0 oy
502 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim geçen gün ise sabah  gitti öğlen geldi bana dedi iç çamaşırı eğilirken arkası yırtındı dedi ve iç çamaşırını  ters gitmişti yani arkasının yirtildigini anlıyim diye bende pek  üstüne düşmedim sormadım çocuklarda ztn  ağlıyordu .ama.brni bugün aldattığını öğrenince aklıma geldi hemen gittim baktım iç çamaşırın önden yırtılmış yani eğince arkası yırtılır ön  kısmı değil  yani eşime az önce sordum niye yalan söyledin diye hani arkadan yırtınmıştı önden yırtılmış dedim bi şey demedi aklıma kötü şeyler geliyor kim önden iç çamaşırı yırtmış olabilr ki kizlar yardımcı olun kanıt toplamaya karar verdim  cok üzülüyorum artık dayanacak gücüm kalmadı 

5 Cevaplar

+3 oy
(97 puan) tarafından
Canim merhaba. 

Cocuklarin varsa, ve asla ayrilmayi dusunmuyorsan bu konuyu bilmeye calisma. 

Simdi bilmeden duruyorsun, bilip durman senin degerini dusurur. Ve ona da su msji verir : ogrendigi halde duruyor demekki herseyi yapabilirim. 

Bunun yerine bence sunlari cvplamalisin: 

Cinsel hayatiniz nasil 

İstekli bi kadin misin 

Esini evde nasil karsiliyorsun 

Esini yoneten biri misin 

Aranizdaki sevgi ne durumda 

Gun icinde msjlasirmisiniz 

Sekse duskunlugu nedir 

Kotu arkadaslari var mi 

Birbirinizle cinsel anlamda cekinmeden konusabiliyormusunuz 

Diyelim ki aldatildin, bunu kanitlayinca bosanacak misin 

Kendine nekadar zaman ayiriyorsun 

Evde sinirli ofkeli yada cok anac misin 

Yoksa cilveli sakin civil civil neseli biri misin 

Diyelim ki seni aldatiyor hangisimi kaybedecek anac sinirli ofkeli kadini mi,   ?      Cilveli neseli sakin eglenceli bi kadını mi kaybedecek ? 

Duygusal anlamda araniz nasil 

Bunlara cvp ver kendine, ve ( psk. Ebrukaya ) ve serapsultans takip etmeni öneririm instagramdan.    

Neler ogreneceksin neler
(588 puan) tarafından
Aldatıldığı için kadın mı suçlu anlamadım ?
(97 puan) tarafından
Suclu yoktur evlilikte suc da yoktur. İki kisi evliyse birbirine karsi sorumluluklari vardir.  Birbirinin ihtiyacini karsilamayacak olan evlenmesin erkek de kadinda. Bu bayan hem ihtiyaclari karsilamam surat asarim diyor hem aldatildim diyor. Sen sorumluluklarini yap da o serefsizse layigini bulsun . Ama sen hem yemek yapmayip disarda yemek ihtiyacini giderene kizamazsin.  Dusunsene senin duygusal ohtiyaclarini karsilamayan erkek seni kadin olmamakla suclayamaz. Ayni sey. Once birbirinizin ihtiyaclarina gozlerinizi acin. Sonra ben nie bole oldum diyin
tarafından
Aslaaaaa.... Ama belli ki kocası biseyler bekliyor,baksana kapıda karşılaması bile yetecek öyle dile getirmiş. Not olarak da düştümya kadın dört dörtlük olsa bile karşısındaki serefsizse yine yapacak olan yapıyor pislikler
(97 puan) tarafından
Tabikide. Sen sorumlulugnu bil de, o yaparsa bosanirsin sen kendine yakisani yapmis olmanin gururunu yasarsin. Emek verdim dersin hem emek vermiyorsun hem mizirdiyorsun. Erkekler bizim gibi konusmuyor : sen bana ilgisizsin oyuzden yapiyorum demiyor cunku kadin cenesiyle bastirir. Erkek cene kavgasiini asla yenemez
(334 puan) tarafından
Yürü be canım kim tutar seni o kadar güzel şeyler yazmişsinki bende ordan kendime bazı ipuçları aldım
Bu arada elhamdülillah eşimle aramız iyi
Ama burada benimde bilmem gereken şeyler varmış
-Reklam-
0 oy
tarafından
Peşini bırakma bu işin canm sürekli takipte ol pislik herif
tarafından
Takip etmedigim halde teli elime alıyorum bi şeyler çıkıyor böyle acaba takip etsem ne çıkacak karşıma
0 oy
(426 puan) tarafından
Ay kuzum Allah yardımcın olsun sürekli gözlemle bakalım takip et
tarafından
Ben diyorum acaba bi kaza gittiyse bilerek yırtmış olabilir mi ben aldatıldığımi anlıyım diye
(426 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
(64 puan) tarafından
Bir sey demeyipne yapiyor? Susuyor mu sadece
tarafından
Yapmadım diyip cvp vermiyor kafasını yerden kaldırmıyor sorunca
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun

tarafından
Amin inşallah çok zor şüphe içinde yaşamak