+1 oy
624 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Öyle dışarı çıkmak değil evde mesela vakit geçirecek bir şey bulabiliyor musunuz? Bizim ki geliyor iki telefona bakma çay içme hop oturduğu yerde uyuyor he alıştım mı evet ama alışmakta iyi değil yani insan yalnız vakit geçirdikte uzaklaşıyor sanki.. sizde var mı böyle durumlar? 

37 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben hep.yalnizim.şimdi işe gitti eşim gunduzde 8e kadar uyur
(19 puan) tarafından
Çok sıkıcı değil mi ben bazen çok sıkılıyorum. Yani bir şey diyesim de gelmiyor sanki içim geçmiş gibi
tarafından
Valla ben sklnca oglumuda alip carsiya gidiyorum dolanip geliyoruz
(19 puan) tarafından
İnşallah kızımla bende öyle yaparım yoldaş olur bana en azından :)
tarafından
Olur olur canm
-Reklam-
+1 oy
(12,926 puan) tarafından
Kış geldi ya zaman çabuk geçiyor yazın eğlenceli oluyor çocuk uyuyunca oyun oynarız genelde çay içeriz geç saat olursa TV izleriz kışın tavuk gibi erkenden uyumam lazım yoksa başım ağrıyor
(19 puan) tarafından
İnan bende hiç beceremiyorum çok denedim ama yok :) Herşeyi deneyeceğim illa ki bir şey bulurum :)
(12,926 puan) tarafından
Hadi bakalım kolay gelsin ☺️
tarafından
Yirtiiik doon
(12,926 puan) tarafından
Efendim bebeğim ☺️
tarafından
Öptüm byeeee
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Biz birbirimize vakit yaratıyoruz yorgunda olsak uykulu da olsak birlikte iki çift laf etmeden uyumuyoruz ❤️
(19 puan) tarafından
Biz konuşacak bir şey bulamıyoruz galiba aslında bir buçuk yıldır evliyiz. Yada yeni olduğumuz için mi acaba Bilmiyorum
tarafından
Sen konuşma açsana. De bugün işte noldu o kim bu kim az konu aç. İş arkadaslarini çağırın eve ortak tanislar olunca konular açılıyor bı bakıyorsun kendiniz hakkında konuşmaya başlamissinjx
(19 puan) tarafından
Eşim mezar çalışanı mezar kazıyor yani Allah'ım alışmam zaman aldı ama baya mezar kazıyor iş arkadaşı kaynım zaten ailece bu işteler. :)) Bir gün konu buluyorsam bir gün bulamıyorum yine karmaşık
tarafından
Ayy kız korkmuyor mu eşin :/
(19 puan) tarafından
Alışmış çocukluktan beri bu işin içinde bende şaşırmıştım ilk başlarda
0 oy
tarafından
Biz vakit geçiriyoruz. Telefonla biraz uğraşırız sonra da telefonu bırakır kendimize zaman ayırırız tabi bunları yaparken bebişi unutmuyoruz :-) 
(19 puan) tarafından
Bende hamileyim acaba doğumdan sonra kızım bana yoldaş olur mu diye düşünüyorum çünkü kocam bey sanki hep aynı olacakmış gibi hissediyorum :)
tarafından
Kızın sana yoldaş olmayı geç 7/24 seninle olacak onunla uğraşacaksın
0 oy
tarafından
Şuan inanılmaz bir vakit geçiriyoruz. Üüüüfff sorma :D o içeride flim izliyor ben oğlanı sallıyorum. O biçim yaniiiiii :) :) 
(19 puan) tarafından
Yaa neyse en azından bir yoldaşın var ya bende doğurduktan sonra belki bebişle vakit geçirerek sıkıntı mı atarım :))
tarafından
Yaaa bazen böyle iyi oluyor kuzum ya mesela şuan oğlan uyudu ama ben içeri gitmiyorum acucuk telefona bakıyorum :) :) :)) :) arada tek kalmak güzel
(19 puan) tarafından
O da doğru tabiki :)
0 oy
(588 puan) tarafından
Hayır çünkü eşimle yanyana oturunca kızım kaldırıyo beni yanından bağıra bağıra :D 
(19 puan) tarafından
Yaa kıskançlık :)) bende annemle babamı yan yana getirmezdim :D
(2,746 puan) tarafından
Aayyy fallik dönem de sanırım :D elektra karmaşası mı yaşıyor çok eğlenceli sbsbshshs dikkat edin ama cinsel kimliği oluşuyor
(588 puan) tarafından
Beni kıskanıyo babasını değil. Dikkat ediyorum ilk önce arabalarla falan oynamaya bayılıyordu ama şuan bebeklere ilgisi kaydı. Verimli bir şekilde atlatırız bu dönemi inşallah.
(19 puan) tarafından
İnşallah Rabbim sağlık sıhhat versin iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah ❤️
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Bende aynıyım hemde 14yıldan beridir hiççççç umrumda bile değil gelmiş gitmiş zıbarmış ölmüş haaa seviyomuyum evet ama alışdım rutin zaten eve gelir üstünü çıkarır sigarasını yakar tuvalete girer yarım saat sonra çıkar ondan sonra güpppp yatak 

