0 oy
778 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından

Kizlar ben 28 yaşındayım 95 kg.bir kızım var ben eşimle evlendiğimdede bu kilolardaydim.kendimi bildim bileli hep böyleyim yani.esim evlendim evleneli hep der zayıfla.uc gün yaparım bırakırım.ne bilim olmadı yapamadım.bu akşam dedi ekmek yeme artık zayıfla kendine hiç bakmiyormusun bir çocuk doğurdun daha hem sağlığına yazık hemde inan seni beğenmiyorum seni çok seviyorum ama kilonu sevmiyorum dedi.cok zoruma gitti yemek bile yemedim.kavga ettik.aklima koydum zayiflicam bu laflarının hepsini ona yediricem.Allah büyük .şimdi bu kavgada eşimin haklılık payı varmı benmi çok büyüttüm yada haklimiyim.ister istemez zoruma gitti :( aynada kendine hiç bakmiyormusun dedi benim belim üstüm çok ince birtek basenlerim var çok :( eşinden insanın bunları duyması çok kotu

38 Cevaplar

+2 oy
(2,698 puan) tarafından

Öyle ölmessin füze atsın dangalaak herif pardonda hiç bi şekilde haklılık payı falan yok kocanın öyleyse manken alaymış kendine vitrine koyar koyar izlerdi embesill sen başkası için değil kendin için yaşa lütfen o canı sen taşıyorsun kocan değil lannn yine sinirlerim tepeme çıkdı 

(220 puan) tarafından
Aynen canim ama yemin ettim biz kadınlar herşeyi başarırız bende basaricam o laflarının hepsini ona yediricem
tarafından
➕ ➕ ➕ ➕
-Reklam-
+1 oy
(2,746 puan) tarafından
Üslubu yanlış ama ben sizlere de kızıyorum kusura bakmayın .... Kendiniz için kilo vermiyorsunuz. Hep kocalarınız için uğraşıyorsunuz. Önce kendinize değer verin kendinizi patlatın hayatınızı düzene koyun planlı programlı atak olun. Enerjiniz auranız değişsin. Bakalım o zaman laf edebiliyorlar mı? Buradaki çoğu kadında gördüğüm bu herkes pasif depresif modda yazık valla kendinize yazık.... Ne yaparsanız kendiniz için yapın. Leslie yap evde birde abur cubur şekeri kes verirsin zaten kiloyu ama bunu kendin için yap
(220 puan) tarafından
Haklısın canim ben kendim için yapicam
tarafından
➕➕➕➕➕♥️
(5,877 puan) tarafından
Katılıyorum.
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Önce o eşin olcak insanın Allah'a bildiği gibi yapsın

Bu şekildedir konuşmak yerine kalp kırmadan konuşamıyor muymus 

Yazık yaa tabiki eşin haksız
(220 puan) tarafından
Allah büyük canim
(1,034 puan) tarafından
Bnde zayıflamk istiyorum olmuyo 5 aylık oglum var çok takmış vaziyetteyim
(220 puan) tarafından
İnşallah sende zayıflarsin canim
(1,034 puan) tarafından
İns ins cnm ama sağlıklı sıhhatli zayıflamaya dikkt edelim canını çok sıkma hemen ha deyince olcak iş değil kızın da var bak sinirine yenik düşme suyu çok iç aç karnına limonlu ılık su iç hiç aksatmadan
(220 puan) tarafından
Tamam canim çok sagol
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Aman bnde kıloluyum aynı şeyleri yaşyrz evlenrkn evlndiler eşim beni hiç sevmedi orası ayrı halada sevmiyo 
(220 puan) tarafından
Eşim beni çok seviyor ama kilomdan hep rahatsiz
tarafından
Seni sevmediğini nası eminsin o kadar
(1,750 puan) tarafından
Söylemişdi ama insan hissediyoda
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Var canım.malesef bende 95 kiloyum 1 oğlum var 
(220 puan) tarafından
Zayiflicam çok zoruma gitti lafları o lafları tek tek ona yediricem
0 oy
(213 puan) tarafından
Eşin haklı bile olsa çok yanlış bir üslup birde şöyle bişey var bu adam seni bu kiloyla alma zaten o zmn ölmüş bitmiş smdi ne olmuş baştan kabul etmeseymis o zmn
(213 puan) tarafından
Böyle bir saçmalık olur mu birde oldu olacak ben senin kalbini sevdim dış görünüşünü sevmesim desin
(220 puan) tarafından
Valla canım neyse ne çok zoruma gitti dedim bakalım ben zayıflayınca seni yanıma yakistircammi zoruna gitti çıktı evden anasına gitti.yemin ettim zayiflicam
(213 puan) tarafından
Valla iraden güçlüyse zayıfla canım bu sefer de sen onu asagila anlasın nasıl bir hic
(196 puan) tarafından
Kocana iyi cevap vermişsin ama haa
(220 puan) tarafından
İyi yaptım canim anlasin benim ne hissettimi sus sus nereye kadar
0 oy
tarafından
Eş deme eş olmak bu degıl

