0 oy
729 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
Bir çoğunuz biliyorsunuzdur babamlarda kalıyorum oğlumla ( boşanıcam inşallah ) bugün kocam ın halası geldi oğlumu aldı özlemişler görsünler akşam getiririz dedi saat oldu dokuz buçuk aradım oğlum napıyor diye ağlamamış gece kalsın burada ağlarsa getiririz dediler kısacası babamda araba var diye baban gelip alsına getirdiler lafı babamda dedi ben mecbur değilim hem götüreyim hem de getireyim tutsunlar bi taksi getirsinler çocugu diye söylendi bende mecburiyetten tamam kalsın ağlarsa getirirsiniz dedim. İçim bi boşlukta gözüm heryerde onu arıyor oğlum bu geceyi ağlamadan geçirirse daha da getirmezler çocuğumu yanımızda duruyor diyerekten. İnşallah gece durmazda  evi başlarına yıkar alıp getirirler 

17 Cevaplar

+3 oy
(2,699 puan) tarafından

Ee iyide babanda nolcak sanki alıverse onun torunu sonuç olarak yaşı ufaksa seni arar durmaz ki ben olsam gider alırım onlar getirmese bile yarın Birgün nasılsa çocuğu bırakıyor bize deyip alışırlar

(176 puan) tarafından
Her seferinde böyle yapıyorlar canım babamı servis olarak kullanıyorlar babamında zoruna gidiyo hem suçlu hem güçlüler yani anlayacağın
(2,699 puan) tarafından
Tamam haklı ama bu sefer de gidip sen alsaydın keşke taksiyle falan ne bilim ben duramıyorum çocuklarımdan ayrı çok özlüyorum biyere gidip gelene kadar
(176 puan) tarafından
İnna bende öyleyim 1 saat ayrı kalamıyorum ama sırf onların eline koz vermemk için bugün bunu  yapmak zorunda kaldım inşallah yarın gidio alıcam
(2,699 puan) tarafından
Hemen al yarın sakın bırakma anlasınlar ne kadar evladına değer verdiğini
-Reklam-
+1 oy
(2,712 puan) tarafından
Getirmezler ne ya mecbur getirecekler he getirmezlerse de gidip alacaksın çocuğunu bu kadar basit. 
(176 puan) tarafından
Bu gece getirmezlerse ben gidip alıcam zaten geceyi sabah edemem hayatta
(2,712 puan) tarafından
Aynen getirmezlerse git al.
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Kaç yaşında oğlun 
(176 puan) tarafından
1.5 yaşında canım
(1,100 puan) tarafından
Emzirmiyor musun benim kızımda 1 buçuk olacak bensiz asla durmaz mesela sen bebeğini tanırsın
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kaç yaşında çocuk 
(176 puan) tarafından
1.5 yaşında
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben olsam birakmazdim canim 
(176 puan) tarafından
İçim içimi yiyo canım mecbur kaldım henüz ortada bi boşanma ya da velayet durumu olmadığı için vermeme gibi bi durumda olmuyo malesef
0 oy
(67 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun 

