0 oy
781 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından

Kizlar ben 28 yaşındayım 95 kg.bir kızım var ben eşimle evlendiğimdede bu kilolardaydim.kendimi bildim bileli hep böyleyim yani.esim evlendim evleneli hep der zayıfla.uc gün yaparım bırakırım.ne bilim olmadı yapamadım.bu akşam dedi ekmek yeme artık zayıfla kendine hiç bakmiyormusun bir çocuk doğurdun daha hem sağlığına yazık hemde inan seni beğenmiyorum seni çok seviyorum ama kilonu sevmiyorum dedi.cok zoruma gitti yemek bile yemedim.kavga ettik.aklima koydum zayiflicam bu laflarının hepsini ona yediricem.Allah büyük .şimdi bu kavgada eşimin haklılık payı varmı benmi çok büyüttüm yada haklimiyim.ister istemez zoruma gitti :( aynada kendine hiç bakmiyormusun dedi benim belim üstüm çok ince birtek basenlerim var çok :( eşinden insanın bunları duyması çok kotu

38 Cevaplar

0 oy
(1,574 puan) tarafından
Eşin haksız tabiki sen evlenirken de zayıf değilmiş sin ki eğer gerçekten kendin için zayıflamak istiyorum dersen ben 22 kg verdim dört ayda zamanında sadece diyet ile sabah haşlanmış yumurta bir domates bir salatalık beş zeytin yeşillik yedim öğlen sadece salata tavuklu falan olabilir yada ton balıklı akşam da sadece çorba ara öğün de meyve bol su bu kadar canım yapabilirsin ama kendin icin
(220 puan) tarafından
Yapicam canım inan basaricam ve birgün buraya yazicam o postu.evet kendim için.ama yalan değil bu lafları duydum ya ona o lafları yedirmek benim boynuma borc
(1,574 puan) tarafından
Bende hırs yapmıştım üst katımda oturan kardeş gibi olduğum amcamın kızıyla sevgilim beni aldatmisti üç ay kadar sürede verdim o kiloyu biz ne istersek başarırız herşey boğazı tutmak hazır gıda abur cubur yememek başaracaksın canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herşeyden önce sağlık amaçlı zayıflamak  lazım tabi he kocanın uslubu yanlış o ayrı ama karı koca arasında utanma vs olmaz sonuçta herşeyi konuşuyorsunuz yani  kilolu olduğunu söylemeside normal sadece dediğim gibi uslubu yanlış seni kıracak şekilde söylemiş kim olsa kırılır aşkım seni çok seviyorum böyle de beğeniyorum ama istersen spora yazılalım sağlımızı düşünelim vs deseydi daha bi hoş olurdu genede zayıflamak lazım belkide bunu sana azim et diye söylemiştir eşini sen daha iyi bilirsin bende 6 ay oldu doğum yapalı tartıda hiç 70 i görmeyen ben inanır mısın 92 yle doğum yaptm sonra 40 çıktı 78 e düştüm şuan 75 falanım 10 kilo fazlam var kilo insana ister istemez takıntı yapıyor ya of keşke hemen verebilsek vallah bende çok istiyorum eski kiloma dönmeyi:(
(220 puan) tarafından
Başaricam canim Allah buyuktur
0 oy
(1,580 puan) tarafından

Kilo vermelisiniz ama sağlığınız için. 95 kilo sizi ilerde birçok hastalığa yatkın yapar. 