Gördugunde sevdıgın de boyleymıstın zaten sımdı laf etmesı cok ayıp sonradan bıle olsa sebebı vardır cocuk va ınsan daha kıbarca soyler konusur ayıp bısey ya yuzune yuzune senı begenmıyorum demek hayvanlık resmen kendısı ne sankı bana 
(220 puan) tarafından
Allah büyük canım yemin ettim ona laflarını yedirmeden olmicem
0 oy
(285 puan) tarafından
Vücut tipimiz aynı. Benimde basenler var. Azım et insallh zayıflarsın diyet yap sporla mutlaka destekle. Leslie 3 mil öneririm 
(220 puan) tarafından
İnşallah canim koydum kafaya yemin ettim
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Hatayı başta yapmışsın canım kilomu beğenmeyenle evlenmezdim kendileri dört dörtlük sanki.
(220 puan) tarafından
Yok canim ben bekarkende hep böyleydim bu kilolardaydim hiç zayıf oldumu hatirlamam
(7,041 puan) tarafından
Beğenmiyorsa almasaymış sinir oluyorum dış görünüşe laf edenlere ben senin yerin de olsam bana laf ediyorsa ben de ona ederim muhakkak edecek bir şey bulursun kendini kusursuz sanmasın ki sana laf edemesin.
(220 puan) tarafından
Ben zaten ona dedimki yemin olsun zayiflicam bak bakalım o zaman ben seni kendime yakistircammi zoruna gitti anasına gitti cikip
(7,041 puan) tarafından
İyi demişsin kız ağzına sağlık.
(220 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Seni alırken aklı şeyindeydi demi,şimdi doydudaaa gözleri kusurlarınimi görür oldu 

Vay dan.galak vaaay

Bacım sen kendin için yap bunu kocanda olsa bişey ispatlamak zorunda değilsin
(220 puan) tarafından
Kendim için yapicam canım yemin ettim önce kendim sonra ona laflarıni yedirmek için yapicam
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Leslie yap canım benim de vücut tipim aynı az yemeye çalışıyom günde 2 kez 15 dk lık leslie yapıom 25 kasımda 85 dim şuan 82 yim eşin haklı olabilr çok salıyoz kendimizi ama söyleyiş şekli üzücü cidden 
tarafından
Ben yuksek yere koyarim ulaşamaz ya baslycam 1 hafta sonra insallah veririm bende
(5,376 puan) tarafından
İnşallah kuzum hem insan spor da yapınca gaza geliyo mesela yemeği biraz kaçırsan olsun spor yaptım erir diye düşünüyon diyeti bozmak istemiyon inşallah pes etmeyiz ya
tarafından
Diyetsyene gitmek şartmi peki sence
(5,376 puan) tarafından
Bence değil ya diyetisyen ne dicek ki sana sanki sadece motive olmak için iyi bşy şu gün gitcem kilomu ölçcek fln diye gaza geliyon galiba yoksa o da şunu yeme bunu yeme sebze ye az ye dicek yani :D
tarafından
Haklsj canm bol kilo vermeler insallah
0 oy
tarafından

