0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (497 puan) tarafından
Adet düzensizliği var bende 19 günde 1 oluyorum adet olduğum günleri sayarsak 25 gün oluyo adetim 6 gün var ve kahverengi akıntı geldi araştırdım biraz nedenleri başlıktaki olabilir ama ben 7 ay önce filan sinir testi verdim bide çok enfeksiyon var dedi adetin 3. Gün kan verdin değerlerim normaldi aşırı strese girdim neden olabilir bu akın geçti ama biraz geldi gitti 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kuzum internetten sakın sağlık araştırması yapma. En son bacağım ağrıyordu kan kanseri çıktım sonuçta. 

Doktora gittim meğer damar damar üstüne binmiş. Onlara hiç bakma doğrrruuuu doktora
-Reklam-
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Kanser olsan adetin hiç durmaz ki  ben mesela böbrek de tümör var ama bunu hiç bilmedim sadece midemde aşırı şişkinlik hazımsızlık oldu aşırı kalp çarpıntısı oldu ve çok fazla yoruluyorum mutfak dan odaya geçerken nefesim gidiyo hemen bende gittim tomografi falan derken 2cm tümör küçük ama zararı büyük ameliyat dedi bana bunu bilmen için hemn bir doktora başvurman lazım 

(497 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(213 puan) tarafından
Ya canım kanser dediğin şey bu kadar basit ogrenilmiyor doktorlar bile kaç ay araştırıp öyle söylüyor sen hemen kendine teşhisi koymuşsun biraz sakin ol ve kadın hastalıklarına git mutlaka bir açıklaması vardı ki kanser olssan bile herşeyin bir tedavisi var artık kanser çok yaygın ve ölen insan çok az böyle şeyler düşünüp kötüyü cagirma
(497 puan) tarafından
Doğru çok teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 197 göst.
5 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (360 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 167 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
2 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12345678923 (194 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...