(19 puan) tarafından
Bende alıştım sanki zaten çocuk doğduktan sonra büyük ihtimal tamamen alışırım böyle gelir gider sanırım :)
0 oy
tarafından
Aha şu an oturuyoruz önümüzde meyvemiz kuruyemişimiz :D 
(19 puan) tarafından
Oh miis bizde yok böyle şeyler iki çay sonra oturduğu yerde uyur :D
tarafından
Yok biz aynı saatte uyuyoruz :D
0 oy
tarafından

Evde herseyi yapardik oğlum uyuyunca  boyama çiçek ekmek evi düzenlemek birşeyler yapmak ama 1 buçuk aydır yanımda yok uyumasına bile raziyim:D

(19 puan) tarafından
Bir nevi bende öyle diyorum çok şükür en azından yan koltukta uyuyor ama bazen de çok sıkılıyorum :))
tarafından
İnsan. Birşeyler yapmak istiyor cunki
0 oy
tarafından
Benimki hep telefon a bakıyor 
(19 puan) tarafından
İnşallah zamanla telefonun bir şey kazandırmayacağını anlarlar
tarafından
Ben alıştım sanırım bir yılık evliyiz hiç öyle sohbet etmeyiz
(19 puan) tarafından
Yakınmış yollarımız bizde bir buçuk yıldır belki ileri de birazda olsun evde sohbet olur diye umuyorum
tarafından
Biz nisanliyken çok konuşuyorduk cnm evlendik sohpet kalmadı hic
(19 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bize o zaman alışmak tek çare şimdilik.
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Yaa hemde nasıl.tv açık ikimizin elinde telefon kızımda benle uğraşıyor 2 defa uyuma gittik uyumadan geri geldik o uyuyacak sonra hoop uykumuz geldi diyip ben kendi odama herif kendi odasına o derece bir muhabbet halindeyiz 
(19 puan) tarafından
Evlenince şöyle olur böyle olur gibi bir hayalim yoktu ama böyle olunca da insan bir afallıyor sanki :)
(7,224 puan) tarafından
Evlenince değilde çocuk olunca böyle olduk bende böyle düşünmemiştim canım :)
(19 puan) tarafından
Evlilik sabır işi derlerdi gerçekten öyleymiş :)
(7,224 puan) tarafından
Aynen öyle canım yuvarlanıp gidiyoruz işte :)
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Biz geçiriyoruz bence eşler birbirine zaman da ayırmalı akşam yemeginden sonra oğlumun odevlerini hallederiz onun uyku saati gelir onu yatiririm sonra anne baba saati başlar ☺️ kimi zaman film izleriz kimi zaman kahve içer sohbet ederiz kimi zaman kahvelerimizi alır kitap okuruz gibi gibi 
(19 puan) tarafından
Hiç mümkün değil bizde böyle çünkü uyuyor öylece 1 saat uyandırmak için uğraş bazen amaan diyip gidip yatıyorum uyanınca geliyor :)) bide bir buçuk yıldır evliyiz daha
(1,105 puan) tarafından
Yoruluyor demekki kuzum sende hafta tatillerini değerlendir telefonla oynamasına fırsat vermeden hemen yapacak birşeyler bul ☺️
(19 puan) tarafından
İşi yorucu tabiki ama kısa yani mezarlık çalışanı mezar kazıyor bazen öğlen olmadan bitiyor sonrası boş pek evde durmaz gündüz :) Sanırım henüz oturtamadık evlilik hayatını inşallah zamanla :)
0 oy
tarafından

