0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,950 puan) tarafından

Kizlar iyi geceler buraya bi türlü uye olamıyordum sonunda oldum. 5 yasinda oglum var genel anesteziyle sabah 8 de diş  tedavisi yapilacak yaptiran var mı  endiseliyim:'(

8 Cevaplar

0 oy
(117 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim cocuguma 2 yasindayken yapildi 
(117 puan) tarafından
Siz korkmayin ki cocugunuz da korkmasin . Ilk gun sadece patates puresi ya da sivi seyler veriyorsunuz , corba falan . Tabi agrisindan bizimki hic bir sey yemedi . Bir de genel anestezinin etkisiyle hali v spek yoktu
(3,950 puan) tarafından
Benimde ayni oldu biberon çürüğü dediler kac tane diş fircasi aldim güzel dikkatini cekecek ama hep oyun oynadi elinde gezdirdi tabi bende elinden aliyirdum  sonra agri yapmaya baslayinca fircalamamiz lazim dedim ama iş işten coktan geçmiş oldu suan her gun fircaliyor ama cok çürüğü var insallah bizde kolaylikla atlatırız bu sureyi bizim izmirde yapilacak sabah 8 de şuan  uyumam lazim 5 te yola cikacagiz ama benim uykum gelmiyorum kötü bisey olmasindan korkuyorum. Çok  dua et bizim icin insallah bunu da atlatırız
(3,950 puan) tarafından
Yeter ki oglum iyi olsun ben ona cok iyi bakarim cok teşekkür ederim bilgilerin icin canim en azindan icimi bi nebze de olsa rahatlattin bu sureci atlatmis biri olarak
(117 puan) tarafından
Benim oglum 2 yasindayken oldu bu tedaviyi . 4 tane disi cekildi . 4 tane dolgu yapildi 2 tane kaplama yani insan dusununce bile uzuluyor ama zamanla geciyor . Dikkat etmekte fayda var .bir de eger cocugun 1 ay icinde grip olduysa beklemeni tavsiye ederim . Yoksa riskli olabiliyormus.  Insallah siz de cabuk atlatirsiniz . Gecmiss olsun
(3,950 puan) tarafından
Öksürüğü var hastaneye geldik anestezi doktoru karar veriyormus sanirim bakalim ne dicek
-Reklam-
0 oy
(13,113 puan) tarafından
İyi geceler canım geçmiş olsun. Neden oluyor peki 
(3,950 puan) tarafından
Sagol canım  disleri çürük cekilip yerine yer tutucu yapilacak dolgu yapilmasi gerekenler var
0 oy
(9,671 puan) tarafından
Sebebi ne tedavinin
(3,950 puan) tarafından
Çürükleri var cekilmesi lazim yerine yer tutucu yapilacak dplgu yapilacak olanlar var
(9,671 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(4,377 puan) tarafından
Kızıma yapildi 2018 de cok sukur cok iyi gecti doktorlar mükemmel di sıkma canını girer çıkar inşallah
(3,950 puan) tarafından
Insallah canım cok sağol
0 oy
tarafından
Cnm cokmu tatlo yiyodu
(3,950 puan) tarafından
Tatli da yiyor canim ama cok aşırı curudu ve ani gelisti bu kadar kötü değildi
0 oy
(1,324 puan) tarafından
Bende izmirde yim admgmdd benimde üç yaşında kızım için çürük tedavisi yapılacak ama ben özelleri araştırıyorum şuan sen nerde yapılacak tedavisi
(3,950 puan) tarafından
Gazi hastanesinde yaptircaz canim izmire geldik şuan
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Kızlar oglum ameliyata alındı sizlerden dua istiyorum 
(44,758 puan) tarafından
Ahh sizinki farklıymış şimdi yorumlarda gördüm için ferah tut çok geçmiş olsun kolayca atlatsin yavrum insallah
(3,950 puan) tarafından
Amin canim insallah cok sağol
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Biz bir hafta önce kızımın ön alt iki dışını çektirdik çünkü onları daha düşürmeden hemen arkasında iki tane dış gekmis mecbur çekilmek zorunda kaldı 6 yaşında kızım morfin vurdular orda az ağladı çekilme esnası çok rahattı doktor birde madalya verdi :D üzerinde cesaret madalyası yaziyo böle şeylerde çok guzel ikna ediyorlar korkma bende sen gibi korktum orayı ayağa kaldırır dedim ama hiç öle olmadi babası video cekti gayet çok rahat sakindi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 57 göst.
9 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikguzell (991 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 149 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.

381,483 soru

11,421,348 cevap

34,977 kullanıcı

...