Baban niye öyle diyor sen yarın git al yavrunu benim akrabamda da böyle olmuşdu bebeği annesine göstermiyordular onun kızı 3aylıktı daha 
(176 puan) tarafından
Her seferinde geliyorlar hava soğuk sen bizi götür akşam oluyor gel al çocuğu servis olark kullanıyorlardı hem suçlular hemde  güçlü. Babamda dedi taksi tutup getirsinler o da haklı bişey diyemedim yarın gidip alıcam oğlumu
(67 puan) tarafından
Aynen canım git al çoçuğunu yoksan tepene çıkarlar dünyada yüzsüz çoook
(176 puan) tarafından
Hepsi yüzsüz canım ellerine koz vermeemk için şuan gidip almıyorum
0 oy
(1,414 puan) tarafından
1.5 yaşında peki emiyor mu.? Emen bi bek ise eşşek gibi getirmek zorundalar hoş emmesede getirmeleri lazım ara getirmezseniz polisi ararım de bakim nasıl getiriyorlar olmadı ara polisi kuzu kuzu getirsinler 
tarafından
Aynen öyle ++
(176 puan) tarafından
Polis bişey yapamaz ki henüz bi boşanma davası olmadığı için çpcuk bende kaldığı gibi orda da kalabilirmiş emmiyor ama gece çok uyanıyor beni göremeyince çok ağlıyor getirmezlerse yarın gidip getiricem
tarafından
1 buçuk yaşındaki bebek nasıl kalabilir anneden ayrı hayret ettim oğlum 2 yaşında asla bensiz kalmaz bı yerde kalamaz
(1,414 puan) tarafından
Boşanma davası olmasa da 1.5 yaşında bi çocuk anadan ayrı kalamaz anne çocuğu
0 oy
tarafından
1.5 yaşında cocuk ağlamaz mı hıc, yanında sen yokken hıcbıryere gönderme bence çok ufak ben 5-6 yaşında zannettım bır de kalsın dıyolar 
(176 puan) tarafından
Şimdi hepsi oynatıyordur aklına ben gelmemişimdir ama gece mutlaka uyanınca beni sorar değil mi
(601 puan) tarafından
Arar tabi kızım babasına çok düşkün 19 aylık.gece uyansın babasına düşkün olmasına rağmen beni görmezse yaşla agliyo uyandığında  o bile susturamiyo gece tıpış tıpış getirecekler bence sen merak etme canm
(176 puan) tarafından
İnşallah canım aradım şimdi uyuduğunu söylediler dedim gece uyanır ağlarsa bir dakika bile durmadan getirin oğlumu. İnşallah oğlum gece evi başlarına yıkar da getirmek zorunda kalırlar
(601 puan) tarafından
Her gece uyanan bı bebekse mutlaka uyanır canm
(176 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam.taksiye atlar gider çocuğumu alir geri dönerim 
(1,253 puan) tarafından
Bak.canim.aldatma dayak bunlar onemli şeyler. Bunların dışında birsey olsaydı barış nolcak derdim ama bir insan bikere 1 tokat attıysa ikinciye 2 tokat atar. Bu iş boyle. Bide sadakatsizlik en onemlisi.
Ben eşime evlenmeden once dedimki 5 cocugumda olsa bana ihanet ettigin an seni silerim benimmicin bitmistir dedim.
(176 puan) tarafından
Aynn öyle canım dayağına sustum korkumdan, aldattı yakaladım ama vazgeçmedi orospusundan bidaha yakaladım ailesine anlattım amcası dövdü bidaha yakalarsam benşm için herşey biter babamın evinde gidersem gelip beni alamazsın boşanırız dedim yine yaptı bende aldım oğlumu geldim bi kaç gün önvesinde yine dövmüştü beni, izşeri vardı hala sortımda babamla gidip darp rapıro da aldım uzaklaştırma kararı da aldım ve inanırmısın ne arıyor ne soruyor kendini affettirmek için hiçbirşey yapmıyor bende dedim madem öyle pazartesi gidip boşanma davasını açıcam dedim ne hali varsa görsün ********
(1,253 puan) tarafından
Onun sana karşı icinde sevgi yokmuş eger olsaydi bir şekilde pişmanlık duyup ayaklarina coktan kapanmasi gerekirdi. Demekki oda memnun boyle insandan sana zarar gelir. En iyisini yapmışsın babanda arkanda dursun saglam bi.avukata bakar cekismeli boşan delillin varsa mahkemeye sun. Tazminat aliyorsun galiba diye bliyorum zina yaptığı için
(176 puan) tarafından
Zaten bana diyo git boşanma davasını aç ben boşanmıycam seni süründürücem. Ne yapıyorsa yapsın ben pndan kurtulmak istiyorum her gün beni aşağılıyor du sürekli dövüyordu son 2 yıldır aldatması da başlamıştı sevgi yokmuş ki bana bunları yapıyordu allahından bulsun hakkım ona ne bu dünyada ne de öbür dünyada helal değil
(1,253 puan) tarafından
Seven insan asla yapamaz bunlari asla. Sana sadece bu kadarini.soyleyim. sen artik cocuguna hem anne hem baba olcan allah yardımcın olsun umarim tez vakitte kurtlursun bu pislikten.
0 oy
tarafından
Götürmeye gelince babandan rica etmesinler kendileri götürsün yaşı küçükmüş bence bırakma orda. Özlemleri gittiyse yatırma derim
(176 puan) tarafından
Evet canım hem diyolar bizi götürr hemde diyolar gel al
tarafından
Kimse annesi gibi iyi bakamaz . Senin için zor olmuştur.
(176 puan) tarafından
İnan şimdi Ağlamamak için zor tutuyorum kendimi güçlü olmak zorundayım herşeyi oğlum için yapıyorum
tarafından
Babana söyle gidin alin canım . Üzme kendini
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Ben bazen burda okuduklarım karşısında şok oluyorum gerçekten. Hadi götürdüler, aksam 7 8 gibi arasaydın getirin artık uyku saati gecikmesn falan filan. Gerekirse sık sık ara rahatsız et, kesin bi dille getirin de, olmadı babanı zorla, olmadı atla taksiye... Neticede 1.5 yaşındaki el kadar çocuğun ortalığı yıkmasını beklemektense sen yık ve al yavrunu yanına... Ay sizmi çok sakinsiniz ben mi çok cazgırım çözemedim gitti :ermm:

