0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evet bu post cidden güzel oldu dgebdbdbdb reklam falanda değil özelden konuşalım kızlar merak edeniniz var ise yada öğrenmek isteyeniniz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay ben çok ozenıyorum ya böyle tavşandı ınektı ne güzel yapıyorsunuz ama henım tığ becerım yok
tarafından
Gel sen kanala ben sana o beceriyi sağlarım tığ tutmadan zincir çekmeye kadar anlatırım xbsbsbdbdbd
(2,860 puan) tarafından
Janalın adi ne özelden at bana mükremin amva
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından

Hani Youtube açicaktin bizde izleyecektik hani :(

(800 puan) tarafından
Abone olundu malzeme alip yapmaya başliycam bir de şişi ve ipi özel mi oluyor no falan varsa verirmisin hiç anlamiyorum
tarafından
Amugurimi tığ de tuhafiyede onlar sana verir canım ip alize coton gold beyaz ve 2 farklı renk daha al
(800 puan) tarafından
Yurtdisindayim burada tuhafiye yok onun için numara sordum
tarafından
2.20 mm canım
(800 puan) tarafından
Tamamdir teşekkürler:)
0 oy
tarafından
Çok beğendim süper olmuş ❤Mükremin amcaaaa
tarafından
Aşkom sen videodan çok beni izlemişsin xbddbdbdb
tarafından
Puhahahaaaaa seni ve sesini ❤
tarafından
Ay çok teşekkür ederim kuzum benim ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Rica ederim kuzum ne demek ❤❤❤❤❤❤
(1,381 puan) tarafından
Ne yazınca geliyor canım baktım da bulamadım YouTube dan
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bana öğret yaptım bir tane bildiğin Safinaz oldu sözde 

Uyuyan Bebek yaptım ☺️☺️
(12,264 puan) tarafından
Den benim bogrenmemi istiyor dan hızlı anlat bhir dahakine
Hahahah ☺️
tarafından
Tamam bir dahakine hızlı anlaticam ama tavşan örerim diyenlerin hepsi anlamaz kurbağa örer bdbdsbbd senin safinaz gibi xbdbdbd
tarafından
Sakınnnnnnn hızlı anlatsan ben deliklerin yerini bulamam bak :-)))))) bende artık şey örerim temel reis
tarafından
Abe bu karı deliklerin yerini bile bilmiyo nasıl hızlı anlaticam ben derim bir sonraki deliğe sapla tığı bu gider kara deliğe saplar xbdnzbsndbdb
tarafından
Puhahahaaaaa kara delik yaaaa
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Kız bende merak ettim YouTube sayfan varsa banada at bende oruyordum çok da ördüm oğluma ama bıraktım profesyonel değilim :D

0 oy
tarafından

Link atsana mükremin amca :D

0 oy
(444 puan) tarafından
İpi nereden aliyorsun bacım alize olmuş 19.5 tl :(
tarafından
Canım farklı markalar da var 14 TL falan tuhafiye sor amugurimi ipi diye
(444 puan) tarafından
Senin en beğendiğin hangisi kuzu ben zamaninda almıştım uyguna bi siteden tanesi 2.90 tlydi ama çok ince 2 numara tığla örebiliyorum ancak
tarafından
Kuzum kartopu güzel vallaha şimdi sana ne desem yalan olur ben geçen sene toplu 250 TL almıştım çeşit çeşit marka şuan ne kadar olmuşlar bilmiyorum elimde çok ipim var 2 kahve 2 beyaz 1 siyah kırmızı fıstık yeşili koyu yeşil açık mavi 2 ten rengi lila mor pembe pudra pembesi sarı daha saymam çok çıkar ip almadim şu sıra hiç canım
(444 puan) tarafından
Bende öyle toplu Kozan marka almistim kuzu ama cok begenmedim kaynanam pazarda nako vardi dedi ona bakicam insallah smnsns
0 oy
tarafından
Canim sayfanın linkini atar mısın 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
19 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 342 göst.
22 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
28 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyra (219 puan) tarafından soruldu

381,228 soru

11,412,665 cevap

34,956 kullanıcı

...