+1 oy
625 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Öyle dışarı çıkmak değil evde mesela vakit geçirecek bir şey bulabiliyor musunuz? Bizim ki geliyor iki telefona bakma çay içme hop oturduğu yerde uyuyor he alıştım mı evet ama alışmakta iyi değil yani insan yalnız vakit geçirdikte uzaklaşıyor sanki.. sizde var mı böyle durumlar? 

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnmki dışarı çıkmadığı günler kızı uyuturuz. Dizi izlerken genelde muhabbet ederiz. Bazen ikimzide sıkılırız o telle oynar bnde aynı. Ya da ailesini ararız görüntülü onları konuşuruz. Eğer arkadaşlarıyla çıkmışsa bn annemlerin ararım arkadsdim var onu ararım konuşurum. Ama şimdi doğum iznindeyim çalıştığım zaman yorgun oluyorum uyuyakaliyorum gelir bni uyandırır yatağa geçeriz ya da erkenden uyuruz . Her aile farklı tabi
(19 puan) tarafından
Benim de doğumuma iki buçuk ay falan kaldı :) Arkadaşım hiç yok belki kızım arkadaş olur diye umut ediyorum :)
-Reklam-
0 oy
(239 puan) tarafından

Dışarı çocuklardan dolayı çıkamıyoruz çıkarsak topluca çıkıyoruz malesef benim eşimde telefon elinde sürekli maçlara bakıyor bu akşam film izleyelim dedim iki çocuğumda fırsat vermedi :)

