0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından

Merhaba değerli arkadaşlar normalde çok neşeli rahat bir insandım tâki doğuma kadar gebelikte bir iki kez panik atak geçirdim çok şiddetli değildi ama doğumdan sonra bambaşka bir korku oluştu bende ...sanki herşey bomboş her an öleceğiz hissi bebeğim bensiz ne yapacak bana birşey olursa ne olacak korkusu  kalabalıkta sıkıntı yok ama yalnız kalınca mesela diyorum ki yiyoruz içiyoruz bir dk sonrası bile belli değil boş yaşıyoruz hemen korku kaplıyor içimi hüzün çöküyor çok korkuyorum bebeğim 7 aylık oldu bile çok şükür ama elimde değil ne olur beni anlayın 

Teşekkürler...

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olabilir kuzum böyle şeyler anladığım kadarıyla ilk cocugun bu normaldir alışırsın sen kendine odaklan ona güzel bi hayat bırakmaya yaşatmaya odaklan güzel şeyler düşün hayal et
(220 puan) tarafından
Evet ilk bebeğim elimde dehil
tarafından
Evet ilk çocukta oluyor valla bende ilkinde öyleydim kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende de tam tersı benegıme bırsey olucak korkusu var sureklı ama operken bıle ıcın gıde gıde öpüyorum, sokakta arabasına bındırıyorum  ya araba çarparsa dıyorum saçma sapan sehler hep aklımda 15  oldu daha da artıyor 
(220 puan) tarafından
İşte benim de öyleydi sonradan böyle oldu
0 oy
(444 puan) tarafından
Bende doğum yaptığım an bebeğimin aynı acıyı yaşayacağı aklıma gelmişti çok ilginç nedendir bilmem. Allah mürüvvetlerini görmeyi nasip eylesin de minnak torunlarımız olsun :D
(220 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Kız eltinle naptınız o olayı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 216 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ruken34 (1 puan) tarafından soruldu