0 oy
1,577 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Pazartesi Günü Sağlık Ocağında Kan Vermiştim Bugün Sonucumu Almaya Gittim. Sonucumu Öğrenmek İçin Hastanede Bekliyorum 3 Kadın Yüksek Sesle Konuşuyor Biri Kocasına Sürekli Dua Okurmus Bana Karşı Dilini Bağla Ne İstersem Yapsın diye Sürekli Okuyorum Kocamda Bugüne Kadar Hiç Sözümde Çıkmadı . Bu dua Sayesinde Bana Karşı Kötü Söz Diyemiyor Dedi. Duayı söyledi ama unuttum o sıra mesaj atıyordum kardeşime sonra Tebbet süresini okuyorum evime sevmediğim birisi gelince hemen iki üç kere okurum yüzüne üflerim o kişi evime gelemez dedi rahatsız olur dedi uzun zamandır da gelmiyor çağırmama rağmen dedi . Gerçekten böyle birşey mümkün mü hiç etrafınızdaki kişilerden duydunuz mu ? Çok tuhaf oldum söyledikleri karşısında diğer kadının da kocasiyla arası kötüymüş sende oku etkisini hemen görürsün dedi. Sonra doktorun odasına girip sonuclarimi öğrendim bebeğim annemde olduğu için hemen eve geldim. Merak etmedim değil sormaya da çekindim .

25 Cevaplar

0 oy
(3,067 puan) tarafından
Evine gittiğim insan yüzüme 23 nisan şiiri bile okuyup üflese zaten bi daha gitmem ne okuduğunun önemi yok yani:)
tarafından
Okuduğunu belli etmiyordur sonuçta biri okusa ne yaptın diye sorarsın ve gitmezsjn :D
-Reklam-
0 oy
(502 puan) tarafından
Ben bu yaz cok okudum ya Vedud zikrini.. kesinlikle işe yaradı bizde. 

Allahümme ya Vedud ağzını bagla dilini tut diye okudum içimden sürekli aynı ortamdayken. Okumadan evvel 3 Fatiha 3 ihlas okudum. Ben inanıyorum bu tarz seylere
tarafından
Allah'ın indirmiş olduğu sureler ve esmaul Hüsna bende inanıyorum ama etki etmesine şaşırdım
0 oy
tarafından
Evet böyle bir şey çok doğru benim babannem de yapardı sürekli. Biz babanneme gidemezdik hemen her yerimiz agrirdi başımıza kramp girerdi. Ve babannem dedemi defalarca kez dövdü dedem hiç bir şey demedi. Olsun o benim karim siniri geçince barışırz derdi. Evinde hiç bir zaman kıtlık olmadı hep herkesten bir şeyler geldi peynir yağ yoğurt hep birileri getirirdi oylesine hediye. Nasıl oluyor diyince de ben kimseden istemem Allah'tan isterim herşeyin duası var derdi
tarafından
Evet varmış böyle şeyler dövup karimdir demesine  şaşırdım :D onun duası ne acaba
tarafından
Hiç bilmiyorum ki valla
tarafından
Neler var yeni duyuyorum
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ben olsaydım keisnlikle sorardim.utanmazdim ya niye sormadın kız :,-)
tarafından
Ne bileyim bizimi dinledin vs diye derler dedim hemde çok vaktim yoktu :D
(2,671 puan) tarafından
Anladım daha geçti canım :,-)
tarafından
Yorum yapanlara bak istersen
0 oy
(7,256 puan) tarafından

Bizde okumustuk (≧▽≦) hafızlık yaparken hoca derse gelmesin diye bütün sınıf bir olup okumuştuk ve cidden gelmemişti çamaşır makinesi bozulmuş su basmışti evini ಡ ͜ ʖ ಡ hey gidi günler o zamanlar çocuktuk ... Çok inanarak okuduk diye mi oldu , tevafuk denk mi geldi Allah'u alem ...  Bu tarz şeylerin büyüye girdigini ogrenmistim daha sonra yapmadık hiç ... 

+(Ek olarak büyü ya da dua için dinin sahibi olmaya gerek yok canım . Hangi büyü Kuran'da sünnette geçiyor ki ... 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 478 göst.
17 Mayıs 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Pakize333 (1,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
0 oy
8 cevap 133 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eymir (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 191 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Minikii (537 puan) tarafından soruldu

384,991 soru

11,514,660 cevap

35,174 kullanıcı

...