0 oy
696 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar babam ve annem gelecek demistim geldiler biraz önce gittiler. Babam eşime dedi ki oğlum ben sana belli bi miktar para veriyim sen git bedelli olarak askerliğini yap istersen 6 ay yap o seni ilgilendirir askerligin bitince gel seni bizim şirkette yanima aliyim dedi. İreme de bi pastane cafe tarzi bi yer açarim sen askerdeyken (benim pastacilik sertifikam ve dukkan acma icin ruhsatim belgem var) irem universitesini bitirip asil meslegini yapana kadar (paramedik) cafesini işletsin zaten prensesime sözüm vardi dedi. Herşeyiniz yoluna girince bu evi satarsiniz ustune ben gene para eklerim gelir bizim ordan ev alirsiniz dedi. O an ki mutluluğumuzu size anlatamam çok farkli bi duygu hissettim daha dün arabamiz yandi eşim 1 saat içinde işinden oldu babam bugün geldi bunlari dedi. Bir kapiyi kapyan rabbim bi kapiyi nasil guzel aciyormus binlerce kez şukurler olsun. Bu arada şuan oturduğumuz evi de babam aldi bana düğün hediyesi olarak ben kacarak evlendim bana bişe yapamadilar ama evimi aldilar evimi baştan aşşa dizdiler mutfak esyami yatak odasi takimi mi vs aldilar biz kaynanamla evi ayirdigimizda.. pazartesi gunu gidip kizilay yada bahcelievler de ki boş dükkanlara bakicaz hayirlisi olsun inşallah

25 Cevaplar

+2 oy
(7,972 puan) tarafından
Çok trajikomik bi hayatin var anlam veremiyorum
tarafından
Sen yasamadan icinde olmadan diyosun bunu peki ben napiyim ? :)
tarafından
++++++
tarafından
Gerçek dışı bir hayat hikayesi var
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Eee sonuç ne yani kocan ne dedi
tarafından
O kabul etmek istemedi en başta baba ben kabul edemem herseyimize siz sahip ciktiniz ben bi sekilde halledecem dedi babamda tatli sinirli karisik bi halde benim kizimla evlisin benim torunum var sen benim evladim sayilirsin bizim aramizda bunlar laf olmaz oğlum hayatini kurtar dedi eşimde kabul etti ama borç olarak baba dedi babamda gülerek tamam oglum borç dedi
0 oy
tarafından

Rabbim herşeyin hayırlısı ni  nasıp etsin cnm     böyle güzel postlar okuyunca çok mutlu oluyorum

tarafından
Amiiinnn rabbim tüm darda kalanlari feraha cikarsin
0 oy
(4,507 puan) tarafından

