0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar yasamevime 35 binimiz gidince çok korkuyorum sizce verirler mi dilekçeyi verdik size geri dönüş yapıp ariycaklar dedi neredeyse 1 hafta oldu hala arayan yok kadına defalarca sordum verirler demi 6 ay sonra dedim evet dedi ama korkuyorum sizce verirler mi yada çevresinde alan oldu mu

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
O parayi hibe olarak veriyosun bildigim kadariyla geri alamiyosun kapora niyetine gidiyo ciksanda alamassin
tarafından
Nasıl yani 23 bin 500 zaten organizaysyon ücreti vardık 85 bine yakın ödedik 60 bini vericez dediler vermiycekler mi
tarafından
He yok onu demiyom hibe olarak verdiginiz onlarda kaliyo
tarafından
Ha onu biliyim canım başta zaten imzayı atarken söylediler
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim kendi faizlerini alırlar gerisini size verirler belki de size hiç kalmaz bile 
tarafından
Canım organizasyon ücreti 23 bin 500 verdik onu zaten kesticekler kabul ettik başta sozlesmede bize 60 bin kalıyor onu vermiycekler mi şimdi kadın vericez dedi
(9,626 puan) tarafından
Ben paranın tamamı 35 bin zannettim canim o yüzden kalmaz dedim ama daha geride paranız varsa onu alırsınız
tarafından
O 35 bin yasamevinden gitti malesef hala haber yok o paradan:(( bu eminevim
0 oy
(213 puan) tarafından
Belli bir hibe parası var canım girerken bunu size söylemişlerdir ödediğimiz para o hibeyi geçince hibeyi alıyorlar gerisini veriyorlar diye biliyorum ama masraf paralarını mutlaka aliyorlar
tarafından
Aman alsınlar gerisini versjnlerde kuzum zaten sözleşmeyi yaparken başta kestiler biloyorum onu
(213 puan) tarafından
Kalan kısmı alırsınız diye biliyorum ki inşallah alirsiniz
tarafından
İnşallah canım insallah
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Ben böyle oluşumlara güvenmiyorum, paramı riske atmazdım. 
(1,580 puan) tarafından
İyi niyetle mi söylediniz, senin başına da gelsin mi demek istediniz üstü kapalı anlamadım ama teşekkür ederim. Umarım siz de daha fazla zarara uğramazsınız, her şey gönlünüzce olsun.
tarafından
Asla kötü niyetle demedim yemin ederim Rabbim biliyor sadece benim canım çok yandı umarum siz benim konumuna  düşmezsiniz çünkü diğer postlarimdada var piskolojik olarak depremden etkilendim 50 yillik binada oturuyorum tek isteğimiz helalinden ev sahibi olmaktı kimse parasi heba olsun istemez inan çok üzülüyorum şimdi burdan çıkmak için eşimi zor ikna ettim parayi vermezlerse eşim bana çok kızar bi umut buraya sorup belki basina gelen vardır diye sormak istedim verdiğiniz cevap beni daha kötü yapti ve çok üzüldüm kimsenin kötü olmasını istemem yinede yanlış anlaşılırsa hakkınızı helal edin
(1,580 puan) tarafından
Anladım, bana geçen bir hakkınız yok iyi niyetliyiz ikimiz de bence. Ben sadece insanlar zar zor para kazanıyor ve olan paraları da böyle dolandırıcılara vs gidince gerçekten üzülüyorum.
Kimse zorluklarla kazandığı parası yitip gitsin istemez. Umarım ben yanılıyorumdur ve beklediğiniz para size geri döner, güzel yeni ve mutlu olacağınız bir ev alırsınız ailecek huzurla oturursunuz.
tarafından
Amin canım Allah razı olsun yinede o an kırdıysam özür dilerim hayırlı geceler
(1,580 puan) tarafından
Rica ederim, kusura bakmayın üzdüysem. İyi akşamlar.
0 oy
(13,036 puan) tarafından
E devir edecek birini bulamadınız mi 
tarafından
Yok canım ya
0 oy
tarafından

1 organizasyona yüklü para kaptirmisken 2.ye girismek neden? 

"Faizsiz ev sahibi olma" adi altinda sizden yine faiz aliyorlar, adina a degil b deseler ne degisir. Alsaniz da gelene kadar o para kuşa donecek, yaziktir birikiminize. 
tarafından
Zaten emjnevimdeydik evlendigjm zaman eşim hic bana sormadı bile sonra yasamevimede eşimin eminevimdeki arkadaşı önayak oldu şimdi pişmanlık duyuyor adam ama nafile biz yasamevime parayi kaptirdigimizda zaten eminevdeydik kimse parasi hava olsun istemez. Ben.sadece Allah'a havale ediyorum inşallah buda aynısı olmaz zararın neresinden dönersek kardir
tarafından
Iki sirkete nerdeyse 60 bin gitmis oluyor toplamda, para kolay birikmiyor, asıl paranizi alirsiniz insallah hic degilse
tarafından
Ne 60 bini cznim keşke 60 bin olsa ikisine toplam 115 bine yakın gittu

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 388 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 119 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Linkin (15,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu