0 oy
608 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanımlar arkadaşıma misafirliğe gittiğimde sofra ne varsa yardım ediyorum. Ama o hiç öyle değil. 

44 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Yerine göre ederim bana geldiğin de nasıl davranıyorsa öyle davranırım 
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Yardim ederim 
0 oy
(4,182 puan) tarafından
Ben gıttıgım her yerde bı işten tutarım yardım ederim rahat edemem oyle 
tarafından
Aynn bende öyleyim
(4,182 puan) tarafından
Bana yardım edilmesini beklemem mutfagımın ısımın duzenını ben daha ıyı bilirim
0 oy
(664 puan) tarafından
Ben vallahi asla hiç oturmam hele eltimle misafir gelir derim otur kız durmasa bile kucagımdan herşeyi yaparım yemeği işi bulaşıkları sevmem oturmayı
0 oy
(213 puan) tarafından
Aynı ben biri gelince mutfağa sokmam rahatsız olmasın diye bende gttigim yerde 1 dk oturmam
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Otururum valla bana yardım etmeyene bende yardım etmem zaten evde yoruluyom gidince de ben hizmet beklerim lfdksk
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yardım  ederim elimden geldiğince bana geldiğinde kim olursa olsun bisey yapmasada  olur ben yaparım ama gittiğim yerde yardımcı olmaya çalışırım 
0 oy
(248 puan) tarafından

Kişiden kişiye değişir cnm bende yardım ederim tuhaf olurum sürekli bana hizmet edecek ben oturacam yani ayipta kimilerinin hoşuna gider hicbirsey yapmaz

0 oy
tarafından
Ben yardım ederim vallahi ne olursa olsun yerimde oturamam kendimi kötü hissediyorum
0 oy
tarafından
Bunu tespit ettikten sonra kılımı kıpırdatmam :) o bana neyse bende ona öyle 
0 oy
tarafından

Bundan sonra yemin ettim gittiğim yerde hizmet bekliyecem 

0 oy
(245 puan) tarafından
Otururum genellikle herkesin düzeni kendine. Zaten mutfağa başkası gelince yapacağı şeyi karıştırıyor insan en iyi teklif edin gerek yok derse oturun
0 oy
tarafından
Ben kime gidersem gideyim mutlaka ya bulaşık yıkarım ya yardım ederim benim de bir arkadaşım var aynı öyle oturup hizmet bekler bulaşığı yıgar gider ben de ona gidince öyle yapıyorum artık
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gerekirse süpürge bile tutarım misafirliğe gidip doğum temizliği yapmışlığımız var sevmem asla gelen kendi bilir yardım şart değil takmam hatta kendim yalnız yapmayı tercih ederim 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Yardm ederim herr gittigim yerde
0 oy
tarafından
Yok yardım ederim mutlaka tabi arada çocuklar bırakırsa.. 
0 oy
tarafından
Kicimda Kürt var gibi hiç oturmam
0 oy
(551 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişir mesela senin arkadaşına gitmiş olsam yardım etmem :D 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Içim hiç rahat etmez tabii ki yardım ederim ama bana gelen hiç kimse elini bardağa bile sürmez 
0 oy
tarafından

Yaa oturmayı hizmet görmeyi cok isteyen ben gittiğim heryerde mutfaktan çıkmayan yine ben:angel:

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 324 göst.
+1 oy
29 cevap 474 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 414 göst.
0 oy
30 cevap 1,035 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mutluu annee (382 puan) tarafından soruldu

380,333 soru