Eşinizin bu kadar kırıcı konuşmaması lazımdı. Bence diyetisyene gidin bu arada ama ondan önce günde 1 dilim tam buğday ekmek dışında ekmek yemeyin, şekeri ve karbonhidratı hayatınızdan çıkarın, ister istemez vereceksiniz.
(220 puan) tarafından
Vereceğim canım bir gün buraya o postu acicam
0 oy
(970 puan) tarafından
Belkide seniz gaza getirmek için iradeli bir şekilde zayıflamaya karar vermen ve başarman için böyle kırıcı Bi üslup kullanmış olabilir doğru mu tabii ki değil. Ama bazen bu uslüp işe yarıyor hadi bu kez başarılı ol inşaallah 
(220 puan) tarafından
Olacağım canım yemin ettim basaricam ve buraya o postu acicam.azmedicem kaç ay sursede başardım gün buraya yazicam
(970 puan) tarafından
İnşaallah canım zaten kilo vermeye başlayınca insan daha güzel motive oluyo yeter ki başla
0 oy
tarafından
Kiloyu bende hic sevmiyorum ama bu aralar aldim bâya veremiyorumda zaten kiş geldi canim evdeyiz hep spora verelim kendimizi ev işinden çok spor yapalm ev hep kirleniyor zaten gunluk isleri bitirip spor yapalm benim 15 gun oruc borcum kaldi onuda tutup sonra hemen baslamayi dusunuyorum
(220 puan) tarafından
İnşallah sende başarırsın canim
tarafından
Oruc oldugum icin veremiyorum sanirim takildi kilom ee oruc olunca pak harekette edemiyorum halim olmuyor en azindan almayim kafasindayim artik hemen baslycam btirir bitirmez
0 oy
(2,948 puan) tarafından
Kimse için değil kendin için zayıfla. Ben 80 kiloyum 1 hafta önce diyetisyen kontrolünde diyete başladım ve ilk haftadan 2.4 kilo verdim. Şimdiden kendimi hafiflemiş hissediyorum.
(2,948 puan) tarafından
Aylık 120 tl
tarafından
İse yaradimi peki motive oldunmu
(2,948 puan) tarafından
Evet tartılmaya gitmek kontrol etmemi sağlıyor kendimi. Normalde mesela misafirliğe gidince yerdim aman yarın az yer telafi ederim derdim ama bugün arkadaşlarla çıktık disari onlar tatlı yedi ben kahve içtim. Bu hayatımda ilk kez oldu. Ama kendim diyet yapıyor olsan yerdim mutlaka.
tarafından
Ne guzel ya bendemi gtsemki
(2,948 puan) tarafından
Kendini tutamıyorsan bir başlayıp bozuyorsan git derim. Benim hedefim 60. Marta kadar 65i görürüz dedi insallah bakalim
0 oy
tarafından
Bazen böyle şeyler tokat gibi vurur insanın yüzüne ama kendine getirie. Zayıf manken ol değil ama sağlığın için çabalamani istemiş esin
(220 puan) tarafından
Valla kendi içinde istiyor canim o.gorelim bakalım o zaman ne olacak.
0 oy
(272 puan) tarafından
Canım birşeyleri söylemenin de bir adabı bı usulü var o şekilde söylenmez çok büyük saygısızlık bu sana kilon olmuş olabilir kilo vermeni de isteyebilir ama bu şekilde asla ama asla söylenmez 
(220 puan) tarafından
Daha neler soyledide ben buraya yazmadım canım inan çok dokundu
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bu soyleyis tarzının hiçbir haklılık payı yok canım evet biz kadınlar kafamıza koyduğumuzü yaparız ama bunu esin istediği icin değil kendin istediğin için yap 
(220 puan) tarafından
Kendim içinde çok istiyorum ama o laflarda az değil kafama vurdu sanki her sözü bunları asla unutamam.aklima koydum zayiflicam
(1,437 puan) tarafından
Tabiki unutulmaz laflar söylemiş çok kırıcı konuşmuş biz sana inanıyoruz bi daha POST açtığında kaç Kilo verdiğini yazarsın canisi
(220 puan) tarafından
Kaç ay sonra o postu açarım bilemem ama illa acicam söz.zayiflicam istedim gibi olucam
0 oy
(220 puan) tarafından
Seni beğenmiyorum ne demek ya. Seni her halinle beğeniyorum demesi gerekirdi. Çok kolaydı sanki kilo vermek. Kolay olsaydı herkes zayıf olurdu.
(220 puan) tarafından
Ne hali varsa görsün.ama sağolsun sayesinde kafama dank etti.yemin olsun ki o lafları ona yediricem
(220 puan) tarafından
Motive ettiyse ne güzel. Kendine zarar verme de az yiyip. Karbonhidrat yağ protein dengesini kurmak lazım. Birinden birini kesince yağ depolarsın. Aman dikkat.
(220 puan) tarafından
Elimden geleni yapicam canim
0 oy
tarafından
Sende dogurda seni de görelim öküz deseydin zayıflamak istiyorsan kendin için işte o öküz kocan için isteme madem begenmiyormus niye evlenmiş sadece sevmek yetmiyo iliski de bende seni beğenmiyorum saçların seyrek dişlerin çarpık ağzın gözün ayrı oynuyo  yüzün kiriş kiriş deseydin sende onu bozacaksin böyle durumda 
(220 puan) tarafından
Bozdum zaten canım
0 oy
tarafından
Canım ne yap ne et ve un kendini gir yatağa ağla ama yinede iradeli ol ver o kiloyu. Eşin beğensin diye demiyorum öylesi adama napsan kendini beğendiremezsin kusur arayan hep bulur. Ama sen kendin için yap bunu bende zayıflıcam 2 gündür az yiyorum
(220 puan) tarafından
Zayiflicam canım taktım kafaya o laflarını ona yediricem
0 oy
tarafından
Canim sen haklisin insan uzuluyor ama inanki boyle seyler olmadam insana dank etmiyor simdi eminim bu kararlilikla guzel kilo verirsin ve araniz duzelir takma kafana, sana bisey demeyip gizlice baskalarina gozu kaysa daha kotu oyle dusun
(220 puan) tarafından
Vericem canim inaniyorum kendime
0 oy
(2,803 puan) tarafından

