0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar hem kendim için hem oğlum için kitap okumak istiyorum normaldede çok okuyan biri olduğum için artık yetiştiremiyorm açıkçası paramda yok kız kardeşim alıp okur sonra bana verir öyle okurum bekarken çok alırdım şimdi inanın ay sonunu nasıl getirivz diye düşünüyorz biraz önce baktım durdum öylece okumak istediğim şeyler var ama alamıyorum

Birde otuz milyon kelime adlı kitabı okudunuz mu???

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Trt cocuk kitaplik reklamini gorup duruyorum bakabilirsin kendin icin de ikinci el sayfalardan uyguna kitap bakabilirsin oturdugun yerde kutuphane var mi bakabilirsin ama bildigim site maalesef yok fikir vermek istedim sadece
tarafından
Ayy çok teşekkür ederim cnm hemen bakicam çok seviyorum ama işte imkanlar dahilinde alabiliyorum
Keşke kitaplar ücretsiz olsa :))
-Reklam-
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bende resmen kitap canavariyim ama siteden birkez okumaya kalkip PDF indirdiğim an virüs bulaştı birdaha tövbe ettim kitaplarda aldı başıni gitti Allah'tan semt pazarımiza biri kitap tezgahı açıyor 15 liraya satıyordu tanesini şimdi 20 yapmış oda dolar onu da etkilemiş sanırım ☺️ orijinal değil ama ordan alıyorum ben internet üzerinden 2. El kitap satan yerlerde var canım onlara da bakabilirsin bu arada söylediğin kitabı okumadım tavsiye ediyorsan bir bakayım ☺️
tarafından
Ben okumadım cnm ama yorumları cokk iyi kitapçıda cokk daha pahalı aşağıda arkadaş yazmış hatta bende çok merak ediyorum :))
Ayy benim şansıma asla öyle rast gelmedim :///
Ama bakicam inşaallah
(1,105 puan) tarafından
Bende merak ettim simdi kitabım bitmişti zaten bir bakayım bari
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ben okuyirum suan efsane kitap şiddetle tavsiye ederim
tarafından
Ayy çok merak ediyorum bende netten mi aldın cnm
(5,953 puan) tarafından
Yok canım avm den D&R kitap evinden aldim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 181 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 678 göst.
0 oy
23 cevap 324 göst.
21 Haziran 2021 Kültür-Sanat kategorisinde AslisahOzturk (1,950 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 53 göst.

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...