0 oy
706 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar babam ve annem gelecek demistim geldiler biraz önce gittiler. Babam eşime dedi ki oğlum ben sana belli bi miktar para veriyim sen git bedelli olarak askerliğini yap istersen 6 ay yap o seni ilgilendirir askerligin bitince gel seni bizim şirkette yanima aliyim dedi. İreme de bi pastane cafe tarzi bi yer açarim sen askerdeyken (benim pastacilik sertifikam ve dukkan acma icin ruhsatim belgem var) irem universitesini bitirip asil meslegini yapana kadar (paramedik) cafesini işletsin zaten prensesime sözüm vardi dedi. Herşeyiniz yoluna girince bu evi satarsiniz ustune ben gene para eklerim gelir bizim ordan ev alirsiniz dedi. O an ki mutluluğumuzu size anlatamam çok farkli bi duygu hissettim daha dün arabamiz yandi eşim 1 saat içinde işinden oldu babam bugün geldi bunlari dedi. Bir kapiyi kapyan rabbim bi kapiyi nasil guzel aciyormus binlerce kez şukurler olsun. Bu arada şuan oturduğumuz evi de babam aldi bana düğün hediyesi olarak ben kacarak evlendim bana bişe yapamadilar ama evimi aldilar evimi baştan aşşa dizdiler mutfak esyami yatak odasi takimi mi vs aldilar biz kaynanamla evi ayirdigimizda.. pazartesi gunu gidip kizilay yada bahcelievler de ki boş dükkanlara bakicaz hayirlisi olsun inşallah

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hep aklimdaydin allaha şükür arkanda duran baban var rabbim inşallah o pislik aileden sizi korur rabbim yar ve yardimciniz olsun insallah 
tarafından
Cok tesekkurler allah razi olsun. Rabbim herkesi feraha cikarsin inşallah
tarafından
Rica ederim amin insallah :)
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Gözün aydın canim
tarafından
Tesekkur ederim :)
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy ne güzel canım ya rabbim ağız tadıyla yemeği nasp etsin baban gilin durumu iyi herhalde Allah razı olsun onlardan
tarafından
Cok sukur rabbime ne açiz ne aciktayiz allah herkesin kesesine bereket versin. Amiiinnnn
(2,671 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(721 puan) tarafından
Gözün aydin canim senin adına çok sevindim :)
tarafından
Tesekkur ederim tatlim ☺️♥️
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun çok güzel iyi değerlendirin bunu derim. 

Arabanız nasıl yandı?
tarafından
Amin inşallah... Son postlarima bakarsaniz olayi tam kavraya bilirsiniz
tarafından
Geçmiş olsun canım
tarafından
Tesekkur ederim canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 568 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy