0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Düşündüm tasindim asil mesleğim hemşire ama o meslekle mutlu olacagimi dusunmuyorum ozetleyecek olursam is tecrubem yok 6 ay çalıştım küçük bir poliklinikte bekarken hiç mutlu degildim sabah 8 aksam 6 bana gore degil ki 24 saate kadar çıkıyor çalışma saatleri bana çok düşkün bir bebegim var ayri kalmak istemiyorum is bulupta özelde hemşire olarak calismak çok zor 3 4 kişinin yapacağı işi tek kişi yapıyor temizlik çay dahil. Devlete girsem imkani yok 95 kpss puani istiyolar benim aldigim 69 en fazla oturup caliscak halimde yok bir bebekle. Arastiriyorum internetten cocukluktan beri taki yapmaya merakim var kucukken boncuk alip misinaya dizip arkadaslarima satardım. Arastiriyorum 1 aydan fazladir hangi modeller satiliyor nerede satiliyor boncuk aparat nerede satiliyor en kalitelilerini altin kaplama vs buldum. Shopier diye bir satfa var genelde orada satiliyor boyle seyler oraya uye olcam. Guvenli alışveriş trendyol gibi musteri istediği ürünü seciyo satici yolluyo dolap gibi felan. Simdi girip malzemeleri satin alicam esime kiyamiyodum zaten para yok bide boncuga para harcamayim diye dün beni cok sinir etti kafa dagitmam lazim. Bu arada esim destek oluyor al yap sat diyor hatta is yerindeki kizlar taki almışlar konusuyolarmis aralarinda esimde demiski siz niye bunlari aliyosunuz benim esim yapiyo bu isi demis kizlarda fotogragi varmi alalim demiş. Ben daha malzeme bile almadan eşim beni takıcı yapmış :D sadece fikrim varken kızlar foto bekliyor suan instagramdanda satis yapmaya çalışcam umarim basarili olurum dua edin kizlar 

İnstagramda bir kizdan ilham aldim oda asciymis isinden çıkmış bunlari yapmaya baslamis suan cok iyi satışlar yapıyor 3 taki yapip instagrama kotuyor saatler icinde satiliyor 400 500 tane satış yapmistir tahminlerimce bende emek vericem yilmiycam ilk satışımi yaptigimda kosarak gidicem kargolamaya yanina hediyeler koyucam 

image

:) bu tarz seyler belki ilk sefer daha zarif modeller yaparim herkese hitap eden ama kafamdaki modeller bunlar

4 Cevaplar

+1 oy
(16,506 puan) tarafından

Rabbim gönlüne göre versin cnm :)

Başlığı ilk başta taksici olacam diye okudum inanır mısın '))

(572 puan) tarafından
:Dd takici olmazsa taksici diyomusum :D
(16,506 puan) tarafından
Haha olur kız neden olmasın:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence Toka işi yap çok güzel satışı oluyor canım 
(572 puan) tarafından
Kendim tasarlayacagim birseyler olsun istiyorum simdilik bileklik ve kolye dusunuyorum sadece ilerde belki tokada olabilir
0 oy
(453 puan) tarafından
Yapınca foto at cnm belki burdan da alan olur bnm instam yok mesela
(572 puan) tarafından
Atarimda kapatırlar kadının kadina destek olmasi lazim degilmi :)
(453 puan) tarafından
İşte satış yapmak yasakmış bilmm ne olsun sen at özelden ulasirlar
0 oy
tarafından
Bende bebek fotoğrafçısı olucam ınsaAllahhh 
(572 puan) tarafından
Allah gonlumuze göre versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,396 göst.
5 Kasım 2019 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,920 puan) tarafından soruldu
0 oy