Gozunuz aydin o zaman <3

tarafından
Tesekkurler
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Allh gönlüne göre versin inşallah canım benmde hep haylm pastane Cafe tarzı bi yer açmak el becerm var ama sertfkam yok neyseki dükkn açma düşüncemde yok :) 
tarafından
Beni babam zorla gondermisti el becerimin olduğunu gorunce ben hic istememistim ama simdi iyi ki yapmis babam diyorum
0 oy
tarafından
Ne güzel peki eşin kabul etti mi 
tarafından
Rabbim daim etsin inşallah. Hayırlısı olsun benim babam gibi gönlü zengin ya..... başımızdan eksik etmesin inşallah
tarafından
Rabbim basimizdan eksik etmesin annemizi babamizi
tarafından
Benim annem vefat etmiş.. ama babam var çok şükür rabbime
tarafından
Mekani cenner olsun..
tarafından
Amin canım
0 oy
(13,086 puan) tarafından
Oooo süper valla 
(13,086 puan) tarafından
Kız ne ablası ikidir abla diyip duruyon ☺️
tarafından
Ama sen benden buyuksun saygisizlik olur diye şey ettim
(13,086 puan) tarafından
Yok kız 21 yaşındayım ne kadar büyük olacam sanki
tarafından
Ha iyi o zaman bende 19 yasindayim bundan sonra abla yok ☺️
(13,086 puan) tarafından
Ahaha aynen deme ☺️
0 oy
(213 puan) tarafından
Keşke şöyle zengin bir babam olaydı :) şaka maka çok sevindim canm ne güzel tercih yapmak zorunda kalmayacaksin ailende eşimde yaninda olck inşallah herşey dilediğiniz gbi olur
tarafından
Rabbim gönlunuze gore versin bereket dolsun eviniz ☺️ cok sukur
(213 puan) tarafından
Amin inşallah canım hepimizin
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Gözünüz aydın cnm Rabbım babanı bqsinizdan eksik etmesin inşallah 
tarafından
Amiiinn allah bin kere razi olsun ondan
0 oy
tarafından
Çok güzel vallahi sevindim canım gözün aydin
tarafından
Ben sevincimden ağladim valla ablacim hungur hungur
tarafından
Yaaa ne güzel ama Allah babandan razı olsun kuzum
tarafından
Allah bin kere razi olsun ondan kacarak evlendim hic istemiyolardi eşimi ama bana yaptiklari iyilikleri goruyosunuz iste
tarafından
Ne güzel canım Allah razı olsun vallahi böylesi zor baksana
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım Kızılay yada Bahçeli dediğine göre ankaradasın sanırım açınca isim ve adres ver de çıkınca senin yerine geliriz başkası kazanacağına sen kazan
tarafından
Aynen ankaradayim. İnşallah başim gozum ustune her zaman beklerim ☺️
(3,832 puan) tarafından
Hadi bakalım şimdiden bol kazançlar Allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun kuzum sizin için
tarafından
Teşekkur ederim
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Babana bana diyesim geldi hsjsjsjsjjshs
tarafından
☺️☺️☺️ güldürdün beni ya
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım inşallah esin bunalrın değerini bilir de seni el üstünde tutar
tarafından
Cok sukur eşimden yana şüphem yok inşallah hep boyle devam eder de sonradan sapitmaz
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Rabbim güzel günler göstersin bu kdr güzel kalpli baban varken neden kaçtın kız
tarafından
Eşimi istemiyolardi bide yasim kucuktu 18 yasindaydim. Daha dogrusu eşimi değil ailesini sevmediler yapamazssin onlarla senin yetisme tarzina uygun insanlar degiller vs dediler dediklerinde de hakli ciktilar
(7,768 puan) tarafından
Aileler biliyor hissediyor gerçekten ama eşine ve sana sahip çıkmışlar rabbim birliğinizi bozmasın
tarafından
Amin canim
0 oy
(10,415 puan) tarafından
 Bu kadar sıkıntı olmadan keşke baban ile halletseymişsiniz canım ne güzel bak sahip de çıkıyor baban. Direkt oradan uzaklaşsaydınız baya zarar görmüşsünüz bu zamana dek. Hayırlı olsun 
tarafından
Ben aileme duyurmadim cok fazla cunku babamdan korktum hani eşimden huylanir iyice diye
0 oy
tarafından
Çok sevindim senin adına canım gözün aydın 
tarafından
Teşekkur ederiim ☺️
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Baban ne iş yapıyor
tarafından
Mitten emekli suanda muhendislerin yaptiklarina onay veren şirketlerimiz var
(1,034 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah allhm daha çok versin cnm. Huzur mutluluk içinde insllah
tarafından
Amiin cümlemize inşallah
0 oy
(250 puan) tarafından
Ailenizle gurur duydum gerçekten bnmde ailemin elinde olsa eminim aynısını yaparlar şuan dört dörtlük bı gelirleri yok ama yinede asla desteklerini üzerimizden eksik etmezler 
tarafından
Rabbim herkesin kesesine bereket versin canim. Eşimin ailesinden hic birsey gormedik mesela o kadar olay yasadik kayninpederim ne beni ne esimi aramadi seref siz hic birinden hayir yok bize. Allah ailenizi basinizdan eksik etmesin insallah ☺️
(250 puan) tarafından
Bnm kaynanam Allah razı olsun hakkını yiyemem destek oluyor elinden geldikce babamlarda öyle
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Ayy canım ne kadar sevindim adına ALLAHIM SANA EŞİNE BÖYLE BİR MUTLUGU YASATTI ya ALLAH babandan razı olsun ya bak adam gibi adammıs insallah o serfsizler size dha bulasamaz nasılsın 
tarafından
Amiiinnnnn. Tansiyonum çok cikiyor basim donuyo surekli onun haricinde iyiyim toparlanmaya calisiyorum canim babamin bu haberinden sonra daha iyi hissediyorum kendimi
(1,757 puan) tarafından
Dahada iyi olacaksın dükkanını düşün nasıl düzenliceksin onu düşün kahveleri düşün mis gibi kahve kokusu mutlu olacaksınız bundan sonra ALLAH BABANA ANNENE SİZE UZUN ÖMÜR VERSİN

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 564 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 432 göst.
17 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 795 göst.
18 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Nur grkn (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.