0 oy
823 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biz ayda 1 kez yeriz avm ye gideriz ordada fazla cesit yok hamburger pizza ve pide var ben hamburger yerim ama doymam cok minik oluyo hamburgerleri bi yandanda cok para gidiyo diye uzuluyorum

59 Cevaplar

+1 oy
(846 puan) tarafından

Biz döner pizza falan yerdik fiyatlar arttıktan sonra döneri marketten aldık evde kendimiz yapıyoruz eşimin izninde öyle bi aktivite bizimki :D

tarafından
En iyisi napalm
-Reklam-
0 oy
(844 puan) tarafından
Dışarıda demeyelim de eve söylüyoruz çünkü bebekle çok sıkıntılı oluyor pizza dürüm falan ayda 2 3 kez 
tarafından
Biz hic eve soylemiyoruz eşim sevmiyo oyle
(844 puan) tarafından
Çocukla çok sıkıntılı ya
tarafından
Yok ya  oglumda seviyor gezmeyi
0 oy
tarafından
Bu zamlardan sonra dışarda yemek yemek mi ?

Hiç sanmıyorum 
tarafından
Uyguna yerlerde var
(13,113 puan) tarafından
Bende öptüm byeee ❤️
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Lahmacun, hamburger, döner genelde bunları yeriz çiğköfte bir de arada onu alırız ☺️ ayda 2 olmuyordur herhalde yaaa aman hesap edemem şimdi ☺️
tarafından
Deglmi ekmek arasi olmuş 17 tl
(13,113 puan) tarafından
Valla yani artık hiç olmayacak gibi bizim bı AVM var orda güzel yapan hamburgerci eşim aklına esiyor hadi gidelim gezelim diyince hep oraya gideriz bı yemek yiyip çıkarız zaten gezmek bu :D ajajaja
tarafından
Bizimde oyle canm ya gonul ister kendime biseylerde alaym ama yok hersey ates pahasi
(13,113 puan) tarafından
Ah ah bayadir kendime birşey almadım canım bez fiyatını gördükçe artık hiç almak istemiyorum
tarafından
Bende canim elimdekilerle idare etcem
0 oy
(239 puan) tarafından

Ayda 2 kere yiyiyorduk ama artık ayda 1 kere yeriz yediğimizde lahmacun yada hamburger oluyor :)

tarafından
Bizimde oyle cvalla
(239 puan) tarafından
Yani arada yenilebilir ama hazıra dağ dayanmaz çok pahalı onun yerine yemek istediğini yapabileceğini kendin yap bereketli de oluyor :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ayda iki kez falan yeriz birini eve söyleriz lahmacun olabilir eşim pizza ben hamburger falan. Dışarda yersek tavuk dünyasından yeriz mutlaka
tarafından
Anladim cnm
0 oy
(2,284 puan) tarafından
Ayda degil yilda yerim en fazla 4 5 kere falan ama ayda bir kaç kere ewe sipariş veririz 
tarafından
Eve soylemiyoz biz hic
0 oy
tarafından

Ayda 3 4 belki daha fazla değişiyor pizza vs evde yapıyorum tavuk döner genelde yeriz milkshake için çok gidiyorum dışarı :D

tarafından
Oh oh kiz sen pek yemek yapmyon o zaman kilonda yoksa ye gitsin
tarafından
Yaparım yemeksiz günüm yok evvel gün yaptım mesela eşim onlar kalsın çıkalım ATM de isim var zaten dedi yemekleri dolaba attım çıktık ben çok sevmiyorum bildiğim yer harici yemem
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Biz eve istiyoruz daha rahat oluyo kızımla 2 kez filan isteriz ayda lahmacun vali kebabı döner vs o zaman canımız ne çekerse...
tarafından
Eşim eve soylemeyi sevmyor soguyor diyor
(3,156 puan) tarafından
Yoo gayette sıcacık geliyo
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Canımız ne zaman isterse bi sınırı yok. Ben hamburger tutkunu olarak hamburger yerim ama öyle burgerking filan değil. Özel yapan yerlerde:D

tarafından
Vay canina :D
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Ben yıllarca burger de çalıştım 3 sene önce ayrıldım evlendiğim için AVM ye gidince fiyatlara bakıyorum ve şok geçiriyorum 
tarafından
Evet cok pahali
(14,036 puan) tarafından
Kuruluş amacından şaşmış durumda şuan
tarafından
Kuruluş amaci neydi
(14,036 puan) tarafından
Dar gelirli fakir insanlara hamburger yedirmek karınlarını doyurmaktı
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Genelde eve söylüyoruz pandemiden önce dışarıda yerdik biz genelde d.bakirda olduğumuzdan ciğer adana falan yerdik eve döner cigkofte yada dürüm falan söylüyoruz yeme sayısı değişiyor bazen ayda iki defa bazen bir defa bazen 2 ayda bir duruma göre 
0 oy
tarafından
Ayda 2-3 bazen 2 ama eve 4-5 kere söylediğimiz oluyo ayrıca oğluma amcası dedesi de hamburger seviyo diye sipariş ediyolar oğlumda alıştı bı kere gelince herkesden önce koşup içeri alıp geliyo
tarafından
Kiz cokta aliştirmayn sonra hep ister
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bizde biraz benim motivasyonuma göre değişiyor ☺️ ben hamileyim evden de pek çıkmıyorum eşim sağolsun modumun düşük olduğunu görünce hadi dışarı çıkalım nezamandir çıkmıyorsun der ya akşam yemeğine çıkarız ya kahvaltıya gideriz ayda birde aile yemeği yaparız babamlarla akşam yemeğe çıkarız
tarafından
Kahvalti kac tl canim
(1,105 puan) tarafından
Kuzum eşim oğlum ve ben 3 kişi gittik 15 gün falan oluyor sanırım 89 liraydı
tarafından
Menu nasildi
(1,105 puan) tarafından
Aslinda çok vasat bir menüsü de yoktu kızartması sigara böreği simit tabagi meyve tabağı peynir tabağı menemeni reçeli bali herşey vardı üzerine türk kahvesi de ikramdi güzeldi yani ilk kez gitmiştim oraya da memnun kaldık bizim burda fiyatlar aşağı yukarı aynı 90-120 lira arası oynuyor bir kahvaltı çok elit yerler hariç tabiki
0 oy
tarafından
Saymadik gideriz canımızın istemesine bağlı hamburger yemek değil aparatıf zaten ben etciyimdim lokum yemek için cikariz
tarafından
Canm npalmki cesit yok pek
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Haftada 2 akşam yemeğini dışarda yeriz. En son yeni bir italyan restoranı denedik. Ben sürekli yeni mekan araştırıyorum, güzel olabileceğinizi düşündüğümüz yerleri deniyoruz. Ama fiyatlar gerçekten de uçtu.
tarafından
Artik esime dedim cikmayalim.valla
(1,580 puan) tarafından
Çalışınca ben haftasonu yemek yapmak istemiyorum haftasonu 2 akşam dışarda yiyoruz mutlaka ama gerçekten verilen paralae çok. Gerçi evde yemek hazırlamak da artık ucuza olmuyor.
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Ayda bir iki kez. 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Her pazar kahvaltı ve akşam yemeğini dışarda yeriz hafta içi de çıktığımız oluyor 
tarafından
Kahvalti kac tl.gitmeyi istyorum ama esim hic goturmedi beni
(12,861 puan) tarafından
Fiyatlar değişiyor canım serpme kahvaltı 80 e de var 200 e de var ben çok seviyorum dışarıda kahvaltı yapmayı
tarafından
Guzel.olur bana simit cay peynr.yeter:)
(12,861 puan) tarafından
Söyle bu hafta sonu gidin canım güzel oluyor
0 oy
tarafından

Artık imkansız gibi bişey oldu dışardan yemek yemek için yha evlilik yıldönümü ya sevgililer günü ya da tanışma yıldönümü olması lazım:D

tarafından
Sorma kuzum
0 oy
(13,124 puan) tarafından
Çoğunlukla 2 kere yeriz 

İskender veya köfte yeriz hamburger kırk yılda bir yeri canımız isterse :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,458 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 303 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.