0 oy
159 göst.
Aile kategorisinde (469 puan) tarafından

Kızlar bu sitede leke kremi ve kırışıklık serumu var çok etkili olduğu yazıyor memnuniyet çok yanı bu sayfadan alış veriş yapanınız varmı veye yakınlarınızdan şipariş verdım ama yınede sıze sormak istedim

image

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Böyle adı sanı belli olmayan kremlere nasıl güveniyorsunuz ? 

Ya cildinize zarar verirse, karşıda muhatap yok resmen.

Ayrıca çok sayıda şikayet var bu sayfayla ilgili. Bu olumlu mesajlarda sahte kullanıcı mesajları. Sırf daha çok ilgi çekip daha fazla ürün satmak için. Yazık etmeyin paranıza. Buna vereceğine isim yapmış kaliteli kremler alın.
(800 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok kuzum yapmadm 
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Yapmadim ama instgramda genelde dolandırıcı cok oluyor Trendyol a bak
0 oy
tarafından
Sayfanın adını Google dan şikayet var diye arat şikayet varsa çıka çıkar
0 oy
(97 puan) tarafından
Leke olmasini istemiyorsan gunes kremi surmeden balkona bile cikmayacaksin 

Kisinda dermapen yaptiracaksin 

Bu serumlari da eczaneden al boyle yerler nekadar guvilir olabilir ki
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Paranızı peşin vermediysen kargoyu kabul etme yada iptal ettir. Adı sanı belli değil alipta kullanma yazık edersin yüzüne. Birde şikayet çokmuş
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben olsam kesinlikle güvenmezdim hani kıyafet ayakkabı da değil cildinize uygulayacaksınız. Takipçi sayısına ve memnuniyetine aldanmayın bende  sayfa sahibi olduğum için biliyorum takipçiler, beğeniler ve yorumlar kolaylıkla satın alınabilir. Belki bir ihtimal iyi olabilir ama orijinal olduğuna nasıl güveneceksiniz ben trendyoldan dahi cilt bakım ve makyaj ürünleri almıyorum sadece kendi satış sayfalarından ya da Gratis ve watsonsun kendi sitesinden alıyorum.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 213 göst.
30 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sibelhome (833 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 294 göst.
4 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
10 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Msdefne19 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
9 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabiaadarrrr (67 puan) tarafından soruldu

384,952 soru

11,513,658 cevap

35,174 kullanıcı

...