Eşin daha uygun bir dille söyleyebilirdi bunu. Çok kırıcı konuşmuş. Ama şu Bi gercekki kilo iyi bişey değil canım. Yükten Baska hiçbişey değil. İlerde çeşitli hastalıklara yakalanmana sebep olur. Çoluk çocuk var Allah korusun. Onlar için sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Onlara sağlıklı bir anne lazım. Bende 1.5 sene arayla hamile kaldım. Bi türlü toparlanamadım. Eşim de direk söylemiyor ama ima ediyor. Tabiki o istiyor diye zayıflayacak değilim. Kendi sağlığım için ve çocuklarım için zayıflayacam. Sağlığıma dikkat edicem. Boşver kocana bakma. Erkek milleti işte evlenene kadar iltifatlar güzel sözler ederler evlendikten sonra yok şöyle ol böyle ol. Oldu canım madem öyle birini istiyordun kendine istediğin gibi birini bulaydın ;)

(220 puan) tarafından
Bende dedim alsaydın istedin gibi birini benmi zorladım seni diye işte seni çok seviyorum ama kilo yakışmıyor diyor.yemin ettim zayiflicam
tarafından
Kocan da kilolu mu
(220 puan) tarafından
Hayır kilolu değil eşim
tarafından
Benim eşim de kilolu. O halde kiloma laf ediyor. Bende Bi doğum yapayım çocuk biraz toparlasın bende toparlayacam kendimi, zayıfladığım zaman sen yine göbekli olursan yanıma yakıştırıp da seninle gezmem dedim. Gülüyor. Bunların ağzından çıkanı kulağı duymuyor. Kadın milleti aklına koyunca yapar. Hem de misliyle. Ama dediğim gibi o istedi diye değil önce sağlık için kiloya dikkat etmek gerek.
(220 puan) tarafından
Basaracagima inanıyorum.bugune kadar bekarlıkta dahil dikkat etmedim hiç.ama bu laflar bu şeyler beni kamciladi hem kendim icin yapacağım hemde merak ediyorum zayıflayınca neler olacak bakalim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Herşey dış görünüş değil fakat hiç bir sağlık sorunu yokken kilo vermeyip ben böyleyim denilmesini de doğru bulmuyorum. Ben hiç bir kilolu kadının kendisi ile barışık ve mutlu olduğuna inanmiyorum. Kendimi böyle seviyorum diyen de net yalan söylüyordur. Kilo vermek zor değil, sadece insanlar zor gibi görüyor.
(220 puan) tarafından
Allah büyük zayiflicam canım çok zoeuma gitti laflari
(7,118 puan) tarafından
Bak gerçekten zor değil kilo vermek. Imkanin varsa profesyonel destek al derim. Ilk bir 15 gün alışma evresi sonrası senin azimine kalmış. Istediğin her şeyi giymek, kendine ayna da hayranlıkla bakmak paha biçilemez. Ben doğumdan sonra 23 kilo verdim. Hamilelik öncesi biraz fazlam vardı. Hamileyken de 7 kilo aldım. Ama inan kendimi öyle sevemedim ben.
(220 puan) tarafından
İmkanim yok canim ama inan o laflar aklımdan çıkmayacağı için illa basaririm
(7,118 puan) tarafından
Haydi bakalım :) sikildigin da neden kilo verdiğin aklina gelsin :)
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Boyn kaç cnm
(220 puan) tarafından
1.65 canim
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Cook saçma yani insan eşini yargilamamali heleki kişisel özelliklerle ilgili. Bi ara 78 kiloya çıktım eşim Allah var bir kere bisey demedi hayatta demez yani şu an 62 kiloyum bi göbeğim kaldı biraz bölgesel incelmeyle  biseyler yapmayı düşünüyorum bi vakit sonra ona bile yok diyo senin biseyin yok diyo hatta diyoki ben rahatsız olmuyorum sende olamazsın:) esin diyebilir yani ama üslup vardır güzellikle dersin yada kılıf uydurursun  dersin sagligin için ver kötü olur zaman geçtikçe insan dermi öyle 
(220 puan) tarafından
Daha neler dedi canim cok zoruma gitti görür ama öyle bı zayiflicam ki o bile sasiracak
0 oy
(277 puan) tarafından
Eşin çok kabaca konuşmuş 

Ama birazda olsa haklılık payı var daha çok geçsin kendi sağlığın için vermelisin 

