0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Anneler gece bebegınızı emzırmeye alırken uzerıne yelek battaniye falan alıyor musunuz usumesın dıye. Nasıl yapıyorsunuz 

12 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
İnce battaniye örtüyorum omuzlarına yelek giydiremiorm uykusu kaçar die 
-Reklam-
0 oy
(7,740 puan) tarafından
Gece en az 6 7 kere emzirme kalkıyorum üstünü örtüyorum 3 aylık olacak 
(7,740 puan) tarafından
Dikkat edin allah korusun
(11,217 puan) tarafından
Yatak 200 e 180 esimide kizimin odasinda yatiriorm. Benle bebegim gayet genis ve rahat uyuyoruz : D bide benim uykum tavsan uykusudur. Osursa uyaniyorum : D
(7,740 puan) tarafından
Bende kızımda öyle yapıyordum kızım benim yatağında yatıyordu sürekli emiyordu ama çok rahatsız oluyurdum tüm kemiklerim kırılmış gibi oluyordu o yüzden oğlumu öyle alıştırmıyorum
(11,217 puan) tarafından
Ben esim varken oyleydim. Onu yatsktan attim simdi iyiyim. Malwsef diger kizimda 25 ay bu sekilde icti ve benumle uyudu. Buda oyle olucak gibi. Ben yataktan ciksam bile uyaniyir ama yaninda uyuyorsam sabaha kadar ikinkez acikinca miri  kirin edio emziriorum uyumaya devam ediyor. Yeter ki yaninda oldugumu bilsin
(7,740 puan) tarafından
Ayy bende 2. Çocuğum da öyleydim başlarda sürekli uyanıyordu eşimle büyük kızım bir odada benle küçük kızım da bizim odada uyuyorduk bebeğim zaten uyumuyordu emmek için hep uyanıyordu bende artık kendi yatağımda yatırdım şimdi 3. Bebeğim öyle alışmasindan korkuyorum çünkü emzirene kadar kemiklerim kırılıyordu sanki çok ağrılarım oluyordu kızım da
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Ben alırken üzerine ortuugum battaniyeyi örtüyorum emzirirkende 
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Emerken uyku tulumu oluyordu çok soğuk olduğunda yorganla emziriyordum kafası açık şekilde sırtı örtük 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
evet aliyodum canim biz etek bezi deriz penye battaniyeye onunla aliyodum
0 oy
tarafından
İnce battaniyesi var onunla besige koyuyom onla aliyombn cnm
0 oy
tarafından
Evt battaniye atıyorum üstüne uykudan kalkıyor üşür çünkü 
0 oy
(254 puan) tarafından
Üzerine örttüğüm battaniyeyi örtüyorum sırtına falan yelek giydirmekle uğraşamam o saatte uykusu açılır. Malum kış ayındayız sıcak yataktan soğuk ortama alınca üşür çocuk 
0 oy
tarafından
İnce battaniye ile kundak yapıyorım onunla alıp onunla koyuyorum bende hep yelek giyerim annenin aldığı soğuk bebege de geçer soğuk alınca çok gazım oluyor yataga çorap giyip yatıyorum dikkat ederim hep 
0 oy
(551 puan) tarafından
Yatağa yatırırken alt kısmına bir battaniye seriyordum terletmeyen onunla beraber alıyordum uyku haliyle unuturum diye :) bu sayede hep sıcak kaliyordu :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 106 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ebruulina (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.
20 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

380,054 soru

11,377,122 cevap

34,863 kullanıcı

...