Şimdi beraber yaprak sardik ne kadar romantik bir çiftiz :D

(19 puan) tarafından
Ya çok güzel çok heyecanlı bir gün bende deneyim bakalım yanaşacak mı :D
0 oy
tarafından
Ayyy eşim dışarda ailede ciddi ağır abi ama evde çok matrak sürekli kendince beste yapmalar benimle Boks yapmalar komik hareketler yapmaya ama yeni evliyken hiç yoktu bunlar sonradan oldu 
(19 puan) tarafından
İnşallah bizim beyde zamanla öyle olur bizde bir buçuk yıllığız daha sanırım henüz anlayamadık nasıl olmamız gerektiğini :)
tarafından
Bacım biz 13 yıllık evliyiz 3 4 yıldır böyle yaşlandıkça bana daha çok düşkün oluyor vakit geçirmek istiyor siz daha yenisiniz anca hdhdhdhjd
(19 puan) tarafından
Ya demek ki doğruymuş duymuştum bunu kadınlar gençken erkekler yaş ilerledikçe daha çok ilgi beklermiş sabırsızlıkla bekleyeceğim intikam soğuk yenen bir yemektir :D
tarafından
Aynn öyle ben kullanıyorum valla
0 oy
(426 puan) tarafından
Geçiriyoruz canım birlikte kahve içeriz konuşuruz filan sohbet ederiz yorgun olduğu zaman uyur dinlenir ama belki çok yoruluyordur tatilinde nasılsiniz?0
(19 puan) tarafından
Eşim mezarlık çalışanı kazım işinde yani günde kaç kişi vefat ederse ona göre çalışıyor izin günü yok mesela iki mezar varsa 4 saatte kazıyorlar tabiki yoruluyordur bende o yüzden pek koyamıyorum ama bazen bende çok sıkılıyorum. Bu arada işine alışmam baya zaman aldı :)
(426 puan) tarafından
Doğrudur canım zor ya Allah kolaylık versin ne diyim   oda böyle olsun istemezdi belki ne bilim
(19 puan) tarafından
Belki de çok şükür yine ya kendi halinde :)
0 oy
(839 puan) tarafından
Eşimin eski işi çok yorucuydu aynı sizin durumdaydı şimdilik çok şükür iyi
(19 puan) tarafından
Benim eşimin işi çok farklı alışmam zaman aldı mezarlık çalışanı mezar kazıyor yani bu gün mesela bir mezar kazdı 2 saat sonra kardeşinin yanına gitti yani yorulabilir tabiki ama bazen aman diyorum uyusun böyle iyi bazen de farklılık arıyorum. belki zamanla değişiriz :)
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Aynı durumdayım canım gelir yemek yer uzanır 5 dk sonra uyur gece yatana kadar koltuktan kaldıramam onu yatmaya giderken 40 defa başına giderim hadi yatalım diye işi ağır olsa tamam dicem ama ağırda bir işi yok çok sıkılıyorum zaten gün boyu yalnızım akşam da yalnızım 
(19 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım arada bir olsa neyse ama sürekli böyle ve daha fazla alışmam lazım sanırım.
0 oy
tarafından
Biz geciriyoruz ya boğusuypruz felan :Dddfddmdks kızımızla oynuyoruz beraber sohbet felan ben eşiö varken pek almam telfonu elime o da çok yorgun değilse hemen uyumaz 
(19 puan) tarafından
Bizim de çocuk olduktan sonra belki uyumayı bırakır :D
0 oy
tarafından
Bir iki baktım telefonla oynuyor bende aynısını yaptım ve surat astım, değiştirdi kendini şimdi asla telefonu eline almaz evde, kahve iceriz bolca sohbet ederiz öyle
(19 puan) tarafından
Bende çok söylendim ama sonra vazgeçtim sanırım :)
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Film/dizi izleriz çay içeriz sohbet ederiz kaynanamlar üst katta onların yanına gideriz zaman çabuk geçiyor 9da oğlum uyuyor zaten 2 saat sonra da biz uyuyoruz 
(19 puan) tarafından
Eşimin tuhaf bir huyu var ki kaynanamlara pek gitmeyiz ben giderim çoğunlukla o sadece uğrar onlara da uzak biraz mesafeli.

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,361 göst.
0 oy
30 cevap 501 göst.
+1 oy
43 cevap 598 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi1 (2,523 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 896 göst.

378,110 soru

11,317,206 cevap