0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (514 puan) tarafından
Sizi misafir aradi kahvaltiya gelicez diye sizde müsait olmadığınız için kabul etmediniz, baska zman yine buyurun gelinmi dersiniz, yoksa baska zman kahvaltiya sizmi  cagirirsıniz

13 Cevaplar

+1 oy
(7,447 puan) tarafından
Kahvaltıya çağırırım eğer uygunsam
-Reklam-
+1 oy
(7,173 puan) tarafından
O anda konuşurken başka zaman ayarlayalim derim başkanı gün o aramazsa ilk firsatta ben arar davet ederim 
0 oy
tarafından
Hemen musait olur ararim kahvaltiya buyurun gelin diye
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Müsait olduğum zaman kahvaltıya çağırırım canım 
0 oy
(697 puan) tarafından
En kısa sürede müsaitlik durumu ayarlayıp ben davet ederim
0 oy
(13,293 puan) tarafından
Kim olduğuna bağlı değişir sevdiğim birileriyse müsait olduğum ilk fırsatta buyurun gelin derim ve arayıp çağırırım sevmediğime ömür boyu müsait değilim zaten :)
0 oy
(687 puan) tarafından
Haber veren misafiri tabi ki çağırırım sonra ayıp olur 
0 oy
tarafından
Tabiki ben çağırırım.

O bir kere demiş ve uymamış. 

Artık senin ayarlaman lazım.

Hatta burda birisi senin yaptığın gibi yapmış . Komşular bebek görmeye gidecekmiş aramışlar. Oda o gün müsait değilmiş. Başka zamanda cagirmamis. 

Hep söylenip durdular. İşte biz gidecektik müsait değilmiş ama başka gunede ayarlamadi ayarlayabilirdi fln diye
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Bizde misafir gelmek isterse ve müsait değilsek müsait olduğumuzda çağırırız ayıptır gelmek istemiş deriz çağırırız
0 oy
tarafından
cagirmak lazim simdi reddedildigi icin bir daha sormak istemez
0 oy
tarafından
Başka zaman buyrun gelin derim 
0 oy
(5,075 puan) tarafından
Müsait olduğumda arar çağırırım 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Allah aşkına kahvaltıya geleceğiz size nasıl bir arsizlik ilk defa duydum benim bildiğim ev sahibi çağırır kahvaltıya onun dışında biri gelmek isterse de müsait bir zamanda bizi cagirirsan seviniriz falan der ev sahibi de çaya mı yemeğe mı çorbaya mı kahvaltiya mı kendi karar verip çağırır 

Tavsiyem birinci derecede akraba ya da aşırı samimi olduğun biri değilse bh tarz insanlarla gitme gelme

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 777 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 204 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 449 göst.
1 gün önce Tatil-Seyehat kategorisinde Pakize333 (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.

381,148 soru

11,410,370 cevap

34,949 kullanıcı

...