0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar  kaynanam esimi aradi bu  on gun once yasandi kayannam.esimi aradi konusuyorlar aonra esim kizima dedi gel babaannen konus diye kizimda kucuk konusmadi esim hoporlere verdi o anda kayananm dediki anasi gbi  konusmaz arayip sorma isi dusunce arar dedi bnm icin esmde sacma sapan konusma tlfon  hoporlorde duyackk ayip dedi sesimi cikartmadm esimede  bise demedm ama cok gck olfum zoruma gtti   ben 1 kere olsun bise istemedm evine gtsem bile aciksam bile aciktim demem hepsi bilir simdi aramiyrum  mesafe koydum bnm yrimde olsan ararmiydiniz
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

0 oy
(4,997 puan) tarafından
Aramam, aramıyorum da bir ara aramıyor diye laf ediyorlardi umursamadim böyle daha iyi arama sende
(483 puan) tarafından
Valla ettigi kelime yutulacak kelime degil sanki bana ne  yapti ben n istedm de o lafi kullaniyor demkki bise istesem lafi olur
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben olsam hemen laf atardim siz nasil susuyosunuz ya :D ya da mutlaka esime derdim anan dedikodumu yapti diye

(483 puan) tarafından
Bu zamana kadar bnde lafin altinda ksinlikle kalmam ama esjm cokk kizfi annesine annesi cok cahil iyle huylari cok var  esimin canini skmak istemedm oda kizinca anasina duymamazlikdan geldm bnde
tarafından
Seni ezdirmiyosa sıkıntı yok ya benim esim de annesnin hatali oldugunu bilir hep soyler ya da bana der he de gec sen haklisin zaten ben biliyorum der
(483 puan) tarafından
Ayenne cmm vala ya
0 oy
(157 puan) tarafından
Valla kirilmakta haklısın ama mesafeli ol esinlede huzurunu bozma bu durumu büyütüp boşver kaynana işte her türlü kpnusuyor benimkide bana kilo aldın diyor sürekli üstelik zayıf bir gebe olmama rağmen boşver bunları hicbisy yokmuş gibi davran ciddiye alma alırsan hem kendin sıkılırsın hemde eşinin canı sıkılır hemde kaynanan kendini önemser o böyle söyleyerek kendi kötü oluyor sen değil 
(483 puan) tarafından
Valal ayenne esime soylesydim bizim aramaz acilirdi annesiule kotu olmim diye cahil bnm annem bosver ben kizfim derdim gerek duymadim ondan cbm bende duymamZlikdan geldm
0 oy
(417 puan) tarafından
Eşime duyduğumu kırıldığımı ve bundan sonra ona göre hareket edeceğimi söylerdim hiçte uzatmazdım. Kaynanamı da aramazdım elbet niye aramadın diye sorduğunda da işim düşmemiştir ondan der konuyu kapatırdım.
(483 puan) tarafından
Vala hic yansitmadm normalde lafin altinda hic kalmadim ama bu sefer canimz skllmazsin diye  sustum allaha biraktim
(417 puan) tarafından
Mesafeni koy zaten birgün o laf söyleneceği yeri bulur
(483 puan) tarafından
Ayneen vala cnm insan uzuluyor boyle gebersem kimsede bise istemem isi dusunce ariyor demesi zoruma gttti esik ayda 1 ararken ben hergun arardim sorardim demkki aramamak lazm
(417 puan) tarafından
O zihniyettekiler ondan anlarlar kuzum
(483 puan) tarafından
Ayenen vala dgru diyorusn

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,424 göst.
3 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 201 göst.
0 oy
3 cevap 63 göst.