(176 puan) tarafından
Kesinlikle çok haklısın ki sık sık aramak istemememin nedeni benim gözümü oğlumla korkutup aklıma girmelerini engellemeye çalışmak. Çünkü ******** kocam ben boşanmayayım diye her yolu deneyecek olması, benimde amacım o yolu onlara vermemek pazartesi gidip boşanma davası açıcam boşanma gerçekleşene kadarki geçici velayeti alıcam ondn sonra sıkıyosa gelip alsınlar oğlumu benden sakin kalamıyorum ama buna mecburum onlar diyorlar senin oplunu sana vermeyiz sen oğlun olmadan duramazsın boşanmaktan vazgeç buyüzden şuan beklemek zorundayım yanlışmı yapıyorum bilmiyorum ama yarın ilk işim oğlumu almaya gitmek olacak
(2,692 puan) tarafından
Canım, sonradan böyle derler, amaçları bu, böyle düşünürler falan boşver. El kadar bebeğimi benden uzakta tutamazsınız arkadaş, aldın hasret giderdin bitti, getireceksin olmadı gelip alırım.

Oğlumu vermeyiz oğlun olmadan duramazsın diyen ileri zeka, bilmiyor mu mahkeme çocuğu anneye verir, sen kim oluyorsun. Ayy gece gece sinir oldum yaa.
(176 puan) tarafından
Çok iyi biliyorlar bebeğin anneye verileceğini de onlar yapmaya çalıştıkları şey çok daha başka off napıcağımı bilmiyorum gerçekten
(2,692 puan) tarafından
Sen boşversene onların ne düşündüğünü ya. Sen barışmaya gitsen anlarım. Ama söz konusu yavrunsa kimseyi takmayacaksın. Git al gel aç davanı. İstediklerini düşünüp dursunlar tınnn.
(176 puan) tarafından
Aynen myle yapıcam canım Pazartesi gidip boşanma davası açıcam ne halleri varsa görsünler
0 oy
(48,683 puan) tarafından
gidip kendin al illa babanin arabasiyla mi gitmen gerekiyor en basta tavrın nasil olursa oype devam eder getirin annesiz gece isi yok de
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Benim kızımda 1 buçuk yqşında hadi oyunla onu kandırdılar ben asla onsuz duramam bazen dedesi bu bizde kalsın diyor ciğerimi sökse o kadar acımaz içim giriyor nasıl bıraktın yanında sende gitseydin ne bileyim yakın bir yerde birkac saat bekleyip çocuğunu alıp gelirdin
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ben olsam asla birakmam cocugumu. Ben neredeysem oda orada olmalı 
0 oy
(9,600 puan) tarafından
Ya niye bıraktın ki zaten getirsinler yada ben binerim taksiye gider alırım yinede bırakmam çocuğumu sonra hep isticekler
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bababn almıyor madem sen alsaydın canım ya başına birşey gelse için  nasıl rahat ediyor gece bırakmaya küçücük bebeği 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 212 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Evlibyn (176 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 132 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde eymenim02 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 402 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 2,043 göst.