0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Elektrik faturası geldi kizlar zaten çok sıkışıgiz birde üstüne bu eklendi 1417 TL 3 aylık elektrik faturası

6 Cevaplar

0 oy
(13,080 puan) tarafından
Cok zor bir durum toplaşıp neden almıyorsunuz iskan
tarafından
Bina olarak ona uğraşıyoruz ama normalde müteahhit 6 senedir oyalamis yeni yeni evraklar verildi 2 sene oldu ne evimi alalı
(13,080 puan) tarafından
Biz de bir ev almıştık iskan yokti müteahhit ölmüş çocukları ilgilenmedi bir duvar yüzünden vermediler iskan sattık cok zor
Insaallah uğraşılmaz fazla alırsınız
tarafından
İyi yapmışsınız cnm suan satamam ki satsam bir daha asla bulamam aldığım fiyata
Benim müteahhit çok dolandırıcı kendi karşı binada orada yok iskan haram zıkkım olsun verdiğim o faturalar onun yüzünden
(13,080 puan) tarafından
Ortalıkta cok var böyle müteahhit hangi sehirdesinz
tarafından
Kocaeli'deyz cnm
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Bizim binadada yok ama sanki normal faturalarimiz 20 30tl oynuyordur ama boyle fazla degil sizinki gibi
tarafından
Siz aylık ödüyorsunuz cnm bizim ki aylık gelmiyor
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Çok gelmiş ya kişi başına düşen mi bu para bizim de iskan yok 2 buçuk senedir başlarda ne gelirse fatura daire başına bölüyorlardı kimj az yakıyor kimi çok kabul etmediler sonra seyyar bir saat takıldı herkesin ayrı fatura geliyor o saate bakıp hesaplıyorlar 1 senedir iyi oldu yani 100 150 arası geliyor aylık 
tarafından
Öyle olmuyor cnm sorduk maleseff:/
Şuan iskanin durumu hallolmadi :(
(1,718 puan) tarafından
Bizimde müteahhit in borcu var mış falan filan yani 2 buçuk sene oldu oyalayıp duruyor ben kiracıyım binadakiler zorluyor ama yok
0 oy
(2,843 puan) tarafından
Ay şuan faturayı okuyunca çok üzüldüm çok para yaaa. İnşaAllah kısa zamanda hallolur.

Ayrıca bende yeni taşındım  sıfır bina olduğu için daha tek tük oturan var müteahhit almaya çalışıyor iskanı. Bu süreçte bizde şantiye kullanıyoruz sonunda böyle toplu para diyecekler 3 ay olacak bu ay bu kadar para isterlerse bizi de çok zorlar. :((
tarafından
Ahh sorma cnm ya inan kii bu 4 oldu öncesinde 2700
2400 ödedik şimdide bu geldi inan eksiye girdik napicax bilmiyorum
(2,843 puan) tarafından
Çok tuhaf çok fazla geliyor kuzum yok mu bi sebebi açıklaması. Benim kayınvalidemlerin binanın iskanı yok onlara aylık 250₺ falan geliyor çok diyoruz ama geliyor kışın 300ü geçebiliyor. Ama seninki nerden baksan aylık 500₺ falan ediyor daha fazla.
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Ayy ne cektik şu iskanı alana kadar mutehit birakti gitti biz ev almistik tasindik perisanlikti esim ugrasti yonetici oldu binada para topaldik daire basi 15bin eksikleri tamamladik iskani aldik kurtulduk 2 sene cektim o rezilliği 
0 oy
(588 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım. Zor gerçekten

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 152 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,708 soru

11,398,708 cevap

34,923 kullanıcı

...