0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10,411 puan) tarafından
Bana Bi tiyatro Bi bilgi ne biliyim faydalı bireyler söyleyin çok kötü Bi durumdayım ağlamaktan gözlerim kan doldu

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bir su bardağı süt bir tatlı kaşigi bal bi tatlı kaşiği zerdeçal bi cezveye koy ısıt iyice sıcak sıcak iç bi iki kere yapsan yeter ben hep yaparım çok iyi gelir geçmiş olsun canım 
(10,411 puan) tarafından
Dün bütün gün denedim hiç fayda etmedi 1 buçuk litrede fazla süt içtim ama tık demediyaa
tarafından
Hepsini kariştirip mi içtin
(10,411 puan) tarafından
Yazamıyorum açlıktan ağlamaktan kafamı toplaysmiyirum
-Reklam-
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Valla bilmiyorum kuzum post üstte çıksın bilenler yazarlar inşallah çok çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin ❤️❤️
(10,411 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım  inan çok kötü Bi haldeyim duş et bana
(1,778 puan) tarafından
Rica ederim kuzum ederim tabi Rabbim sağlıkla sinamasin hiç birimizi biran önce iyi olup ayağa kalkarsın inşallah ☺️❤️
0 oy
tarafından
Aynı durumdayım boğazım ağrıyor kulaklarım tıkalı 
0 oy
(482 puan) tarafından
Yasim 31 bademciklerime o kadar alıştım ki artık. Antibiyoik bile fayda vermez. 1000 mg penisilin iğne anca geçirir oyle deyim  ben bu tarifi uzman doktor dan öğrendim. Hic doktordan çıkmazdım surekli iğne ilac iğne ilac kullanmaktan gastrit oldum. En sonunda bi doktor bana daha ikac kullanma sana tavsiyem i ne zaman bademcigin sisse yap dedi. Allah a Hamd olsun onun sayesinde iki yıldır cok ama çok rahatım  . Yarim çay bardağı su bir cay.kasigi tuz bir cay. Kasigi karbonat ve yarim limon bu üç asiti karıştır gargara yap. Allah sana sifa verecek. Inanilamz etkili kardeşim.. asit mahveder deeme içtiğin ilaçlar mideye ve böbreği daha cok mahvediyor.  Ama bu karisim sadece geçiriyor.  İyileşen e kadar günde 3 kere hazırla gargara yap
(482 puan) tarafından
Bir tavsiye daha disini dilini temizle agz bakim bu süreçte çok önemli.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 273 göst.
0 oy
11 cevap 214 göst.
23 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 04 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (425 puan) tarafından soruldu