0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (1,297 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Aşerdiğiniz en tuhaf sey ben yeşil elmayı tuzlayıp yemek namazda  gözümün önünden gitmedi bende kalktım yedim çok güzel tavsiye ederim:D

44 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç aşermedim desem :)) 
(1,297 puan) tarafından
Valla mı kız
tarafından
Walla çok istedim ama olmadı :))
(1,297 puan) tarafından
Yalandan aserrydin kiz benim esim agzima bakardi:Dd bisey desem öbür hamileliklerimde hemen geitriyodu bunda bisey istemedim
tarafından
Kız bennde hiç asermedim . Çok istedim ama olmadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Portakalı tuzlayıp yiyince de çok güzel oluyor cnm
(1,297 puan) tarafından
Aaa denicem onuda
tarafından
Dene cnm süper oluyor
0 oy
tarafından
Anormal bişi aşermedim hep normal şeylerdi :) 
(1,297 puan) tarafından
Yani bana bu tuhaf geldi kendimce
0 oy
tarafından

duvar :D:D:D yeni yagmur yağmış toprak kokusu

(1,297 puan) tarafından
Ohhh miss ya valla cok guzel
tarafından
burnuma geliyo sanki kokusu :-D
0 oy
tarafından
Ben hamileyken  ahtapot  aşermiştim tabikide yemedin iti bulamadım
(1,297 puan) tarafından
Anammm midem bulandi
tarafından
Kız Allahtan yemedim
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Kil aşermiştim ve yedim de, dalanın yeşil sabun kokusuna bayılıyodum baş ucuma koyuyodum yatarken 
(1,297 puan) tarafından
Hahah ablamda benzin asermisti az bisey parmagi degdir agzina koydu:D
(3,893 puan) tarafından
Aman kız hasta falan olur ya yemeydi sksjjs
(961 puan) tarafından
Ay benim de beyaz sabun ya 2 hafta önce başladı hala geçmedi evin her yeri beyaz sabun kokusu hamam gibi
0 oy
(979 puan) tarafından
Iki tane dogurdum ama hicbsy asermedim yaa...:/
(1,297 puan) tarafından
Kiz yalandan asermis gibi yapaydin
(979 puan) tarafından
Bi kac kez denedim ama olmadi. ha  şey simdi aklima gldi sen çal kapımı izliyordum pırıl için erik  almisti engin orda grdum cnm istdi eşime ddm  bnde istym ondn dedi sacmalama :) :)
0 oy
(800 puan) tarafından

Kitap okurken o kitabin kokusunu yalayasim geliyordu biliyorum şimdi iğrenç geliyo:D

(1,297 puan) tarafından
Valla yalan yok gercekten cok guzel benimde hosuma gidiyo:D
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Valla canım ilk hamileliğimde hiçbişey asermedim şimdide asermiyorum ama asermiş gibi yapıyorum
(1,297 puan) tarafından
Hahaha aynen:D
0 oy
(467 puan) tarafından
Mandalina kabuğu hep aşerirdim iki hemileliğimde de 
(1,297 puan) tarafından
Valla arada yiyom ben
(467 puan) tarafından
Bende yiyordum cnm  ama şimdi asla yiyemem
0 oy
(165 puan) tarafından
Gece yarısı uyanıp gözümün önüne çilek gelmesi gözlerimi uyumak için kapatamıyordum sanki burnumun dibinde çilek varmış gibi hissediyordm
(1,297 puan) tarafından
Ay bende ilk hamileligimde kornison tursusu gece 11 de ve bimin olucak illaha esim sabah bakkaldan almisti kesmemisti oturup aglamistim yani gece yiyemedim diye sonra yedim gecti:D
tarafından
Aa bende daha hamile oldugumu bilmiyodum 3 kere ruyamda kornison tursusu gormustum sonra aldik aldigimiz gibi disarda yemeye baslamistim. Aradan 2 hafta felan gecti hamile oldugumu ogrendim
0 oy
tarafından
Oğlumda Hiç yemediğim görmediğim bir meyveydi kızılcık çekmişti iki gün onun için ağladım eşim bulana kadar diğer uygulamada biri postta yazmıştı orda görmüştüm ve kızımda da deli gibi şalgam içtim acılı acısız 
(1,297 puan) tarafından
Valla bende kornison tursusu icin gece aglamistim yoktu ve bimin tursusunu istiyodum
tarafından
Ne zor oluyor ya:D bende çok yiyordum sabah kahvaltı da bi şişe bitiyordum
0 oy
(572 puan) tarafından
Kibrit kokusu kibriti yakip yemek istedimmmmm ama yemedim yaktim kokusunu cektik sadece
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Fayans aralarına sürülen derz olurya alçı gibi onun kokusuna as erdim günlerce koklamistim eşimin çok tuafina gitmişti
0 oy
(3,273 puan) tarafından

Hiç aşermeyen ben :D

0 oy
tarafından
Deyişik deyil de. Kışın ortasında karpuz aşermiştim koca urfada sadece 1 markete bulabilmişti eşim  
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Toprak çok fazla aserdim .. eşim bahçe capliyordu bende balkondan bakıyordum ona balkondan binanın arka tarafı bahçe orayla oyalaniyordu yasaklarda vardı artık dayanamadım dedim bana toprak ver dedim hayır dedi yiyecek sandı yeemiycem koklayacam dedim hafif yaş bı toprak verdi koklaya koklaya kendimden geçtim hafif de ağzıma aldım yutmadim tükürup yıkadım ağzımı sonra midem bulandı ama o mide bulantısı toprak isteği arasında. Kaldım bıraksam canim çok istiyor bırakmaaam midem bulanıyor :):)
0 oy
(253 puan) tarafından
Sıcak soba külü, geçen hafta kayın valideme söyledim evi sobaliydi. Kıyamam ya o da nasıl sevindiyse vir özenmiş almış süzgü ile eklemiş verdi. Onu bir yedim varya sanki et yedim yaa
tarafından
Nasıl yani külü mu yedin :)
(253 puan) tarafından
Evet yedim, inanmazsınız ağzım sulandı o kadar olur. Kardeşim bile şaşırdı yerken
0 oy
tarafından
Yesil banyo sabunu.
0 oy
(254 puan) tarafından
Hintlilerin yediği bir şeyy vardı kız adını unuttum böyle yuvarlak içli köfte gibi görünüyor ama dışı kızarmış hamur içi saçma ***** baharatlı soslarla dolu. Hindistan'da sokaklarda adamlar satıp elleriyle veriyor ya :D Ççook canım istedi ama yiyemedim :D şimdi verseler yemem tiksinirim 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 220 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 470 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde semanurelik56 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 114 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 475 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu

380,297 soru

11,386,508 cevap

34,887 kullanıcı

...