Cnm kırılmakta cok haklısın eşin kendini lafını bilmeden konuşmuş tamam zayıf olmanı isteyebilir ama neden biz onları her halleriyle severken bizi her halimizle beğenmiyorlar seninle evlenirkende fiziğin bböyle sonrada degısiyor bu erkekler ;)

(220 puan) tarafından
Biz her halleriyle severiz hata yapıyoruz iste
0 oy
tarafından
Benim eşimde geçenlerde buna benzer seyler söyledi cok üzüldüm cok kırıldım hiç hırs yok napcam bende bilmıyorm bende 9ü kiloyum of of
(220 puan) tarafından
Hirslan canim o söylediklerini hiç unutma . Birgün ona o laflarını yedirdini düşün seni motive etsin
0 oy
(5,911 puan) tarafından
Yanlış konuşmuş kalbini kırmış ama daha öncesinde temiz bir dille uyardıysa ve sen duymadıysan belki o yüzden yapmıştır.. Diyetisyene git spora git kendin için yap bunu aynaya bakınca kendini seveceğin şekle bürün.. Eşin değil sen kendini beğen.. 
(220 puan) tarafından
Kendim içinde onun lafları içinde yapicam.he ama beni beğensin diye değil ona o laflarını yedirmek için daha güzel giyinmek için onu kiskandirip deli etmek için görsün bakalım nasıl oluyormus
(5,911 puan) tarafından
Kimse seni beğensin diye yapma bunu kendini sevdiğin için yap
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Kusura bakma ama eşinin haklılık payı var. Tabiki o şekilde söylemesi gurur kırıcı olmuş ama belki seni gaza getirmek için hoş olmayan sözler söylemiş. Yaşın genç biraz kendine bak canım. Madem öyle diyetisyenin parasını versin eşin. git bir diyetisyene. Evden çıkamıyorsan aç youtube dan spor videoları günde 45 dk yap bak bakalım nasıl olıyor. 
(220 puan) tarafından
Yapicam canım kendime güveniyorum

İlgili bir soru bulunamadı

381,752 soru

11,428,596 cevap

34,988 kullanıcı

...