0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (566 puan) tarafından
Delircem ya dikkat ettim yine 300 den aşağı gelmiyor 2 kişi ne kadar yakabilir ya ödemeyenlerinkini mi ödüyoruz ben anlamıyorum 60 TL KDV olur mu ya

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zam geldi canim yılbaşından sonra yine gelecek 
(566 puan) tarafından
Ne yapacak mum yakıp mı oturalım bi odam yanıyor sadece fırında çok çalıştırmam bulaşıkları elimde yıkıyorum anlamadım ya
tarafından
Ne haddine mum ay ışığında otur hava kararınca uyu aydınlanınca uyan. Kiyafetleri derede yıka doğalgaz soba kullanma battaniye altında otur her gun bulgur ye. Sizde çok lüks istiyosunuz aa. Asgari ucretliysek yerimizi haddimizi bilmemiz lazım malum açlık sınırının altındaki paraya yaşam savaşı veriyoruz!!!!
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bizde aynı iki kişiyiz 260 gelmiş delircem bu ne yaaa sanki trafo sadece bizim ev için çalışıyor 
(566 puan) tarafından
Öyle ya sömürdüler iyice bakalım
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bize de 220 TL geldi geçen ay 2 kişiyiz ve ikimiz de çalışıyoruz akşama kadar evde kimse yok 1 gün yardımcı ablamız var sadece. Yine de böyle geliyor. Haftasonu da genelde geziyoruz evde değiliz. Akşamdan akşama bu kadar işte.
(566 puan) tarafından
Ay ne yapacaz böyle ben tekim evde eşim hep görevde
(1,580 puan) tarafından
Enteresan valla artık şok üstüne şok her gün zam haberi, şaşırma duygumu yitirdim.
(566 puan) tarafından
Bilmiyorum ya bu bölgede bşy var elektrik li soba yaktık geçen ay ondan geliyor diye yakmadm yine aynı
0 oy
(213 puan) tarafından
Ayy bende bekliyom kaç gündür gelmedi daha baya panik içindeyim inşallah çok gelmez :)
(566 puan) tarafından
Geçen ay kalorifer yanmadı 12 gün elektrikli soba yaktık ondan geldi dedik bu ay yatmadım çok geliyor diye yine fiyat
(213 puan) tarafından
Halimiz çok kotu birde yıl sonu diye eşimin maaşından 800 kusur vergi kesmişler zam almadan vergi ödedik maaşa göre harcama yapmıştık şuan ekşi 500 lerdeyiz ne olcak bilmiyom devler habire alıyor verme yok
(566 puan) tarafından
Sorma ya millete bin tl dağıttı geçen yıl onu misliyle geri aldı bide biz almadık yardımı hiç
(213 puan) tarafından
Valla bende yardım namına bişey görmedim bsey istemiyor vermesin ama artık zam da yapmasın yettr
(566 puan) tarafından
Aynen bende istemem asla ama hakkımda helal değildir asla
0 oy
(5,877 puan) tarafından
170 geldi bu ay Bana fazla geldi kız seninki çok fazlaymış
(566 puan) tarafından
Bilmiyorum ya Diyarbakır a geldik geleli çok Antep'te böyle değildi bişey var anlamadım
(5,877 puan) tarafından
Diyarbakırda elektrikte bi sorun var gerçekten. Annem köydeyken ev kapalıydı kimse yoktu bi tek buzdolabı çalışıyordu 100 tl geldi kadın sinir krizi geçirdi biz Eskişehirde 2 kişiyiz evde o ay 120 gelmişti.
(566 puan) tarafından
Değişik valla anlamadım canım
0 oy
(3,182 puan) tarafından
Bende iki kişiyim 95 geldi 
(566 puan) tarafından
Size iyi gelmiş nerde oturuyorsunuz
(3,182 puan) tarafından
Sakarya
0 oy
(3,182 puan) tarafından
Hafta sonları çamaşır atıyorum akşamları bulaşık makinesini haftada 1 çalıştırıyorum bütün tabaklar bitene kadar 95 100 arası geliyor 
(566 puan) tarafından
Bende çamaşır makinesne dikkat ettim bulaşık makinesi yok anlamadım ki
0 oy
tarafından
İyice sıçtılar herseye ya bizim 300 den aşağı gelmiyor  doğalgaz bile 861₺ gelmiş sonumuz hayır olsun inşAllah 
(3,182 puan) tarafından
Daha kış gelmedi ne 800 kız kaç petek yanıyor derecede
tarafından
10 tane Petek var bacım hepsi de yanıyor çocuklar küçük olduğu için 49 fln yakıyoruz
(3,182 puan) tarafından
He öyle gelmesi normal çok petek var mış
tarafından
Bi hafta tek yakmıstık geçen hafta 500 gelmişti aşırı zam gelmiş ve dediğin gibi Petek çok
0 oy
tarafından
Bize de 255 geldi soktayim ya .. 
(566 puan) tarafından
Heralde bizde kaçak var ondan şüpheleniyorum malum memleketimiz değil kaldığım yer
tarafından
Kacak olsa az gelirdi. Bence zam geldi ondn. Nerdesin ki?
(566 puan) tarafından
Valla anlamadım ki Diyarbakır
0 oy
(1,691 puan) tarafından
oha cus ya kiz ben ve esim sadece 95 ggeliyor bize bi baktir saatine
(566 puan) tarafından
Geçen ayda aynı geldi baktırdk bşy çıkmadı ama kaçak var gibime geliyor
0 oy
tarafından
1 ay buzdolabini kapatmıştım kaynanamlara gidince 

60 kusur fark ediyor evinde iki tane varsa 120 bulaşık makina ıvır zıvır anca ama 300 çok 
(566 puan) tarafından
Bulaşık Makinesi yok buzdolabı en düşükte ve bitane dondurucu da yok
0 oy
(179 puan) tarafından
Mutfakta su ısıtıcı kullanıyor musunuz? Ben hiç kullanmazdım elektrik 50 civarı gelirdi. Bu ay bir hafta kadar kullandım 20 lira fark etmiş 78 lira elektrik faturası gelmiş. Bir ketıl bile ne kadar çok fark ediyor
(566 puan) tarafından
Çaycı var ama 3 haftadır bozuk çalıştırmıym zaten sabah bide akşam çalıştırym çalşsada
0 oy
(581 puan) tarafından
Aynen canım bizede 300 TL gelmiş 
(566 puan) tarafından
Çok ya 300 olsa yine iyi diyecektim

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 339 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 426 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu