0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
Sorum yukarda 

15 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Gözüne gözükme yeter:D

tarafından
Ama işte gülüm bunlar bı zaman sonra başlamak için bane ariyolar o bane sen olma tecrebeyle sabit ben bırakıyorum da bu sinir etti bı baktım elimde iciyom anlamamış bilemm
tarafından
May00 gözümden yaş geldi gülmekten :D valla ben eşimin sigara bıraktığını unutuyodum sürekli kavga çıkıyodu sigaraya başlıyordu başla bırak derken bıraktı sonunda :D dediğin gibi gözüne görünmemeye çalışıyodum öylelikle bıraktı :D
tarafından
Yaa çok zor alışmış işte 22 yıllık eşim bırakmaz artık eminimm ama sebebi bence ben deyilmm kizzz
tarafından
Benim eşim kafada bitirdi canım ondan bırakabildi yoksa oda bırakmazdı evlenince masraflara yetişmiyo diye bıraktı şimdi sürekli zengin olup sigaraya başlama hayalleri kuruyo :D
tarafından
Allah yardımcın olsunn canım yaaa geçim zorrr
-Reklam-
+1 oy
(1,856 puan) tarafından

Sigara içmemek sinirlilik yapmaz 

Sigarayı aburcuburla bırakmaya çalışmak yanlış 

Sadece sabah uyanır uyanmaz kahvaltıdan önce içiyorsa hemen kahvaltı yapsın ve spora başlasin her gün yarım saat sabah yürüyüşü yapsın 

Patlıcanlı yemek verme bir süre 

Sigaranin yerine bir şey koymalı mesela Türk kahvesi ya da bitki çayı gibi bitki çayıyla çok iyi bırakır ana zencefilli limon içsin tavsiye ederim 

Bir süre sonra iştahı artacak ama sakın çok yemesin 

Bir günde karar verip asla ne olursa olsun icmemeli en kötü gününde bile 
tarafından
Kısacası ölsün demek istemiş bacım ben de içiyorum mümkün değil bırakılmaz böyle insan daha çok stres olur sebebi ise zaten sigarayı bırakıyor kendine yeni bir hayat kurmak gibi bir şey oluyor bu dediklerin spor falan
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Öncelikle sinirlendirme çok sinirli olurlar bu süreçte 
(556 puan) tarafından
Evet sabahtan beri çok yumuşak davranıyorum
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Ha bire abur cubur ver ona :))
(556 puan) tarafından
Evet sürekli biseyler yemek istiyorum gurbanım
(986 puan) tarafından
Ben cerez koyardim önüne sürekli 5 kilo cerez bitirdi ve birakti 2 yildir icmiyor :D
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Bende içiyorum icmeyince agrasif oluyorum ne söylenirse gözüme batıyor resmen. Birşey derse alttan al stres yaptırıp geri başlatma çünkü hemen aklına geliyor daralinca bir nefes almak istiyor insan. Karanfil atsın ağzına aklına gelince 
(556 puan) tarafından
Hiçte sevmez karanfili
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Sigarayı bırakma kitabı alabilirsin
(556 puan) tarafından
Alayım kiz
0 oy
(1,020 puan) tarafından

Onu dertlendirecek gerecek şeyler yapmayarak :D:P

(556 puan) tarafından
Ahahah benimki doğuştan dertli
0 oy
tarafından

Dur dınlen kaç ondan :D

şaka bı yana çay çerez oyalayıcı seyler ver heo sakız vs olabılır bulundur evde teklıf et kafasını dagıtacak seyler yap yapamasanda kafasını takacagı seylerden uzam tur bı sure yeterlı

0 oy
(7,643 puan) tarafından
Bir ara fesleğenin reyhanın bırakmada etkili olduğunu okumuştum
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Canım Türk kahvesi ne alıstır her aksam için

Patlıcandan uzak dursun bir süre.

Çerez verebilirsin fındık badem gibi

Benim eşim hamile olduğumu ögrendiginde ben 3 bucuk ay sakladım da ögrendigi gün bıraktı bende arastırdım dayıma sordum oda dedi bunları 1 sene olacak bırakmış ama fındık hastası her aksam der kahve içmicekmiyiz diye birde sakız çignemeyen adam sakız hastası evde bir çekmece fındık badem sakız Türk kahvesi dolu ya
0 oy
(588 puan) tarafından
Eşimde yeni bıraktı mentollü yada naneli şeker sakız falan atıyo ağzına. 1 haftada uyum sağladı çok şükür.
0 oy
tarafından
Eve bol bol kuru yemiş al dayım aklına geldikçe fındık fıstık yerdi araba kullanırken bile evde bol bol fındık kır yesin eli boş kalmasın
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla canım benim eşim de bıraktı 5 snee olucak ona bağlı sen ne yaparsan yap onun içinde yoksa bırakmaz benim eşim bıraktı ne öyle bağırdı çağrısı yok kafası tutarmis faln hiç yaşamadık sadece aklına geldiğinde azına aticak şeker VS bisiler yetiştirdim hep okadar ama sigarasizliga alışınca diyor ki iyiki beni zorlamissin bırak diye diyor yemekden zevk alıyorum tadını hissediyorum artık der hep biraz sabırlı ol eşinin ne tepki vericeni bilemem şimdi 
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Dikkat et o sigarayi birakayim derken onun o siniriyle sen baslama :D

0 oy
(603 puan) tarafından
İlaçla denesin bırakamazsa. Ama kafada bitirsin. Biz eşim ben kayınvalidem 4 yıl oldu bıraktık aynı anda. Şimdi ne m.almışız diyoruz nasıl içmişiz biz bunu. Iyyy kokusuna bile tahammülüm yok. Ama herşey kafada bitecek.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 163 göst.
10 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 216 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 695 göst.
0 oy
13 cevap 364 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glhnmhmmd (469 puan) tarafından soruldu