Boyun kaç canım eğer uzun boyluysan 15 20 kilo vermen bile yeterli olur 
(220 puan) tarafından
1.65 canim zaten şuan hedefim 15 20 kg vermek versem o kadar zaten süper olur.ki vereceğim bundan sonra o laflarını yediricem ona yemin ettim
(277 puan) tarafından
O boyda 95 kilo gerçekten fazla bende 1.63 boyundayim 62 kiloyom
Evlendigimde 49  50 kiloydum 2 çocukta doğurdum 1 ayda hamilelikte aldığım kiloları veriyordum eski kiloma geliyordum ama ben isteyerek vermiyordum esimde sürekli bana takılıyordu biraz kilo al cok zayifsin kemiklerin sayılıyor bilmm ne bi sürü şey derdi
3 ncuye hamile kaldım 68 kiloya çıktım doğumdan sonra sürekli yiyip içtim kilo vermemek için şimdi 62 kiloyum ne giysem yakışıyor çevremde de herkes bu kilomu yakıştırıyor esimde beğeniyor ama bu sefer de kilo aldım diye takılıyor erkek milletini memnun etmek zor
(220 puan) tarafından
İnşallah başarıp vericem canim yemin ettimki basaricam
(7,971 puan) tarafından
Benim eşimde zayıf olucna zayifsin der kilo alınca kilo aldın der bende napsam bilemedim :))) erkekleri memnun etmek cidden zor
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Sağlığın için evet zayıflanamn lazım kuzum ilerisi var yaşlılık var ama eşinin beğenmiyorum demesi çok ağır olmuş zaten büyük ihtimalle onu dedikten sonra sende yükselsin yoksa sağlığın için demesi seni düşünmesi derken enişte s,ıçmış sıvamış tüy dikmiş. Onun için değil ama kendi sağlığın için zayıflamanın öneririm diyetisyene gidebilirsin mesela 
(220 puan) tarafından
Basaricam canim zayiflicam.o lafları bana büyük kamçı oldu.zayiflayalim bakalim ne oluyor
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Benim boyun 165 ilk ogluma  doğum yaptıktan sonra 73 kiloya cikmistim  bebekten önce 59 kiloydum  neyse doğum yaptim  8 ay oldu yengem beni gördü bu ne hal ****** gibi olmuşsun dedi o kadar zoruma gittiki o laf 2 ayda 14 kilo verdim o iki ay boyunca yengemlere hiç gitmedim 2 ayın sonunda yengemlere Bi gittim  yengem nasıl yaptin manken gibisin  dedi 59 kiloya düşünce  ben Karatay diyeti yaptim ve leslie 3 mil yaptim şimdi 2. Oğluma doğum yaptim 4 aylık oldu yine 73 kiloyum emzirmeyi bırakınca tekrardan verecem  fazlam olan 14 kiloyu
(220 puan) tarafından
İnşallah verirsin canim benim
0 oy
(120 puan) tarafından
Cnm basenler için en etkili egzersiz tempolu yürüyüş kesinlikle benimde basenler vardı yürüyüşle gitti hemde sikilasti. Günlük 1.5 saat yuruyemeye çalışırdım bende aynı eşimden dolayı karar vermiştim. Ben yememe de dikkat ettim kalori hesabı yaptım bı sure sonra seni yıldırma politikalarıda olacak. Sevdiğin bişey için bişey olmaz ye bile diyecekler duyma kendine söz ver önce. Ama yürüyüş der susarım. Benim de kızım vardı dışarı çıkamazdim evde koridorda tempomu bozmadan yürüdüm deli dana gibi evin içinde kızım oynuyoruz sanardi isteyen her türlü yapar 
(220 puan) tarafından
Aynen canim bende yapacağım Allah buyuktur
(120 puan) tarafından
Yaparsın tabi yap ve ozmn kendine özgüveninde geliyor anlatamam sana o duyguyu ins yaparsin cnm. Pes etme kendine söz ver başkasına değil kendin için yap tartı sonuçlarıni kaydet bölgelerinin ölçülerini kaydet ilk ay çok belli olmaz belki ama sonrasında umudunu kaybetmeden devam et sonucunu alırsın alincada çok mutlu oluyorsun
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Esin haksız evlenirken akli nerdeydi ayni kilodayim diyorsun o zamn almasaymis beğenmiyorsa 
(220 puan) tarafından
Bende dedim ama çok seviyormus sadece zayiflamami istiyormus

İlgili bir soru bulunamadı

380,296 soru

11,386,228 cevap

34,887 kullanıcı

...