0 oy
202 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (485 puan) tarafından
Hanimlar yaklasik 3 hafta once misafirime firinda tavuk yaptim cok fazla geldi birazinida posetleyip derin dondurucuya attim harcsis atarim ama harcli ilk defa attim o simdi yenir mi kararsiz kaldim 

9 Cevaplar

0 oy
(13,119 puan) tarafından
Valla bende balık attım unlayip olur mu ki ?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiki sıkıntı olmaz 

Yazın mangal için aldiklarimiz fazla gelince atariz buzluga
(485 puan) tarafından
Bende atarim hep ama harçli olunca kafam karisti tesekkurler
tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
evet kuzum olur hemde cok lezzetli olur komekte örgü tavuk yapmıştık ve 2 hafta kadar bekletmistik dondurucuda 
0 oy
(53 puan) tarafından
Ben de bi kere denemiştim sorun olmamıştı canım
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Ay haşlanan diye okudum ışık hızıyla sakın yemeyin zehirlenirsiniz yazmak için girdim post a :DD harclanmasinda problem yok. Fakat misafir geldiği zaman tavuğu buzluktan çıkarıp cozdurup harclayip tekrar buzluğa koyduysaniz bozulur. Ama direkt buzluğa girmeden marketten alıp harclayip dolaba koyduysaniz bişey olmaz yenebilir canım.
0 oy
tarafından

Sana bişey diyimmi o tavuk kadar lezzetli bi tavuk yiyemezsin valla :D 

Biz pikniğe gezmeye filan gideceğimiz zaman tavukları 1 hafta öncesinden alıp harçlayıp buzluğa atıyoz gideceğimiz gün çıkarıp mangalda pişiriyoz tadı o kadar güzel oluyokiii öyle güzel marine oluyoki anlatamam 

0 oy
(3,148 puan) tarafından
Eğer buzlu tavuğu çözdürüp soslayıp attıysan yeme zehirlenirsin ama donmadan marketten aldığını soslayıp kalanı attıysan korkma bir şey olmaz babam tavukçuluk yaptı yapıyorsa ondan biliyorum sıkı sıkı tembih eder çünkü bnei sakın yapma zehirlenirsiniz diye 
(485 puan) tarafından
Donmuş tavugu cozdurdum sosladim tekrar attim dondurucuya tesekkurler yemeyeyim o zaman ben
(3,148 puan) tarafından
Yemeyin kesinlikle
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Yenir canım bişey olmaz 
0 oy
(664 puan) tarafından
Benim difrizde 2 aylık tavuk var ahahahha yerim yani sıkıntı yok 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 443 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (221 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 173 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 295 göst.
29 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 158 göst.
5 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Rabianur (765 puan) tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...