuyorsun diye erkek işte anası kıymetli
(5,953 puan) tarafından
Demek istediğim erkek de biter iş annesi sag olsun yerinde olsun sesi gelsin uzak dursun herkes yerini bilecek .. ben kaynanamla gorumcemle evlenmedim esimle evledim esim huyumi iyi bilir allah gönlüme göre es verdi esimde hep bizim icin varım oğlumuzda oldu şükür herkes yerinde olsun der
tarafından
Ben ne yapacam çok da takıntılı biriyim iyice daraldım artık bıktım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 499 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 389 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Haticesenyigittt (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 267 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Zalimfelek (43 puan) tarafından soruldu