(19 puan) tarafından
Ah bu telefonlar acaba onlar olmasa nasıl olurdu diyorum bazen :)
(239 puan) tarafından
Çok güzel olurdu bak şuanda benim elimde telefon eşimin elinde telefon sohbet yok birşey yok
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Şuan yarama tuz bastın deli olacam bir aydır gelir odaya girer ders çalışır hadi iki hafta sınavı vardı bişey demedim ama oda bitti içeri gelince de telefon elinde iki çocukla sabahtan akşama kadar tek başıma ilgilenmekten ölüyorum artık ama benden çok o bitkin yorgun hiç hali yok 80 lik dede gibi takılıyo evde çok sıkıldim artık ( işi de yoracak iş değil sabah 8.30- 15.30 arası okul gibi ders görüp geliyo ) 
(19 puan) tarafından
Benim eşimin işi de çok yoğun değil buna rağmen böyleler acaba ağır işte çalışsalar nasıl olurdu. Evlilik gerçekten sabır işiymiş onu anladım :)
0 oy
(11 puan) tarafından
Eve gelir once sohbet ederiz yemegimizi yerken .arada telefonda oyun oynar bende oynarim .cocukla oynarız..cocugu uyutur film izleriz genelde.cay kahve saati yaparız . Dediginiz gibi vakit gecirmeyince uzaklasma oluyor.bakalim 2.cocuktan sonra da vakit ayirabiliriz insallah 
(19 puan) tarafından
İnşallah belki bizde çocuktan sonra biraz daha vakit geçiririz umarım temennim o yönde
0 oy
(4,156 puan) tarafından
Esım saah gıdıp ogle geliyor isten aksama kadar evdeyız haftasonu da tatil.. Yemek yiyoruz cay kahve ev ısı yapıyrz hep birlikteyiz. Bende İsterdm ki evden dısarı olsun bıraz kahvaltımı yapıyorum esım gelıyor  :) 
(19 puan) tarafından
Benim eşimin işi de öyle sabahtan akşama değil bazen öyle olur onun dışında hep eve gelir gider :) ama akşamda oturduğu yerde uyur :)
0 oy
tarafından
Benimki 12den önce gelmez sabah 8de gider..1 saat anca görürüm 2 çocukla evdeyim akşama kadar..büyük okula gidiyor 1.sınıf getir götür çalıştır zaman geçiyor
(19 puan) tarafından
Rabbim evlatlarımıza sağlık sıhhat versin inşallah bende kızım doğunca onunla vakit geçiririm :)
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bizim de haftada bir iki gün öyle geçiyor mecburen masterchef karşısında telefonla takılmaca. İkimiz de işten yorgun geliyoruz. Diğer günler dışarı çıkıyoruz, yürüyüş yapıyoruz. 
(19 puan) tarafından
Biz televizyon bile izleyemiyoruz o kadar uyuyor :)))
(1,580 puan) tarafından
Yorgun geliyorsa napsın. :) artık haftasonlarını daha verimli geçirirsiniz.
(19 puan) tarafından
Zamanla düzene girer inşallah :)
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Oyyyy keşke yanımda olsada gozumun önünde uyusa :)((
(3,419 puan) tarafından
Asker cann iki yıldır Suriye'de
(19 puan) tarafından
Rabbim ayaklarına taş degdirmesin sana bağışlasın. Sağ salim kavuşun İnşallah :)
(3,419 puan) tarafından
İnsAllah canm dua et bize tayn hayırlı yer çıksın bizid alsın yanina
(19 puan) tarafından
Dualarımdasın bol bol edeceğim sende bize dua et kızımı sağlıcakla alayım kucağıma iki ay buçuk ay var kiminin kimine duası demişler :)
(3,419 puan) tarafından
Rabbim hayırlı sağlıklı kucağına Almayı nasip etsin canm hayirli evlat olsun İnsAllah
0 oy
tarafından
Mesala bugunumzu anlytm eşim geldi pişi yapıyordum bn yaptım o kızartı sonra yemgmzi yedik masmzi topldik o bulaşıkları alıkiti bn dizdm mutfkgmzi temizldk sonra banyo yaptık eşim tek yapmz bnde tek yapmm yardimlasrk yiknrz sonra bn bnyo yu topladım o fircldi sonra caymzi kahvmzi meyvmzi yedik geldik yatgmza gün içinde ne yaptgmzi konuştuk dertlslik eşim uydu yorgun tâbi bnm uykum yok bnde burda takılıyorum
(19 puan) tarafından
Biz doğru düzgün birlikte yemek bile yemeyiz ki çok yemek seçer onun için pek bir şey yaptırmaz bizim de böyle işte :) Rabbim mutluluğunuzu bozmasın hatta çok çok arttırsın.
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Aileleri bozan şey telefon cidden keşke bir şey olsa ve telefonlar ortadan kalksa insanlar sohbet muhabbet etse ne güzel olur
(19 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum belki o zaman birbirimize daha fazla vakit ayırırız.
0 oy
tarafından
Ruh halimize göre degısıyor bazen beraber bısıler ızlıyoruz bıyere gıdıyoruz gezme yada mısafırlık vs evdeyken oyun falan bazende herkes kendı takılıyor ben sıkıntı etmıyorum bunu sahsen evlıyız dıye yapısık ıkız gıbi olcaz dıye bırsey yok herkesın ılgı alanı farklı olabılır herkes kndıne zaman ayırmalı 
(19 puan) tarafından
Tabiki bende baskıcı bir insan değilim tam tersi çok rahatımdır :) Ama sürekli aynı şekilde olması sıkıyor insanı en azından haftanın bir kaç günü bir sohbeti muhabbeti olmalı insanın ama bizde o da yoh :)
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yani dışarı falan çıkmayız hatta eşim evde olduğu günler uyur kahvaltıdan sonra falan seviyo uykuyu ama kalkınca yemekti caydi cocuklar di derken güzel vakit geçiririz ailece oyun oynarız cocuklar  yattiysa bazen yorgun olmazsak TV ye bakarız bu tip şeyler hani
(19 puan) tarafından
Yani bizde bir TV izlesek bile belki yetecek ama oda yok
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende sendenim cnm zaten gece saat 9dan sonra geliyor tabikide bazen 10 11 gibi geldimi oyun oynuyor bundan dolayı tartışıyoruz değil
(19 puan) tarafından
Yalnız değilmişim bu konuda :)
0 oy
tarafından
Geçiriyoruz bazen dışarı çıkıyoruz kahve icmeye yürüyüş yapmaya
(19 puan) tarafından
Bir aralar bizde yapıyorduk yürüyüş falan sonra geçti zaten hamilelikten dolayı pek çıkmıyorum belki onunda etkisi vardır :)
0 oy
(995 puan) tarafından
Biz hic vakit geciremiyoruz ayda 1 görüşürüz asker eşi böyle
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Tlfndan başını kaldrsa iyi biri aslnda
0 oy
(603 puan) tarafından
Yemekte sohbet edin canım. Biz her yemekte sohbet konusu buluruz. Gerek gündem gerek felsefe vs. İllaki buluruz. 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,372 göst.
0 oy
30 cevap 502 göst.
+1 oy
43 cevap 600 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi1 (2,523 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 903 göst.

379,531 soru

11,361,772 cevap