0 oy
616 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşinize bı resmine kadın resmine yorum yapsa masallh Allah nazardan saklasın isaalh dese ne yaparsınız şimdi gördum kadına yazdım siz olsanız ne yaparsınız  ne olyrbisey dedin yazdım kimsin bu ne rahatlık eşime yorum yapiyorsun dedim sinirden uykum kacti

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
E yuh artik rahatliğinda bu kadari pes yani 

Esinin evli olduğunu bilmiyo mu 
tarafından
Biliyor oğlumla eşimin resimleri var  eşim paylaşmış  deli olcam  eşime soylesem beni rezil eder  sanane diyecek biliyorum
tarafından
Sanane mı dıyecek sen komsunun kızı degıl karısısın sana bu muameleyi eden bir adam elın kadınına demek ki yüz vermıste rahatça konusuyor yoksa senden once esın derdı o kadına denmesı gerekenı veyahut engellerdi sımdıye kadar
tarafından
İşte  bende bunu diyorum kadına bu güveni vermiş ki böyle yazmış  korkuyorum demeye  beni öldürür
tarafından
Yani diyecek cokda bise kalmamis ki. Senin kocan yoluk goz gore gore aldatiyo seni bence ondan korkmayi birakip oğlunla mutlu olmaya bakmalisin bu yolda da atacağin ilk adim kocan olacak yoluğu boşamak. Seni nasil korkutmuş baksana
(1,664 puan) tarafından
Yaa hata yapan o korkan sen alttrafi bu kadı kim niye böyle yazıyor diye  soramiyoruz  bile....
Korkma bacım bu kadar sen yapsan aynı şeyi ne yapardı???
Kızacak vs diye hiç biseye ses çıkarma at koştursun o kız yazsin bu ladin yazsin böyle evlilik mi olur...
-Reklam-
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Daha once eşinle konusmuslqr mi acaba bu yüzü nerden buluyo  terbiyesiz kadın 
tarafından
Biara arkadaşım dedi. Şimdi kadın her resme bişey yazıyor bu seferki yorumu görünce deli oldum ne yapcam eşimle konuşsam sonramı kadına yazsam acaba
0 oy
tarafından
Hiç bisiy yapmam eğer bu kadar kislancsam sosyal.medya kullandırmam..eşin yazmamış her yorum yapana  cevap mi vericeksiniz...eşinin tavrı önemli....karşı taraf istediği kadar beğensin....
tarafından
Çok zoruma gidiyor kadına yazsam biliyorum bana kızacak ama kadın nasıl bu kadar rahat yaa
tarafından
Yazdım demişsin yukarıda..ne yazicaksin ki.kendini küçük düşürursun...bana.gore bisiy yok hatta altına amin  Allah bana oğluma bağışlasın yazardım..gülerdim..esimede belli etmezdim..biras özgüvenli olun yaa..yolda sokakda her kadın diyebilir bunu beğendir.esinin meyillenip meyilenmedigi önemli...benim yerinde olsanız siz kafayı yersiniz heralde..markette kaç kız hediye bisiyler slip eşime birakiyo ..kaç teyze seni torununa alayım tanıştırayım diyo..eşim anlatiyo markete gitigimde  arkadaşları umursamam.biliyolar söylerler...bnde dalgaya alırım...eşimi biliyorum.cnku..
tarafından
Haklısıniz yazdım sildim bence bişey varki kadin yaz
mis böyle eşimle aram iyi ddegil zaten anlasmiyoruz  günlerdede durup yere bana kızıyor konuşmuyor
tarafından
Eşine guvenmiyosan bilemem daha önce hatasını gördüysen..ama yok dersen bisiy olduğunu sanmiyorum..
tarafından
Gördüm daha önce
0 oy
tarafından
Kadına yzardım ben olsam iyice ağzini arardım eşine de bişey söyleme şimdilik eğer yazacaksan iyce öğren sonra söyle kocana
tarafından
Ya kadına yazdım  ztn kadın eşime şöyle eşimde ağzıma eder biliyorum bu yannii
tarafından
Kadın hmn gidip eşine yetiştiriyorsa aralarında bişiler olabilir
tarafından
Eşim bana yazdı der biliyorum bence bişey varki kadın bukadar raht
tarafından
Bencede canım bişi var gibi
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hiç bir şey yapmam  eşim  birşey  yazmadığı takdirde  neden  huzurumu bozayım ki eşimin bir suçu olmadıktan  sonra 

Büyütecek birşey  yok bana göre   tabi bu herkesin kendi görüşü 
tarafından
Zayn huzur yok bacı aramız a kötü benle konuSmuyor  yüzüme bile bakmiyo
0 oy
(1,030 puan) tarafından

Kadın yazmış sanırım kadını agzinaaaa :D payını veririm engellerim 

(1,030 puan) tarafından
Yahu sen onun karısısın nasıl bilmezsin .. benim eşim kendi şifrelerini bilmez ben bilirim ben mi abartıyorum bilmiyorum ama ara sıra şöyle merak eder bakarım yani ne var ne yok diye güvenle alakası yok çünkü annemin telefonuna da bakardım merak benimkisi de asla vermez diye bir şey yok burnundan getirirdim gene de öğrenirdim şifreyi
tarafından
Yok canm eşim beni karı diye hiç sahiplanmadi
(1,030 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz
tarafından
3 senedir ...
(1,030 puan) tarafından
Kaçan kovalanır bacım bunu unutma sürekli barışmak isteyen taraf senden peşinden dönersen eğer olmaz bilesin erkek milleti süründür bakma yüzüme muhattap olma biraz kendini çek bak o nasıl köpek oluyor
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Kadına niye sen yazıyorsun eşin gerekli mesafeyi koyamıyor mu? Ya koca adam senin müdahalenle mi düzelecek bu zamana kadar kadına yazıp bak eşim kıskanır her fotoğrafıma yorum yapma gibi şeyler yazıp kesseydi önünü? Şimdi sen yazınca eşin sana kızacak evde bunun için kavga çıkacak falan fistan.. 
tarafından
Aynen öyle zaten aramız bozuk bide toz biperi oldu Allah belasını versin görünce yatamadım yaa yaptı eşim neden sıkmıyor yorumu acaba
(5,704 puan) tarafından
Belkide samimidirler araları iyidir o yüzden eşine çok abartı gelmiyordur. Bence eşinle konuşmadan direk kadına yazarsan olaylar çok büyür.
tarafından
Eşim komuscak insan degil  direk şiddet uygular
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Kadina ne diye bilirsinki ?suc esinde kimse kimseye durduk yere oyle yorumlar atmaz
0 oy
tarafından
Yok artk ya 
0 oy
(7,549 puan) tarafından
Eşiniz mi bu yorumu kadına yapıyor, kadın mı eşinize bu yorumu yapıyor?
tarafından
Kadın yapmisss
(7,549 puan) tarafından
Engelliyorum ya da öylece duruyor ben cevap vermedikten sonra önemli değil
0 oy
tarafından
Engelle canm eşin engeli kaldırırsa hesabını sorarsın
0 oy
tarafından
Direk net ağzına sicar rezil ederim 
0 oy
tarafından