0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar basım ağrıyor aşırı hemde tellerim de var ama doktor ilk takarken paroldan başka ağrı kesici kullanmiyoruz  demisti nedenide sormadım o an ama parol da kesmiyor baş agrimi. Tel taktırıp da böyle denilen oldu mu niye başka ağrı kesici yok yani

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Migrenin mi var kuzum 
tarafından
Yok kuzum ama bugün mutfak dolaplarımi sildim aç da kaldım ağırdı basim arada tutuyor böyle özellikle adetliyken
tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim yaa dikkat et
tarafından
Sağol kuzum❤️
-Reklam-
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım ya çok geçmiş olsun ❤️
tarafından
Sağol kuzum ❤️❤️❤️
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bende de var ilk takarken ağrı kesici alabilirsin ağrın olursa dedi isim vermedi. İlk 2 3 gün feci ağrıyor ama dayan bence ben içmedim. Sonra alışıyorsun zaten yok gibi oluyor. Benim 10 ay oldu artık cikarticam yarıda kesmem gerekiyor. Şuan lastik taktiriyor bana da o çok ağrıtıyor tüm dişlerim sallanıyor bişey cigneyemiyorum dişlerim düşecek diye.
tarafından
O yüzden bende Samsun'da dayalı döşeli evimi bozmadim vermedim kiraya gelince açıp kapısını giriyorum
(3,151 puan) tarafından
Ne güzel bizim öyle bı şansımız yoktu maalesef ilk evlendik bir oturduk 2 sene. Sonra kiraya çıktık eşim fabrikada çalışıyordu baktı olmuyor ailesi de huzur vermiyordu sonra askeriyeye girdi tayin olduk uzağa keyfimiz yerinde şükür ama işte baş sıkışınca güvenecek insan olmuyor. İki ucu bklu değnek misali
tarafından
Benim eşimde asker bilirim ne demek olduğunu malesefd
(3,151 puan) tarafından
Aynen valla yaşayan anlıyor halini Allah sabrını versin hepimize
tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Bilmiyorum kuzum geçmiş olsun numarası varsa bir sorsan 
tarafından
Pazartesi kontrolum var kuzum Trabzon'a gidicem yüz yüze sorarım dedim çok sağol canım❤️
0 oy
(3,534 puan) tarafından
Busecaaaan bende kullandım tel ağrı kesici fark etmez kullanabilirsin doktor şunu kullanamazsın falan diye bişe dememişti ben majezik dolorex falan kullanıyordum ağrım olduğunda 
tarafından
Kuşum benim tellerden sıkıntı yok basım ağırdı bugün yoruldum ama sadece parol iç dedi ama ilk takinca
(3,534 puan) tarafından
Yavrum bende tel için demedim tel takılı iken baş ağrısı karın ağrısı vs olursa her türlü ağrı kesici içebilirsin demişti doktorum içmiştim de sıkıntı yoktu yani tellere ağrı kesicinin bi zararı yok tellere tek sıkıntı ısırma hareketi :D ben çok yaptım da braketleri kopardım kaç kere :D :D
tarafından
Ben hiç yapmiyorum canım isirma kararlıyım ama bir gun yapacam biliyorum ahahah
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kardeşim 2sene tel taktı ama ona bişey demediler her adet olduğunda ne bulurssa onu içerdi
tarafından
Bana da niyeyse sadece parol dedi
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Bende parola talim bi işe yaramıyor adet günüm gelince korkuyorum adet migreni oluyor bende ayda 1 2 günüm zehir oluyor resmen 
tarafından
Sende de mi tel var canim
0 oy
(92 puan) tarafından
Tel taktirmistim bende ama hiç agrimadi basim sadece ilk taktirdigimda çenem ağrıyordu az o kadar belki soğuk hava carpmistir
tarafından
Canım telden kaynaklı agirmiyor basım tellerimle sıkıntı yok basim adetten ağrıyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ElvinHelin (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 66 göst.
2 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1111 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mami (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.